جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد حرفه‌ای

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

پیش از پرداختن به موضوع راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید بگوییم که زیبایی همیشه جزو دغدغه‌های انسان‌ها بوده است. اگرچه بر اثر گذر زمان در طول تاریخ معیار‌های زیبایی تغییریافته، ولی همیشه و در هر زمانی، سعی عموم مردم بر نزدیک کردن خود به معیار‌های زیبایی به‌روز بوده است. در این برهه از تاریخ، استفاده از دستگاه‌های لیزر در بین مردم بسیار رواج یافته است. افراد از روش‌ها و تجهیزات مختلفی جهت استفاده از این امکان، کمک می‌گیرند. یکی از مؤثرترین شیوه‌های حذف موهای زائد در حال حاضر، لیزر مو‌های زائد است. همچنین منظور از این لیزر‌ها دستگاه‌های خانگی یا در موجود آرایشگاه‌ها به کار ‌می‌روند نیست؛ زیرا نتیجه این دست محصولات معمولاً برگشت‌پذیر بوده و به دلیل استفاده توسط افراد غیرمتخصص امکان دارد سبب آسیب شوند، انتخاب مناسب خرید دستگاه لیزر موهای زائد بسیار ضروری است و برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید شرکت یا فروشگاه‌هایی که از آن خرید دستگاه لیزر موهای زائد خود را انجام می‌دهید معتبر و باسابقه باشند و نکته بعدی جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد به ضمانت‌های دستگاه دقت نمایید.

طبق راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید خرید این تجهیزات از نمایندگی‌های اصلی و فروشگاه‌های رسمی در ایران انجام شود.

 این نکته را هم ذکر کنیم که جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد توجه به خدمات پس از فروش آن دستگاه است.

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

اگر شما جزو افراد متخصص و جزو پزشکانی هستید که قصد خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد را دارید، باید بدانید که هر دستگاهی قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی دارد.

 از آنجایی که شما به‌عنوان یک پزشک وظیفه دارید امر حذف مو‌های زائد را به امن‌ترین شیوه و بهترین نتیجه به پایان برسانید، باید بدانید که زمان خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد باید به دنبال چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی باشید تا خرید دستگاه لیزر مو زائد را به شکل رضایت‌بخشی انجام دهید.

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

در ابتدا برای خرید یک دستگاه لیزر موهای زائد بهتر است مروری بر روی دستگاه­های  لیزر مو‌ زائد داشته باشیم. نحوه کار این دستگاه‌ها، در کلیات یکسان است. همهٔ این دستگاه‌ها با تاباندن اشعه لیزر به سطح پوست افراد، سبب می‌شوند که اشعه لیزر از سطح پوست گذر کرده و به‌محض رسیدن به ریشه مو‌های زائد، انرژی موجود در آن تغییر می‌کند و انرژی گرمایی تولید شده باعث سوختن ریشه مو می‌شود.

اگرچه کلیات عملکرد این دستگاه‌ها به یک‌شکل است؛ ولی تفاوت‌هایی وجود دارد که می‌تواند نتیجه و میزان رضایت مراجعه‌کنندگان را تحت شعاع قرار دهند. با راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد می‌توانید خریدی هوشمندانه و دقیق انجام دهید. همچنین با استفاده از یک راهنمای مناسب می‌توانید از به خطر افتادن سرمایه و اعتبار خود را به پیشگیری کنید.

Platinum laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر پلاتینیوم

نوع تکنولوژی جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد

نوع تکنولوژی جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد

قبل از خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد، باید بدانید که این دستگاه‌ها انواع متفاوتی دارند که صرف‌نظر از شرکت سازنده، تفاوت‌های آن‌ها بیشتر مربوط به طول موجی است که از خود ساطع می‌نمایند. طول موج‌ها می‌توانند تعیین کنند که دستگاه موردنظر مناسب چه نوع تیپ پوستی است و تا چه حدی می‌توانند نتیجه مطلوبی داشته باشند. لازم به ذکر است که لیزرها جذب رنگ‌دانه می‌شوند، روی موهایی که سبزه یا تیره‌تر هستند بهترین عملکرد را دارند. علاوه بر این لیزر در حال حاضر روی موهایی که رنگ‌دانه ندارند، یعنی موهای بلوند روشن، قرمز روشن و سفید کار نمی‌کند. اما این دستگاه‌ها بر روی موهای درشت ایده‌آل است و بهترین نتیجه را خواهد داشت.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

علت نام‌گذاری دستگاه‌ها به طول موج مورداستفاده در فناوری تعبیه شده در آنها باز‌می‌گردد. الکساندریت (کندلا) ، دایود و آن دی یاگ به دستگاه‌های ساطع‌کننده اشعه‌هایی به ترتیب با طول ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر گفته می‌شود. شما باید با توجه به رنگ پوست (به علت جذب اشعه‌ها توسط انواع تیره پوست) و ضخامت موی مشتریان، خرید دستگاه مو‌های زائد را انجام دهید. برای مثال برای فردی که دارای پوست روشن و مو‌های نازک، الکساندریت (کندلا) بهترین انتخاب به شمار می‌آید. از طرفی دیگر، برای کسانی که به طور طبیعی پوستی تیره دارند یا به‌وسیله برنزه کردن از طریق سولاریوم، به این از رنگ پوست رسیده‌اند، آن دی یاگ انتخابی مناسب‌تر و ایمن‌تر است. دایود را تقریباً می‌توان برای انواع پوست دانست. به‌خاطر داشته باشید که دستگاه‌های دایود، با پوست ایرانیان سازگاری بیشتری هم دارند.

شما می‌توانید طبق راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای یکی از انواع گفته شده را خریداری کنید، اما توجه کنید که نباید خود را محدود به تقاضای برخی از مراجعین کنید و با شرایط یکنواخت منطبق باشید. با خرید برخی از دستگاه‌های لیزر مویی می‌توانید از هر سه نوع طول موج استفاده کنید و برای طیف وسیعی از مراجعین با هر میزان ضخامت مو و یا نوع و رنگ پوست قابلیت ارائه خدمات را داشته باشید.

قابلیت سیستم خنک‌کننده دستگاه لیزر موهای زائد

قابلیت سیستم خنک‌کننده دستگاه لیزر موهای زائد

در حقیقت سیستم خنک‌کننده، کولینگ (cooling) یا چیلر (chiller) به سازوکار‌هایی گفته می‌شوند که برای خنک‌کردن دستگاه یا محل اعمال لیزر طراحی و تعبیه شده‌اند.

خنک شدن دستگاه‌ها ازاین‌جهت اهمیت دارند، چراکه دستگاه در حین عمل‌کردن، قاعدتاً داغ می‌شوند.

بنابراین بر اساس راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد وجود این سیستم‌های خنک‌کننده از چند جهت مزیت به شمار می‌آید؛ در وهلهٔ اول کارکردن راحت‌تر با دستگاه و گرم نشدن دست شما اولین مزیت است.

مورد دوم این است که با داشتن قابلیت خنک شدن دستگاه به طور منظم و مداوم، آسیبی به اجزای داخلی آن وارد نمی‌شود و طول عمر آن بیشتر خواهد بود.

از دیگر موارد که باید به وجود سیستم خنک‌کننده قدرتمند هنگام خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد توجه کنید این است که نیاز به خاموش‌کردن دستگاه برای خنک شدن آن از بین می‌رود و می‌توانید برای افراد بیشتری از آن استفاده نمایید.

طبق راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد وجود خنک‌کننده خارجی برای پیشگیری از عوارض لیزر کردن اهمیت بسیاری دارد. با تبدیل انرژی لیزر به انرژی گرمایی و سوختن فولیکول و ریشه مو‌ها، گرمایی در محل ایجاد شده که اگر از طرف سیستم خنک‌کننده کنترل نشود، می‌تواند موجب ایجاد سوختگی، التهاب و درد در بین مراجعه‌کنندگان شود و شما قطعاً به دنبال همچنین چیزی نخواهید بود.

لذا حتماً به وجود سیستم‌های خنک‌کننده مناسب زمان  خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد دقت نمایید.

از جمله نکات مهم دیگر می‌توان به رابط کاربری آسان دستگاه جهت یادگیری سریع‌تر و کامل‌تر، شیوه استفاده مفید از آن، تعداد شات لیزر، قطر پرتو لیزری، مدت‌زمان و تعداد وقفه بین شات‌ها و غیره اشاره کنیم.

همهٔ این مسائل در جهت کاهش عوارض لیزر و رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعه‌کنندگان هستند. عامل مهم دیگر شامل، برند دستگاه خریداری شده و از آن مهم‌تر مکانی است که آن را خریداری می‌نمایید تا با خرید دستگاه لیزر موهای زائد فیک و بی‌کیفیت، سرمایه خود و سلامت مراجعه‌کنندگان را به خطر نیندازید.

قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد
Candela

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کندلا

خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد از فروشگاه پرمون مد

پرمون مد یکی از مجموعه‌ها و فروشگاه‌های فوق‌العاده با بیش از دو دهه سابقه در زمینه فروش تجهیزات پزشکی مانند دستگاه لیزر مو‌های زائد است. شما می‌توانید انواع مختلف این دستگاه را از پرمون مد همراه با راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد، ضمانت اصالت و گارانتی کالا دریافت کنید.

محبوب‌ ترین لیزر بدون درد
مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :