جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد در شیراز

دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز

دستگاه لیزر رفع موی زائد در واقع یک دستگاه پیشرفته است که طی فرایندی مشخص، موهای ناخواسته را از بین می‌برد و جلوی رشد مجدد آن‌ها را می‌گیرد. دستگاه‌های لیزر به طور معمول از اواسط دهه 90 میلادی در دسترس افراد قرار گرفته‌اند و در حال حاضر نیز از آن‌ها در کلینیک‌های مختلف، منزل، سالن‌های زیبایی و… استفاده می‌کنند. اگر شما هم به فکر خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز هستید، بهتر است قبل از هر چیزی با انواع مختلف آن آشنا شوید و سپس باتوجه به نیاز خود یا مشتریان‌تان، گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

به طور معمول در شیراز، نمایندگی‌ها و مراکز مختلفی وجود دارد که می‌توانید از طریق مراجعه به آن‌ها دستگاه‌های لیزر را خریداری نمایید. البته بهتر است قبل از خرید، دستگاه‌های مختلف را با یک‌دیگر مقایسه کنید تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه مطلب همراه ما بمانید تا شما را با انواع دستگاه لیزر رفع موی زائد و نکات مهم برای خرید یک دستگاه عالی، آشنا کنیم.

انواع دستگاه لیزر رفع موی زائد

 

  • دستگاه لیزر الکساندریت

برای خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز بهتر است سراغ گزینه‌های معروفی همچون لیزر الکساندریت کندلا بروید ، زیرا این دستگاه از فناوری فوق‌العاده عالی و پیشرفته برخوردار است و طول‌ موجی حدود 755 نانومتر دارد. دستگاه لیزر الکساندریت به طور معمول برای افرادی مناسب است که پوستی سفید و روشن با موهایی نازک دارند. بنابر این اگر پوست‌تان تیره است و موهایی ضخیم دارد، بهتر است خیلی سراغ این دستگاه نروید.

دستگاه لیزر الکساندریت از سیستم خنک‌ کننده نیز برخوردار است و علاوه‌بر حذف موهای زائد، در موارد دیگری نظیر از بین بردن لکه‌های مادرزادی عروقی، لکه‌های پیری، پاک کردن تاتو و رگ‌های عنکبوتی کاربرد دارد.

 

https://permonmed.com/alexandrite-hair-removal-laser/

 

 

 

  • دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود نیز جزو جدیدترین دستگاه‌هایی است که طول‌ موج آن 800 تا 810 نانومتر است. این دستگاه عمق نفوذ بالایی در فولیکول‌های مو دارد و از پوست نیز در برابر اشعه به‌ خوبی محافظت می‌کند. نتیجه درمانی دستگاه دایود بسیار کم خطر است و افراد با پوست روشن و متوسط (تایپ های پوستی 2 تا 5 ) می‌توانند بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایند.

این دستگاه علاوه‌بر از بین بردن موهای زائد، کمک می‌کند پوست‌های تیره نیز چند درجه روشن‌تر شوند. دستگاه لیزر رفع موی زائد دایود نیز دارای سیستم خنک کننده است و هیچ گونه درد یا ناراحتی برای افراد ایجاد نمی‌کند.

 

 

  • دستگاه لیزر ان دی یاگ

اگر قصد خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز را دارید، بهتر است از فناوری‌های جدید همچون دستگاه لیزر الکس  ان دی یاگ کندلا بهره بگیرید. طول‌ موج این دستگاه 1064 نانومتر است و می‌توانید از آن برای پوست‌های برنزه و تیره نیز استفاده کنید. دستگاه لیزر ان دی یاگ کمک می‌کند رشد موهای زائد بسیار کاهش یابد و پس‌ از تکمیل شدن دوره درمان نیز، رشد آن‌ها به طور کامل متوقف شود.

 

 

  • دستگاه آی پی ال

آی پی  ال یا Intensive Pulse Light  (لامپ نور شدید پالسی) فلش نور لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی و غیر متمرکز ایجاد می کنند که قادر است اثرات متفاوتی روی قسمت های مختلف پوست داشته باشد و می توان با انتخاب فیلترهای مناسب اثر دلخواه برای اهداف مشخص را بدست آورد. پالس های تشدید شده نوری که در طول موج های گوناگون نیز می باشند، به جای تخریب اختصاصی فولیکول مو، ممکن است بافتھای اطراف آن را نیز بصورت غیر اختصاصی تخریب  کند .  به ھمین دلیل علی رغم توانایی این دستگاه در کاھش موھای زائد ، به دلیل غیر اختصاصی بودن نوع تابش و تخریب غیر انتخابی بافت، معمولا اثرات کمتر و عوارض بیشتری نسبت به لیزر دارند. کاندیدهای مناسب برای درمان رفع موی زائد با دستگاه IPL ،  افراد دارای پوست روشن ، موهای نازک و کرکی و تیره می باشند. افراد می‌توانند با بهره گرفتن از آن با درد نسبتا کم و در  زمانی کوتاه موهای زائد خود را از بین ببرند.

این دستگاه علاوه‌بر حذف موهای زائد، برای استفاده‌های دیگری همچون رفع لکه‌‌های پوستی نیز مناسب است. دستگاه پیشرفته آی پی ال در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی، تجهیزات بهتری دارد و عوارض جانبی کمتری مثل درد یا التهابات پوستی نسبت به نسل های قدیمی ایجاد می‌کند.

 

 

  • دستگاه لیزر روبی

دستگاه روبی یک دستگاه لیزر قابل قبول است که می‌تواند موهای زائد را از بین ببرد. طول‌ موج کوتاه این دستگاه 694 نانومتر است و به‌ راحتی ملانین را مورد هدف قرار خواهد داد. دستگاه لیزر روبی به‌ طور معمول برای افرادی که پوست روشنی دارند مناسب است و بهتر است افرادی که پوست تیره دارند، از این دستگاه بهره نگیرند چرا که ریسک ایجاد لکه های پوستی در افراد تیره بالاست.

دستگاه لیزر روبی از سیستم خنک‌ کننده برخوردار است، به همین علت نیز خطر سوختگی یا عوارض جانبی را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد. این دستگاه نسبت‌ به دیگر دستگاه‌های لیزر، درد کمتری دارد و کمک می‌کند به‌ مرور زمان موها  کم پشت و نازک شوند. با وجود همه این مزایا لیزرهای روبی تقریبا منسوخ شده اند چرا که سرعت درمان با این لیزر در مقایسه با لیزرهای دیگر کمتر بوده و نیاز به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیز می باشد.

 

 

10 نکته جهت افزایش طول عمر دستگاه‌های لیزر موی زائد

نکات مهم برای خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد

دقت داشته باشید برای خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز باید حتما یک‌سری نکات مهم را در نظر داشته باشید تا بهترین گزینه را تهیه کنید و از انتخاب خود نیز پشیمان نشوید. بنابر این بهتر است با توجه به نوع پوست مشتریان، سراغ گزینه‌های مناسبی بروید.

به‌ طور معمول باید دستگاه لیزر موهای زائد را برای افرادی که پوستی تیره دارند، با احتیاط بیشتری انتخاب کنید. دستگاه مورد نظرتان را سعی کنید از شرکت‌ها و مراکزی که معتبر هستند تهیه کنید زیرا امروزه برخی افراد سودجو دستگاه‌های تقلبی را به افراد می‌فروشند و این دستگاه‌ها از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و مشکلاتی برای پوست و سلامت افراد به وجود می‌آورند.

بعد از خرید دستگاه لیزر رفع موهای زائد حتماً آموزش‌های لازم را ببینید تا بهتر با طریقه‌ استفاده از تجهیزات آن آشنا شوید. دقت داشته باشید در صورتی که با نحوه استفاده از دستگاه‌های لیزر آشنایی نداشته باشید و بدون آگاهی کافی از این دستگاه‌ها استفاده کنید، ممکن است پوست آسیب جدی ببیند و اصلا نتیجه مناسبی حاصل نشود.

سعی کنید از دستگاه‌های لیزر مدرن و به روز بهره بگیرید زیرا این دستگاه‌ها عملکرد بهتری دارند و از تجهیزات عالی‌تری نیز برخوردار هستند. همچنین بهتر است دستگاهی را برای خرید انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد تا در صورت وجود مشکل، به راحتی آن را برطرف نمایید.

سخن پایانی در رابطه با خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز

به طور معمول در حال حاضر تعداد دستگاه‌های لیزر رفع موی زائد بسیار زیاد است و همین امر نیز انتخاب یک گزینه مطلوب را برای اکثر افراد تا حدودی سخت کرده است. بنابر این اگر شما هم به فکر خرید دستگاه لیزر رفع موی زائد در شیراز هستید و می‌خواهید یک دستگاه فوق العاده تهیه کنید، بهتر است از جدیدترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌ها بهره بگیرید زیرا همان طور که در قبل نیز گفته شد این دستگاه‌ها قابلیت‌های بهتری دارند. همچنین سعی کنید هنگام خرید، نکات مهمی که در این مقاله ذکر شد را مد نظر قرار دهید و باتوجه به آن‌ها گزینه‌ای مناسب را انتخاب کنید.

شرکت پرمون مد با ارائه دستگاه های مختلف و متنوع لیزر رفع موی زائد با تکنولوژی ها و ویژگی های منحصربه فرد در خدمت شماست.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لیزر رفع موی زائد با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :