جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه های لاغری 2024

بهترین روش لاغری با دستگاه لاغری

اضافه‌ وزن و چاقی یکی از مهم‌ ترین مشکلاتی است که امروزه افراد زیادی به‌ دنبال راهکارهایی مناسب برای درمان آن هستند. معمولاً برخی از افرادی که اضافه‌ وزن دارند، نمی‌توانند با استفاده از رژیم‌های غذایی یا ورزش چربی‌های قسمتی از نواحی مختلف بدن خود را از بین ببرند. از این‌ رو علم پزشکی برخی دستگاه‌های مناسب را پدید آورده‌ است که کمک می‌کنند این چربی‌های موضعی به شکل مؤثرتری از بین بروند. بهتر است در نظر داشته باشید بهترین روش لاغری با دستگاه لاغری  برای هر کسی متفاوت است و پزشکان با بررسی شرایط بدنی‌ افراد، میزان سلولیت‌ها و چربی‌های انباشته شده، دستگاه مناسبی را برای درمان انتخاب می‌کنند.

در حال‌ حاضر دستگاه‌هایی نظیر دستگاه لاغری RF، دستگاه لاغری شاک ویو، دستگاه لاغری کویتیشن اولتراسونیک، دستگاه لاغری بادی اسکالپتور، دستگاه لاغری LPG و دستگاه لاغری کرایولیپولیز جزو بهترین و بی‌نظیرترین دستگاه‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها به راحتی بهره بگیرید.

بهتر است بدانید از میان این دستگاه‌ها، کرایولیپولیز و کویتیشن اولتراسونیک یا لیپولیز اولتراسونیک عملکرد عالی‌تری دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این رو اگر می‌خواهید بیشتر با دستگاه لاغری کویتیشن اولتراسونیک آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تاانتهای مقاله همراه ما در پرمون مد بمانید.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

بیشتر بدانید

دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

بیشتر بدانید

نحوه کار دستگاه کرایولیپولیز کویتیشن اولتراسونیک

تکنولوژی کرایو یا همان فریز کردن چربی روشی جدید است که نسبت به سایر روش های غیرتهاجمی موثرتر است.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز ۳۶۰ یکی از جدیدترین و کامل ترین دستگاه های لاغری است که اساس تکنولوژی آن کرایو می باشد.این دستگاه طیف کامل سرمایش و گرمایش ۳۶۰ درجه را پوشش می دهد و می تواند با ترکیبی از تکنولوژی های لاغری خود باعث کاهش وزن و کاهش سایز افراد شود.

یکی از ویژگی های متمایز کننده دستگاه لاغری کرایولیپولیز ۳۶۰ هندل های متععد با سایز های مختلف می باشد که می تواند با مکانیسم اثر های مختلف به صورت ترکیبی با قدرت بالاتری عمل لیز یا تجزیه سلول های چربی را انجام دهد.این دستگاه دارای ۴ هندل کرایو در ۴ سایز مختلف برای نواحی مختلف بدن و همچنین 1 هندل مینی کرایو،1 هندل لاغری RF صورت،1هندل RF لاغری بدن ، 1 هندل لاغری کویتیشن (Cavitation)، 1 هندل لیزر لاغری(Cold laser) می باشد که می تواند درمانی فوق العاده موثر و بدون عارضه را به ارمغان بیاورد.

تکنولوژی کرایو برای لاغری  همان فریز کردن چربی روشی جدید است که نسبت به سایر روش های غیرتهاجمی موثرتر است.

سلول های غنی از لیپید می توانند تحت تأثیر پارگی، انقباض، آسیب، تخریب، حذف یا تغییرات دیگر قرار گیرند.

این دستگاه کریستال های غنی از سلول های چربی را می شکند وبه طور انتخابی باعث نکروز این سلول ها می شود و این سلول های چربی تخریب شده طی چند هفته به مرور از طریق راه های مختلف از بدن دفع می شوند. بنابراین، می توان از آسیب سلول های غیر غنی از چربی، مانند سلول های پوستی، در دمای ناشی از کریستالیزاسیون جلوگیری کرد.

از طریق قرار گرفتن بافتهای چربی در معرض سرمای موضعی و با تحریک سیستم عصبی سمپاتیک، لیپولیز افزایش می یابد.

عوارض دستگاه کرایولیپولیز

بیشتر بدانید

این روش لاغری در مقایسه با روش‌های دیگر عوارض کمتری را به‌ دنبال دارد و بسیار ایمن‌تر است. به‌ همین‌ علت نیز امروزه اکثر کلینیک‌های زیبایی از آن بهره می‌گیرند. افرادی که به دنبال بهترین روش لاغری با دستگاه هستند، می‌توانند با خیال راحت از کویتیشن اولتراسونیک استفاده کنند و در مدت‌ زمانی کوتاه، شاهد نتایج فوق‌ العاده‌ای باشند.

امروزه دستگاه‌های لاغری با استفاده از روش‌هایی همچون انجماد، لرزش، حرارت، امواج اولتراسوند و… بافت‌های چربی که در بدن تجمع یافته‌اند را کاهش می‌دهند. دستگاه کویتیشن اولتراسونیک نیز برای از بین بردن چربی‌های اضافی از فناوری اولتراسونیک بهره می‌گیرد.

امواج اولتراسوند توسط دستگاه به عمیق‌ ترین لایه پوست فرستاده می‌شوند و سپس در ناحیه مورد نظر یک ویبره یا لرزش ایجاد می‌کنند. بعد از انجام این کار، سلول‌های چربی موجود در بدن به طور کامل شکسته می‌شوند و از لایه‌های پوستی به‌ مرور زمان جدا می‌شوند.

بعد از گذشت چند روز از انجام این روش، سلول‌های چربی که در بدن شکسته شده‌اند توسط سیستم لنفاوی بدن فرد بیمار جذب می‌شوند و به‌ مرور زمان توسط کبد از بدن دفع می‌شوند.

طریقه انجام کویتیشن اولتراسونیک

دستگاه لاغری کویتیشن معمولاً برای نواحی مختلفی همچون بازو، غبغب، ران، پشت، باسن، پهلو، شکم و… استفاده می‌شود و کمک می‌کنند چربی‌های تجمع یافته برای همیشه از بین بروند.

برای انجام کویتیشن اولتراسونیک، پزشک ابتدا با استفاده از مواد ضدعفونی‌ کننده ناحیه مورد نظر را تمیز می‌کند. سپس با استفاده از هندپیس دستگاه کویتیشن اولتراسونیک را بر روی محل موردنظر قرار می‌دهد. درمان باتوجه به ناحیه مورد نظر ممکن است بین 30 الی 60 دقیقه زمان ببرد و فرد نیز در حین انجام درمان ممکن است مقداری گرما احساس کند.

کویتیشن اولتراسونیک برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که تحت درمان نازایی قرار دارند
 • زنان باردار
 • زنانی که به‌ تازگی زایمان انجام داده‌اند
 • افراد با سنین زیر 18 سال
 • افرادی که به دلایل مختلف داروهای ضد التهاب استفاده می‌کنند
 • افراد دارای افسردگی
 • افرادی که بیماری‌ روانی دارند
 • افراد دارای سرطان
 • افرادی که بر روی بدن‌شان خالکوبی وجود دارد
 • افراد بالای 55 سال
 • افرادی که داخل بدن‌شان پلاتین وجود دارد
 • افراد دارای بیماری‌های پوستی مانند اگزما یا کهیر
 • افراد بی‌تحرک
 • زنان شیرده
 • افراد دارای بیماری‌های کلیوی و قلبی_عروقی
 • افراد دارای بیماری فشار خون
 • افرادی که به دیابت دچار هستند

لاغری با کرایولیپولیز کویتیشن اولتراسونیک چند جلسه زمان نیاز دارد؟

دقت داشته باشید برای استفاده کردن از بهترین روش لاغری با دستگاه باید حتماً جلسات به‌ صورت مرتب تکرار شود و دوره درمان خود را به یک زمان کوتاه محدود نکنید. معمولاً برای به دست آمدن نتیجه‌ای عالی، نیاز است بین 8 الی 12 جلسه از دستگاه کویتیشن اولتراسونیک استفاده کنید.

به دست آمدن نتیجه دلخواه با توجه به ناحیه موردنظر متفاوت است و پزشک باید تشخیص دهد که فرد چند جلسه به درمان احتیاج دارد. در اکثر مواقع نیز نتیجه مطلوب از جلسه چهارم به بعد حاصل خواهد شد.

اقدامات لازم قبل از لاغری با دستگاه

 • اگر از مکمل‌های گیاهی یا دارویی خاصی استفاده می‌کنید، بهتر است حتما آن را با توجه به نظر پزشک قطع کنید تا درمان‌تان دچار اختلال نشود.
 • حداقل حدود 48 ساعت قبل‌ از درمان، نوشیدنی‌های کافئین‌دار و الکلی مصرف نکنید.
 • اگر داروهایی مانند ایبوپروفن استفاده می‌کنید، بهتر است 2 هفته قبل‌ از شروع درمان مصرف آن‌ها را قطع کنید.
 • برای به دست آمدن نتیجه‌ای بهتر، حتما قبل‌ از درمان خود به میزان کافی آب بنوشید تا چربی‌های اضافی موجود در بدن سریع‌تر از بین بروند.
 • اگر می‌خواهید نتایج عالی‌تری به دست آورید، یک روز قبل‌ از جلسه درمانی مواد غذایی که چربی و کربوهیدرات بالایی دارند استفاده نکنید.

مراقبت‌های لازم بعد از استفاده کردن از دستگاه لاغری

 • برای حاصل نتیجه‌ای بهتر نیاز است پس‌ از پایان دوره درمان، حتماً یک رژیم یا برنامه غذایی مناسب داشته باشید.
 • نوشیدن آب بعد از جلسات درمانی کمک می‌کند سموم و چربی‌های موجود در بدن خیلی سریع‌تر دفع شوند. بنابر این از مایعات و آب به‌ اندازه‌ کافی استفاده کنید.
 • فعالیت داشتن به شما کمک می‌کند راحت‌تر به کاهش وزن برسید و پوست‌تان نیز شل نشود. بنابر این حتما به‌ اندازه کافی تحرک داشته باشید و ورزش کردن را نیز فراموش نکنید.
 • تا حد امکان مصرف مواد الکلی را قطع کنید زیرا چنین موادی مانع دفع سریع چربی از بدن می‌شوند کار دچار اختلال می‌شود.
 • ماساژ دادن نواحی تحت درمان نیز بسیار مناسب است و اگر این کار را انجام دهید، می‌توانید نتیجه بهتری به دست آورید.
 • مصرف غذاهای سنگین و چرب را در برنامه غذایی خود قرار ندهید و بیشتر سراغ سبزیجات و میوه‌ها بروید.

سخن پایانی

برای به دست آمدن نتیجه‌ای مؤثر و دائمی نیاز است قبل‌ از هر اقدامی به یک پزشک متخصص پوست و زیبایی مراجعه نمایید تا باتوجه به شرایط موجود، بهترین روش لاغری با دستگاه را برای شما انتخاب نمایند. همچنین بهتر است ابتدا اطلاعات لازم را درباره دستگاه لاغری مورد نظرتان به دست آورید و سپس اقدام به درمان کنید.

شما می توانید جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لاغری مختلف با کارشناسان فنی مجوعه پرمون مد تماس حاصل نمایید.

مشاوره خرید دستگاه

با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :