جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چرا دستگاه لیزر حرفه‌ای بدن انتخاب مهم است؟

دستگاه لیزر حرفه ای بدن

پیدا کردن دستگاه لیزری که هم بهترین نتیجه را در حذف موهای زائد حاصل کند و هم متناسب با پوست عمل کند و عارضه‌ای برای پوست ایجاد نکند،  شاید یکی از اساسی ترین سئوال هایی باشد برای کسانی که می خواهند یک درمان موفق از حذف مو های زائد خود داشته و همچنین پوستی سالم فاقد هرگونه آسیب ناشی از لیزر با کمترین درد داشته باشند

انتخاب دستگاه لیزر  موهای زائد حرفه ای بدن این روز ها تبدیل به یکی از دغدغه های اساسی قبل از شروع درمان مو های زائد شده  که لازمه آن این است که قبل از شروع  درمان بهترین و حرفه ای ترین دستگاه را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید تا دریافت بهترین نتیجه را پس از درمان تجربه کنید.

برداشتن دائمی موها غیرممکن است. موچین کردن، اصلاح، اپیلاسیون یا استفاده از کرم‌ها همیشه کمکی نمی‌کند واینجاست که باید گفت لیزر درمانی یک گزینه طولانی‌مدت است.

 فولیکول‌های مو عاملی هستند که باعث رشد مو می‌شوند لیزر آنها را هدف قرار داده و از بین می برد.

 لیزر، درمانی بی خطر است که با هدف قرار دادن مو های زبر و زائد آنها را حذف کرده و به شما پوستی نرم و صاف فاقد هر نوع موی ناخواسته هدیه می دهد و به مو های زائد برای  حذف آنها آسیب می رساند و مانع رشد مجدد آن ها به همان  مقدار می شود.

این روز ها دستگاه های لیزر زیادی وجود دارد که انتخاب را کمی سخت کرده.

ما در این مقاله شما را با حرفه ای ترین دستگاه ها که انواع پوست ها را تحت پوشش خود قرار می دهند  و بهترین اثر بخشی را به شما تقدیم خواهد کرد آشنا می کنیم.

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

بهترین دستگاه لیزر حرفه ای برای حذف موهای زائد کدام دستگاه هاست و چگونه کار می‌کنند؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد حرفه‌ای چیست و چگونه کار می‌کند؟

لیزر وسیله‌ای است که نور را در طول موج خاصی ساطع می‌کند. پرتو لیزر ملانین انرژی نور موجود در مو را جذب می‌کند و هنگامی که انرژی نور به گرما تبدیل می‌شود، فولیکول‌های مو را از بین می‌برد. البته باید ذکر کنیم که به بافت­های اطراف آسیب نمی‌رساند. علاوه بر این، شما باید لیزر را بر روی مناطق موردنظر هدف قرار دهید که هدف در آن نواحی رهایی از مو های زائد باشد.پس در انتخاب دستگاه لیزر حرفه ای بدن باید دقت کافی به خرج داد.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد برای کلینیک

طول موج لیزر مو چیست؟

بهترین طول موج لیزر برای انواع پوست

از بین بردن مو های زائد به کمک تخریب فولیکول های مو انجام می شود که با فرآیند خاصی با طول موج های مختلف نور را جذب می کند و تابش نور و نفوذ به عمق پوست باعث از بین بردن مو های بدن می شود که به کمک یک تکنولوژی و استفاده از سیستم خنک کننده باعث می شود که این فرآیند درد یا عوارض برای پوست ایجاد نکند

Platinum laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر پلاتینیوم

بهترین طول موج لیزر برای انواع پوست ها کدام اند؟

لیزر الکساندرایت (755 نانومتر)

طول موج الکساندرایت یکی از پر طرفدار ترین لیزر مو های زائد است که دارای استاندارد های لازم برای حذف مو های نازک و کرکی است برای افرادی که دارای تایپ پوستی خیلی سفید هستد مناسب می باشد.

 این یک طول موج با پالس بلند بسیار مؤثر برای رفع موهای زائد است و میزان جذب ملانین بالایی دارد که جذب ملانین باعث می‌شود که برای برخی از انواع پوست مناسب نباشد.

لیزر دایود (805 نانومتر یا 810 نانومتر)

هنگامی که با موهای تیره‌تر سروکار دارید، اپراتور باید انرژی را کمی به حداقل برساند. به حداقل رساندن قدرت باعث می‌شود که اثربخشی کمتری داشته باشد، بنابراین افراد با پوست تیره درمان‌های بیشتری را دریافت می‌کنند
لیزر دایود 805 نانومتر یا 810 نانومتر جذب ملانین متوسطی را ارائه می‌دهد. جذب ملانین استفاده از آن را برای انواع پوست‌ها ایمن می‌کند. جذب ملانین کمتر از 755 نانومتر دارد و حتی برای پوست‌های تیره هم ایمن است.

لیزر Yag (1064 نانومتر Nd)

 در مقایسه با 805 نانومتر یا 810 نانومتر دایود و 755 نانومتر الکساندرایت، ایمن‌ترین طول موج لیزر برای افراد با پوست تیره است. برای انواع پوست اثر کمتری دارد. و در واقع مناسب برای پوست تیره است.

لیزر رفع موهای زائد T29

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر T29

انواعدستگاه لیزر حرفه ای بدن برای رفع موهای زائد :

لیزر چه مواردی از پوست را جذب می‌کند

دستگاه سوپرانو آیس تیتانیوم:

که با ساپورت هر سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ برای تایپ های پوستی مختلف از تایپ پوستی خیلی روشن تا تایپ پوستی خیلی تیره و سیستم خنک کنندگی ترکیبی تا -19 درجه کاملا فاقد درد و سوختگی با اثر بخشی بسیار بالا خواهد بود. همچنین سرعت درمان نیز با این دستگاه بالا است.

دستگاه لیزر  T29:

 دستگاه لیزر  نیز هر سه طول موج را پشتیبانی می کند و با هندپیس های بسیار قدرتمند خود موجب شده تا توان 2000 وات بازدهی بسیار بالایی داشته باشد.

همچنین دارای 2 گواهینامه معتبر از FDA آمریکا و CE اروپا نیز می باشد. با توان بسیار بالای دستگاه که آن را تبدیل به دستگاهی منحصر به فرد کرده است.

دستگاه (الکساندرایت) کندلا:

در ادامه گفته شد که الکساندرایت در واقع یک طول موج است که به اشتباه با نام دستگاه بین عوام جا افتاده است.
دستگاه کندلا یک دستگاه لیزر تابشی است که با ساپورت دو طول موج الکساندرایت و ان دی یاگ با اثر بخشی بالا در بین کسانی که پوست روشن دارند همراه با مو های بسیار نازک و کرکی اثر بخشی بسیار بالایی را حاصل کرده. این دستگاه برای افرادی که پوست تیره دارند اصلا مناسب نبوده چرا که پس از اتمام درمان لکه های پوستی مشاهده شده که باید درمان شوند اما افراد تایپ پوستی تیره با خیال کاملا راحت می توانند از دستگاه های تماسی مانند سوپرانو آیس تیتانیوم بهره مند شوند چرا که با داشتن سه طول موج خیال درمانجویان رفع مو زائد را به کل راحت کرده است.

کدام دستگاه لیزر رفع موهای زائد باعث سوختگی نمیشود؟

نکات مهم برای انتخاب دستگاه لیزر حرفه ای بدن :

هنگام انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد مناسب، توجه به موارد زیر ضروری است:

رنگ پوست و مو شما و اثر دستگاه لیزر مورد نظرتان مهم ترین فاکتور برای انتخاب محسوب می­شود.

طراحی دستگاه لیزر برای استفاده در مناطق کوچک‌تر یا بزرگ‌تر از بدن یا درنظر گرفتن بالاترین حاشیه در هر شات تعداد پالس­هایی که دستگاه دوام می‌آورد هم یک عامل مهم است.

یکی دیگر از نکات مهم عمر باتری یا قابلیت اتصال دستگاه به برق است.

دستگاه لیزر بدن حرفه ای باید بین 12-15  ساعت کار مداوم و بدون وقفه‌ای داشته باشد.

 دستگاه های لیزر با کیفیتی همچون کندلا ، تیتانیوم و T29 به دلیل بهره مندی از سیستم خنک کننده فوق العاده ای که دارند ، امکان انجام ساعت ها کار مداوم با دستگاه ها فراهم می شود.

Candela

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کندلا

آیا هزینه این دستگاه های حرفه ای لیزر باهم متفاوت هستند؟

هزینه‌ها به عوامل زیادی مانند نوع لیزر مورد استفاده، پوست بدن و میزان رشد مو بستگی دارد.
هزینه ‌ها همچنین می‌تواند بر اساس زمان صرف شده برای جلسات مختلف، ناحیه بدن تحت درمان و پکیج های پرداختی شما باشد.
محل کلینیک نیز یکی از عوامل متغیر بودن هزینه¬ها است. اگر کلینیکی در یک مکان یا محله مجلل واقع شده است، می‌توانید انتظار داشته باشید که خدمات ارائه شده در مقایسه با کلینیکی که در مکان‌های “ارزان‌تر” دیگر قرار دارد، کمی بالاتر باشد.
به‌خاطر داشته باشید که این موضوع یک مورد بسیار منطقی و عادی محسوب میشود.
در این مقاله سعی شد تا شما را در مسیر رفع مو های زائد و رهایی از آنها و همچنین انتخاب بهترین دستگاه برای این مسیر راهنمایی کنیم امید که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :