جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برای زیبایی ناحیه تناسلی چه کنیم

زیبایی ناحیه تناسلی

زیبایی ناحیه تناسلی برای بسیاری از خانم‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا سلامت و زیبایی این ناحیه به‌خاطر عواملی مثل کاهش وزن‌های غیراصولی، ورزش‌های نامناسب، دوچرخه ‌سواری‌های طولانی‌مدت، بالارفتن سن، زایمان‌های متعدد، کاهش هورمون‌های زنانه و عوامل دیگری تحت‌تأثیر قرار می‌گیرد. جوان‌سازی ناحیه تناسلی فقط مربوط به زیبایی آن نمی‌شود و این مسئله روی سلامت فرد، کیفیت روابط جنسی و اعتماد به نفس  هم تأثیرگذار است. با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه روش‌های زیادی برای جوان‌سازی واژن به وجود آمده است.

 

باید بدانید که افتادگی پوست در ناحیه تناسلی و تغییر شکل آن فقط مختص خانم‌های متأهلی که زایمان طبیعی انجام داده‌اند نیست و حتی دیگر بانوان هم که وارد دوران میان‌سالی می‌شوند و روند پیری خود را طی می‌کنند، روش‌های جوان‌سازی و زیبایی ناحیه تناسلی برای آنها هم مفید است. ممکن است بسیاری از بانوان با توجه به جدید بودن این اقدامات جوان‌ساز در مورد عوارض روش‌های مختلف و آسیب‌های آن نگران باشند و تصور کنند که با انجام این اقدامات در راه‌رفتن یا دفع ادرار مشکل پیدا می‌کنند. این افراد باید بدانند که تمامی این نگرانی‌ها به‌خاطر عدم آگاهی نسبت به روش‌های مختلف انجام عمل جوان‌سازی ناحیه تناسلی است.

راههای جوان‌سازی ناحیه تناسلی بدون جراحی

از آنجایی که شکل و فرم واژن بانوان با همدیگر تفاوت دارد معیار مشخصی برای زیبایی آن  هم وجود ندارد. همچنین عوامل مختلفی مثل سن، ژنتیک و سبک زندگی روی ظاهر آن تأثیرگذار است که این عوامل می‌تواند در طی مدت‌زمان طولانی باعث تغییر شکل ناحیه تناسلی بانوان شود. جوان‌سازی ناحیه تناسلی در واقع اقدامات ترمیمی است که برای از بین بردن مشکلاتی که بر اثر زایمان و پیری ایجاد شده است به کار می‌رود. از جمله رایج‌ترین روش‌های زیبایی ناحیه تناسلی که بدون جراحی انجام می‌گیرد می‌توان به تزریق ژل و چربی، کربوکسی‌تراپی، مزوتراپی، پی آر پی و لیزر اشاره کرد که در ادامه مطلب هرکدام از این روش‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

جوان‌سازی ناحیه تناسلی با تزریق ژل

لابیا ماژور قسمتی از واژن است که بر اثر عوامل مختلفی مثل یائسگی، تغییرات هورمونی، بارداری، زایمان و پیری پوست دچار تغییر شکل می‌شود. این تغییر شکل باعث معذب شدن خانم‌ها در حین رابطه جنسی می‌گردد برای همین تزریق ژل به ناحیه تناسلی باعث از بین رفتن این مشکل می‌شود.

جوان‌سازی ناحیه تناسلی با تزریق چربی

چربی به شکل فیلر در واژن  برای جبران حجم از دست رفته و ایجاد فرم زیبا تزریق می‌شود. در این روش چربی استخراج شده از بدن خود فرد  پس از آن انجام اقدامات لازم برای تزریق به واژن آماده می‌شود. در شرایطی که لابیاهای فرد به حجم بالایی برای تزریق نیاز داشته باشند از روش تزریق چربی استفاده می‌کنند.

زیبایی ناحیه تناسلی با کربوکسی‌تراپی

کربوکسی‌تراپی ناحیه تناسلی برای رفع تیرگی و چین و چروک‌های آن انجام می‌شود و در این روش با آبرسانی پوست واژن و روشن‌کردن نواحی اطراف آن کیفیت روابط جنسی فرد بهبود پیدا می‌کند. از جمله کاربردهای این روش می‌توان به افزایش لذت و میل جنسی افراد اشاره کرد.

جوان‌سازی ناحیه تناسلی با پلاسما تراپی

این دستگاه برای جوان‌سازی ناحیه تناسلی و کوچک کردن لابیا­ها استفاده می‌شود. برای انجام این روش نیاز به برش و جراحی و خونریزی نیست و برای خانم‌هایی که قصد دارند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند اما از این جراحی می‌ترسند و تمایلی به لیزر کردن ندارند می‌توان از پلاسما تراپی استفاده کرد. همچنین این روش به شکل سرپایی و بدون بیهوشی انجام می‌گیرد و از دستگاهی به نام پلکسر به‌عنوان جدیدترین تکنولوژی برای جمع‌کردن لابیاها استفاده می‌کنند.

جوان‌سازی ناحیه تناسلی با پی آر پی

از دیگر روش‌های جوان‌سازی و زیبایی ناحیه تناسلی می‌توان به پی آر پی اشاره کرد. در این فرایند مقداری پلاسما به دیواره واژن تزریق می‌شود و عمل جوان‌سازی رخ می‌دهد. از کاربردهای این روش می‌توان به افزایش ارگاسم، رفع بی‌اختیاری ادرار، رفع احساس درد در حین رابطه جنسی و غیره اشاره کرد.

جوان‌سازی ناحیه تناسلی با مزوتراپی

اگر شما می‌خواهید یک روش جوان‌ساز برای ناحیه تناسلی به کار ببرید که بسیار مؤثر باشد ما به شما مزوتراپی واژن را معرفی می‌کنیم. این روش در واقع تزریق ترکیبی از ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و هورمون‌های موردنیاز برای واژن است. روش مزوتراپی برای زیبایی ناحیه تناسلی، رساندن مواد مغذی به سلول‌های واژن و سفیدکردن آن بیشترین کاربرد را دارد.

بهترین راه برای زیبایی و جوانسازی واژن

لیزر

در علم زنان و زیبایی انجام لیزر کاربردهای زیادی دارد و برای روشن‌کردن ناحیه تناسلی، جوان‌سازی، تنگ کردن، رفع بی‌اختیاری ادرار و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد. انجام لیزر برای بانوان فواید و مزایای زیادی از جمله روش جوان‌ساز سرپایی و بدون بیهوشی، هزینه کمتر در مقایسه با روش لابیاپلاستی، قابل‌مشاهده بودن نتیجه بلافاصله پس از انجام، تجربه رابطه جنسی عالی و بدون درد، پیشگیری از عفونت‌های واژینال و تنظیم ph آن برخوردار است.

 

تمامی خانم‌هایی که به‌خاطر عوامل متعدد قصد جوان‌سازی و زیبایی ناحیه تناسلی‌شان را دارند می‌توانند نسبت به انجام این روش‌ها اقدام کنند. دقت کنید که انجام هر یک از روش‌هایی که گفته شد برای بانوانی که شیرده و باردار هستند، مبتلا به تبخال تناسلی، عفونت‌های واژینال، دیابت، هموفیلی، لوپوس، بانوانی که تنگی مجاری ادرار دارند و بانوانی که تحت عمل جراحی رحم بودند ممنوع است.

Jante laser CO2 fractional laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزرCO2 فرکشنال

راههای جوان‌سازی ناحیه تناسلی با جراحی

جوان‌سازی واژن با انجام عمل‌های زیبایی مختلفی مثل لابیاپلاستی، کاهش هود کلیتورال، ماژوروپلاستی لابیا، مونسپلاستی و واژینوپلاستی انجام می‌گیرد که باید حتماً توسط جراح زیبایی انجام شود.

لابیاپلاستی

برای انجام این عمل پوست و بافت اضافی لابیا فرد کوتاه شده و این برش‌ها بخیه می‌خورند. این مدل جراحی زیبایی ناحیه تناسلی هر مدل مشکلی که برای لابیا مینور یا ماژور اتفاق افتاده باشد را از بین می‌رود. همچنین شما می‌توانید لابیاپلاستی را با بی‌حسی موضعی و بیهوشی عمومی هم انجام دهید و از بخیه‌های جذبی استفاده کنید.

کاهش هود کلیتورال

در این عمل پوست اضافی اطراف کلاه کلیتورال برداشته می‌شود و ظاهر نامناسب آن را رفع می‌کند. جراح زیبایی زنان برای انجام این عمل می‌تواند از تکنیک‌های برش زیادی استفاده کند و این الگوهای برش خاص توسط جراح بر اساس آناتومی فرد تعیین می‌گردد.

واژینوپلاستی

تکنیک جراحی واژینوپلاستی برای تقویت و سفت کردن دیواره‌های کانال واژن و دهانه آن کاربرد دارد. از آنجایی که بسیاری از زنان اقدام به زایمان طبیعی کرده‌اند برای رفع مشکلات و زیبایی ناحیه تناسلی عمل واژینوپلاستی را انجام می‌دهند اما باید بدانند که افزایش سن می‌تواند باعث از بین رفتن سفتی دیواره‌های واژن و باز شدن آن شود.

بر اساس عوامل مختلفی مثل نوع جراحی و تعداد آن هزینه جراحی جوان‌سازی ناحیه تناسلی متفاوت خواهد بود برای همین نمی‌توان قبل از بررسی‌های لازم هزینه دقیقی را برای انجام این اقدامات مشخص کرد. بانوان می‌توانند در صورتی که جراح باتجربه‌ای در این زمینه می‌شناسند، اقدام به انجام هر یک از عمل‌های جراحی زیبایی واژن کنند.

مراقبت بعد از لیزر واژن
مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :