جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمایی خرید دستگاه لیزر موهای زائد+10 نکات مهم

important-points-you-should-know-for-buying-a-hair-removal-laser-device

مقدمه

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار لیزر موهای زائد هستید ، پیدا کردن یک دستگاه رفع موهای زائد مناسب گامی حیاتی است. مانند هر چیز دیگری، موارد خاصی  وجود دارد که باید قبل از انجام یک خرید بزرگ در نظر بگیرید، به خصوص مواردی که موفقیت کسب و کار شما را مشخص می کند.برای کمک به اینکه فرآیند خرید لیزر شما مثل همیشه یکپارچه باشد، ما ویژگی های اصلی را که باید هنگام تحقیق در مورد لیزر موهای زائد برای سرمایه‌گذاری به دنبال آن باشید، برجسته کرده‌ایم. این مقاله در مورد اهمیت این نکات پیش از خرید دستگاه لیزر صحبت می کند.

شما نیز به دنبال راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد، هستید؟ می دانید که قبل از نهایی کردن سفارش دستگاه یاد شده، بایستی به چه مواردی توجه نمود؟
از شما می خواهیم که مطالب پیش روی خود را از وب سایت شرکت پرمون مد دنبال کنید تا بتوانید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را با توجه به نیازتان خریداری کنید.
رهایی از موهای زائد بدن، یکی از مهمترین نیازهای مربوط به خانم ها می باشد که بسیاری از آنها جهت حذف موهای زائد بدن خود، حاضرند هزینه های بسیار زیادی را، پرداخت کنند.
یکی از مهمترين روش های حذف موهای زائد را، استفاده از دستگاه لیزر شکل داده است. متاسفانه خانم ها در حین خرید دستگاه یاد شده به برخی از مهمترین نکات توجه کافی نمی کنند و همین امر نیز سبب می شود که آسیب جدی به پوست و سلامت خود، وارد کنند.
بنابراین پیشنهاد می شود که حتما در حین خرید و استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد، به یک سری از حساس ترین موارد، توجه لازم را داشته باشید.

در سایر قسمت های مقاله می خواهيم در مورد ده آیتم طلایی  مورد توجه در حین خرید دستگاه لیزر موهای زائد، بیشتر صحبت کنیم.

کدام دستگاه لیزر موهای زائد باعث سوختگی نمیشود؟

1.توجه به قیمت دستگاه لیزر موهای زائد

How Laser Hair Removal Devices Work

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره داشتیم، امروزه بسیاری از پزشکان محترم و کلینیک های زیبایی به دنبال خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستند که برای این منظور نیز به راهنمایی حرفه ای، نیاز دارند.
اگر شما هم تصمیم دارید تا در روزهای آینده اقدام به خرید دستگاه نمایید، می توانید در گام اول قیمت مربوط به دستگاه های یاد شده را، با دقت بالا مورد برسی قرار دهید. همچنین فراموش نکنید که همیشه گران ترین دستگاه لیزر موهای زائد، جزو بهترین دستگاه های نامبرده محسوب نمی شود.
شما می توانید با توجه به قدرت و توان مالی در اختیارتان، یکی از بهترین انواع دستگاه های مذکور را، در اولویت های خود قرار دهید. همچنین پیشنهاد می کنیم که دستگاه لیزری را خریداری نمایید که قطعات آن در بازار یافت شوند تا بتوانید در صورت خرابی دستگاه مذکور، به راحتی تعمیرات لازم را انجام دهید.
قیمت محصولات همیشه از مهمترین آیتم هایی می باشد که تاثیر بالایی را در خرید مشتریان، خواهد داشت که این امر در خصوص خرید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد نیز، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

2.مطابق بودن دستگاه لیزر Hair-Removal با نیازهای شما

Hair-Removal laser device to suit your needs

افرادی که به دنبال راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستند، می توانند به قابلیت های دستگاه یاد شده نیز توجه داشته باشند. شما بایستی دستگاه لیزری را در اولویت سفارش تان قرار دهید که مطابق با نیازهای تان بوده و بتواند کارایی فوق العاده ای را، داشته باشد.
طول موج ۸۱۰، به عنوان طول موج استاندارد جهت حذف موهای زائد بدن تعریف شده است. بنابراین توصیه می کنیم که دستگاه لیزری با طول موج ۸۰۰ تا ۹۰۰ فرکانس را، خریداری کنید.
دستگاه لیزر مدنظرتان بایستی قدرت و توانایی لازم را، در جهت از بین بردن موهای زائد بدن داشته باشد. بنابراین به جرات می‌ توان گفت که یکی از مهمترین نکات مورد توجه در حین خرید دستگاه لیزر موهای زائد را، بررسی مشخصات فنی و طول موج دستگاه یاد شده، شکل داده است.
شما می توانید با مراجعه به کاتالوگ مربوط به دستگاه های لیزر موهای زائد، اطلاعات دقیقی را در خصوص توانایی و طول موج تجهیزات مذکور، به دست آورید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه لیزر مدنظرتان، با مشاوران فروش ما، از همین وب سایت در ارتباط باشید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید

3.کمپانی سازنده دستگاه لیزر Hair-Removal

امروزه برخی از شرکت ها، با مونتاژ قطعات تقلبی و بی کیفیت، به دنبال ساخت و طراحی انواع دستگاه های لیزر موهای زائد هستند تا بتوانند به سود کلانی دست پیدا کنند. بدون شک خرید محصولات چنین شرکت هایی می تواند مشکلات بسیار متعددی را، برای افراد به وجود آورد.
بنابراین در حین تهیه و خرید دستگاه لیزر موهای زائد مورد نیاز خود، حتما به برند و شرکت تولید کننده دستگاه یاد شده، توجه کافی را داشته باشید. همیشه سعی کنید که دستگاه های لیزر مربوط به برندهای شناخته شده را، در اولویت خرید تان قرار دهید. پیشنهاد می کنیم با حوصله ی بالایی، مشخصات و ویژگی های دستگاه های لیزر موهای زائد برندهای مختلف را، با یک دیگر مورد بررسی قرار داده و سپس ایده آل ترین دستگاه لیزر را سفارش دهید.
معمولا برندهای خارجی از کیفیت مطلوبی برخوردارند و بسیاری از خریداران نیز ترجیح می دهند که دستگاه لیزر موهای زائد خارجی را تهیه نمایند. شما هم با توجه به سلیقه ای که دارید، یکی از بهترین مدل دستگاه های نامبرده را، هم اکنون سفارش دهید.

4.خدمات پس از فروش مربوط به دستگاه لیزر موهای زائد

یکی از اصلی ترین نکات مورد توجه در هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد را، بررسی خدمات پس از فروش دستگاه یاد شده شکل داده است. توجه نمایید که دستگاه های نامبرده از قطعات بسیار متعدد الکترونیکی تهیه شده اند که برخی از قطعات و اجزای مربوط به دستگاه های لیزر، با گذشت زمان، دچار یک سری از خرابی ها می شوند که در این صورت نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد. بنابراین دستگاه لیزری را در لیست سفارشی خود بیفزایید که بهترین خدمات پس از فروش را، دارا باشد.
شما همچنین می توانید قبل از خرید دستگاه لیزر مدنظرتان، با بخش فنی و خدمات پس از فروش شرکت پرمون مد ، در تماس باشید و اطلاعات مفصلی را در خصوص خدمات ارائه شده، به دست آورید. دستگاه های لیزر موهای زائد، جزو حساس ترین تجهیزات الکترونیکی محسوب می شوند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

5.گارانتی متعلق به دستگاه لیزر موهای زائد

بررسی ضمانت یا گارانتی مربوط به دستگاه های لیزر موهای زائد، جزو مهمترین نکات مورد توجه در حین خرید محصولات نامبرده به شمار می آید. برندهای معتبر و شناخته شده در حوزه طراحی دستگاه های لیزر، گارانتی های بلند مدتی را، برای هر یک از محصولات و تجهیزات تولیدی خود، در نظر می گیرند. اگر گارانتی دستگاه لیزر مدنظرتان، برای شما اهمیت بالایی  دارد، پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از خرید دستگاه لیزر ، نوع و مدت ضمانت هر یک از دستگاه های لیزر موجود در بازار را، با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید. شرکت های تولید کننده دستگاه های یاد شده، سعی دارند با ارائه گارانتی بلند مدت و ناب ترین خدمات پس از فروش برای تجهیزات تولیدی خود، رضایت و وفاداری مشتریان شان را، به دست آورند.

حفظ و نگهداری از دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم

6.بررسی توانایی دستگاه لیزر موهای زائد در پاک کردن تاتوی موجود بر روی پوست

Ability of laser hair removal device to remove tattoos on the skin

حال که تصمیم دارید تا در خصوص مهمترین نکات طلایی قبل از خرید دستگاه لیزر موهای زائد، اطلاعاتی را به دست آورید، می توانید توانایی دستگاه های نامبرده را در جهت از بین بردن تاتو روی پوست، مورد بررسی قرار دهید. بسیاری از افراد دوست دارند تا با خرید دستگاه لیزر  موهای زائد، نه تنها از دست موهای زائد خود خلاص شوند، بلکه با شکافتن رنگدانه های موجود در پوست، تاتو های مزاحم روی پوست خود را نیز، از بین ببرند.
افرادی که به دنبال از بین بردن هرگونه تتوی موجود بر روی پوست خود هستند، می توانند دستگاه لیزری را در اولویت خریدشان قرار دهند که قابلیت از شکافتن رنگدانه های پوستی را، داشته باشد. دستگاه های لیزری، مجهز به سیستم خنک کننده هستند که مانع از سوختگی های احتمالی بر روی پوست می شود.

7.توان مربوط به دستگاه لیزر موهای زائد

Power related to laser hair removal device

بررسی توان متعلق به دستگاه های نامبرده، از اصلی ترین نکات مورد توجه در حین خرید دستگاه لیزر موهای زائد، می باشد. جالب است بدانید که طول موج مربوط به دستگاه های لیزری، با یکدیگر متفاوت می باشد و خریداران بایستی با در نظر گرفتن نوع و رنگ پوست بدن خود، مناسب ترین دستگاه یاد شده را، خریداری کنند. در واقع از یک دستگاه لیزری نمی توان برای از بین بردن موهای زائد پوست های گوناگون استفاده کرد. اگر شما هم قصد راه اندازی کلینیک پوست و زیبایی را در سر دارید، بهتر است که دستگاه لیزری متعددی را تهیه نمایید تا بتوانند مشتریان زیادی را به سوی خدمات کلینیک زیبایی خود، جذب کنید. همچنین توصیه می شود که دستگاه لیزری را در سبد خریدتان قرار دهید که طول موج های آن، قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد.

8.آیا می توان دستگاه لیزر موهای زائد را به مدت طولانی مورد استفاده قرار داد؟

در خرید دستگاه لیزر موهای زائد، حتما محدودیت های مربوط به دستگاه نامبرده، توجه ویژه ای را داشته باشید. در نظر بگیرید که برخی از دستگاه های لیزر موهای زائد را، بایستی بعد از چهار ساعت خاموش نمایید تا خنک شود. به همین دليل پیشنهاد می کنیم که حتما دستگاهی را در لیست سفارش خود قرار دهید که محدودیت های کمتری را، داشته باشد. یکی ار بهترین لیزرهای رفع موی زائد سیستم خنک کننده قدرتمند آن سبب شده تا بتوان ساعت ها بدون وقفه از آن استفاده کرد ، لیزر تیتانیوم است.خریداران می توانند با مسئولان فروش ما از وب سایت پیش روی شان ارتباط برقرار نموده و اطلاعات شگفت انگیزی را، در خصوص راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد،  کسب کنند. فراموش نکنید که استفاده طولانی مدت از دستگاه نامبرده بدون توجه به محدودیت های آن، می تواند طول عمر مفید دستگاه را، کاهش دهد.

9 .عوارض جانبی دستگاه لیزر موهای زائد

بدون تردید استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد، ممکن است یک سری از عوارض را به دنبال داشته باشد. اما لازم به ذکر است که عوارض مربوط به برخی از دستگاه های یاد شده بسیار ناچیز می باشد. به همین دلیل در حین خرید دستگاه لیزر موهای زائد، عوارض و همچنین فواید متعلق به دستگاه لیزر مدنظرتان را، با دقت مورد بررسی قرار دهید و سپس بهترین انواع تجهیزات مذکور را، با خیال آسوده خریداری کنید. دستگاه های لیزری که طبق استانداردهای جهانی(در راس آنها سازمان FDA) طراحی شده اند، کمترین عوارض را خواهند داشت. اصلی ترین عوارض مربوط به بسیاری از دستگاه های لیزر موهای زائد را، تغییر رنگ پوست افراد، شکل داده است. شما می توانید با انتخاب بهترین دستگاه لیزر، نگرانی و دلهره ی مشتریان خودتان را نیز، برطرف نمایید و خدمات فوق العاده ای را برای آنها به ارمغان آورید.

10 .امکان خرید دستگاه لیزر موهای زائد به شکل اقساطی

Possibility to buy laser hair removal device in installments

امروزه بسیاری از کلینیک های زیبایی پوست و مو، به دنبال خرید دستگاه لیزر موهای زائد هستند تا بتوانند فعالیت خود را در عرصه ی یاد شده، شروع کنند. قیمت برخی از دستگاه های لیزر موهای زائد، بسیار بالا بوده و همین امر سبب شده تا مشتریان تجهیزات (اطلاعات بیشتر درباره تجهیز کلینیک لیزر) نامبرده، به دنبال خرید اقساطی دستگاه لیزر باشند. برخی از برندهای طراحی کننده دستگاه های یاد شده، محصولات خود را با شرایط اقساطی به فروش می رسانند که شما هم می توانيد با توجه به قدرت خریدتان، دستگاه مورد نیاز کلینیک زیبایی خود را، به شکل اقساطی تهیه کنید. همچنین توصیه می شود که جهت تهیه و خرید دستگاه لیزر موهای زائد، از فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد اقدام نمایید. شما همچنین می توانید برخی از انواع دستگاه های لیزر موهای زائد موجود در وب سایت ما را، با تخفیف های بسیار خوبی خریداری کنید.

11 .نیاز به سرعت

ما در روزگاری زندگی می کنیم که همه چیز به سرعت پیش می رود. مصرف کنندگان صنعت زیبایی به درمان هایی نیاز دارند که متناسب با سبک زندگی و برنامه های سریع آنها باشد. آنها انتظار دارند زمان درمان علاوه بر کیفیت و دقت به سرعت طی شود

یکی از ویژگی های ضروری دستگاه لیزر موهای زائد اندازه نقطه ای است. لیزر با اندازه نقطه بزرگتر می تواند زمان درمان را به شدت کاهش دهد و به شما این امکان را می دهد که مشتریان بیشتری را در یک روز در مقابل لیزری با اندازه نقطه کوچکتر رزرو کنید. علاوه بر این، اندازه نقطه بزرگتر منجر به نفوذ عمیق تر به پوست برای اثربخشی بیشتر درمان روی عمیق ترین فولیکول ها می شود.

12 .درمان انواع پوست

اگر می خواهید پیشروترین ارائه دهنده لیزر موهای زائد در منطقه خود باشید، درمان مشتریان با انواع پوست ضروری است. زمانی که فناوری حذف موهای زائد برای اولین بار معرفی شد، تنها بیمارانی که پوست روشن‌تری داشتند می‌توانستند تحت درمان قرار گیرند.بیماران با انواع پوست تیره تر، عوارض جانبی ناخواسته، هیپوپیگمانتاسیون، سوختگی و موارد دیگر را تجربه کردند. در حالی که فناوری‌های قدیمی‌تر مانند آن هنوز تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد، معرفی فناوری‌های جدیدتر، قابلیت‌های طول موج متنوع، خنک‌کننده پوست یکپارچه و موارد دیگر، لیزر موهای زائد را ایمن‌تر و در دسترس‌تر برای بیماران با انواع پوست کرده است. لیزر دایود MeDioStar از طول موج پالس منحصر به فرد 810 نانومتر استفاده می کند تا ضمن محافظت از بافت پوست اطراف، جذب بهینه ملانین را تضمین کند. در واقع، نه تنها می توان انواع پوست را با MeDioStar درمان کرد، بلکه حتی پوست هایی که به تازگی برنزه شده اند نیز می توانند درمان ها و نتایج بی عیب و نقصی را با این فناوری انقلابی دریافت کنند.

13 .سرویس قابل اعتماد

سرویس قابل اعتماد

یکی از مر اهمیت ترین نکات هنگام تحقیق در مورد دستگاه لیزر موهای زائد برای خرید، این است که نوع خدمات پشتیبانی که با لیزر شما ارائه می شود را نادیده نگیرید. در صورت بروز نقص اضطراری، به پشتیبانی فوری و قابل اعتماد نیاز دارید تا مطمئن شوید که لیزر شما در زمان اندکی به کار می افتد.در حالی که اکثر تولید کنندگان تکنسین های داخلی دارند که می توانند لیزر شما را تعمیر کنند، همه این کار را نمی کنند.  هیچ چیز برای شما، کسب و کار و مشتریانتان دلسردکننده تر از داشتن یک سیستم لیزری نیست که به سرعت قابل تعمیر نباشد. پس به دنبال خرید دستگاهی باشید که ضمانت تعمیر سریع و مطمئن داشته باشد.

14 .توجه به وضعیت مالی

محدودیت های مالی یکی از بزرگترین عوامل محدود کننده در شروع و رشد هر کسب و کاری است. تعادل خوبی بین مبلغی که سرمایه گذاری می کنید و درامدی که به دست خواهید آورد وجود دارد. سرمایه گذاری بیش از حد پول در اوایل حیات کلینیک شما می تواند به معنای هدر رفتن پول باشد که می تواند در یک تجارت جوان فاجعه بار باشد. در حالی که سرمایه‌گذاری نکردن پول کافی می‌تواند کسب‌وکار شما را به سختی بکشد و سرعت رشد آن را محدود کند.

15 .انتخاب دستگاهی که پاسخ به نیاز مشریان را بدهد

انتخاب دستگاهی که پاسخ به نیاز مشریان را بدهد

حقیقت این است که 99٪ از مشتریان بالقوه حذف موهای زائد شما به فناوری یا برند لیزر اهمیتی نمی دهند. در واقع، این افراد فقط به این 4 سوال اهمیت می دهند:

  • آیا سریع است ؟
  • آیا بدون درد است ؟آیا موثر است ؟
  • ایمن است؟

اگر از دستگاهی برای رفع موهای زائد استفاده می‌کنید که به شما امکان می‌دهد به هر چهار سؤال «بله» پاسخ دهید، دقیقاً همان چیزی را دارید که 99٪ از بازار مصرف به دنبال آن هستند. 

16 .متمایز شدن از رقبای خود

متعادل سازی صحیح؛ قیمت، کیفیت و سادگی در همکاری با یکدیگر ، به ارزش کلی برای مشتری کمک می کند. با این حال، از آنجایی که هر یک از اینها مستقیماً روی دیگران تأثیر می گذارد، فقط لازم است یکی از آنها نامتعادل باشد تا ارزش خدمات شما کاهش یابد و جذابیت آن کمتر شود.

17 .چرا انتخاب دستگاه مناسب بسیار مهم است؟

چرا انتخاب دستگاه لیزر مناسب بسیار مهم است؟

این ممکن است یک سوال واضح به نظر برسد، اما دستگاه شما بسیار فراتر از یک سرمایه گذاری مالی است، در نهایت چیزی است که باعث می شود مشتری شما برای خرید بیشتر بازگردد. تجهیزات شما، جدا از تخصص و شخصیت شما، سنگ بنای ارائه محصول شما هستند بنابراین  انتخاب دستگاه مناسب برای کلینیک شما یک تصمیم چندلایه است که از نظر مالی بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد.

خبر خوب این است که دستگاه‌ها همیشه در حال بهتر شدن هستند. ما شاهد مکانیزم های خنک کننده بهتر برای ایمنی هستیم. سیستم‌های انتقال انرژی بالاتر منجر به درمان‌های مؤثرتر، به‌ویژه در رفع موهای زائد می‌شود. 

مدل‌های اقتصادی بهبود یافته با رویکردهای جدید ظاهرخواهند شد.

کلام پایانی

خرید لیزر موهای زائد مناسب برای عمل زیبایی شما گام مهم و هیجان انگیزی برای موفقیت کسب و کار شما است. امیدواریم این نکات به شما کمک کند تا ایده روشن تری در مورد آنچه که باید جستجو کنید به شما ارائه دهد. چه در حال حاضر لیزر موهای زائد را ارائه کرده باشید و چه در نظر دارید وارد این بازار شوید که رشد سال به سال را تجربه می کند، این نکات ضروری به موفقیت شما در زمانی که صحبت از متمایز شدن از رقبای خود، برای تعداد روزافزون می شود، کمک می کند.

درباره لیزر رفع موهای زائد دایود مناسب ترین دستگاه لیزر برای پوست های تیره بیشتر بدانید.

لیزر رفع موهای زائد T29

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر T29

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :