جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تجهیز کلینیک زیبایی در شیراز

تجهیز کلینیک زیبایی در شیراز

مقدمه

صنعت زیبایی همیشه در حال رشد است. پیش تر شاید تنها راه درمان های زیبایی عمل های جراحی بود اما امروزه افزایش تقاضا برای روش های غیرتهاجمی لیزری در واقع بازار را هدایت می کند. شهر شیراز هم از نقاطی است که به علت داشتن جمعیت زیاد تبدیل به محل پر رونقی برای کلینیک های زیبایی شده است. علاوه بر این، پیشرفت در فناوری لیزر و همچنین کاهش قیمت آنها به افزایش تقاضا برای درمان های لیزری کمک می کند. در حقیقت، فناوری جدید کارآمدتر، ایمن تر و همچنین ارزان تر است. در ادامه به مطالب بیشتری درباره تجهیز کلینیک زیبایی در شیراز اشاره می کنیم.

افزایش تقاضا برای مراجعه به کلینیک های زیبایی

با افزایش تقاضا برای دریافت خدمات زیبایی ، نیاز رقابتی کلینیک ها نیز برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر زیاد شده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی های زیبایی ، دستگاه های متنوعی هستند که می توانند برای رفع موی زائد ، جوانسازی و لاغری مورد استفاده قرار گیرند. 

 

بنابراین صاحبان کلینیک های زیبایی در شیراز می توانند دستگاه هایی را خریداری کنند که ارزان‌تر هستند . سپس آنها می توانند قیمت درمان های لیزری را کاهش دهند. در نتیجه، بیماران بیشتری می‌توانند از عهده  پرداخو هزینه ها بر بیایند و در نتیجه تقاضا را افزایش می‌ یابد.

انواع تجهیزات کلینیک زیبایی در شیراز

دستگاه لیزر موهای زائد

Getting-to-know-the-Candela-laser-hair-removal-device

 لیزرهای نسل قدیمی کند، بسیار دردناک بودند و فقط روی افرادی با موهای بسیار تیره و پوست بسیار روشن کار می کردند. امروزه لیزر می تواند روی انواع پوست کار کند و در هر ناحیه ای از بدن قابل انجام است. بنابراین اگر دستگاه شما هنوز جزو نسخه های قدیمی است نیاز دارید به خرید یک دستگاه جدید این فناوری را به روزرسانی کنید.

 

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس پرو  که به دلیل اثربخشی آن در درمان انواع پوست های روشن تر مورد تحسین قرار گرفته است، با لیزر پرقدرت Nd: YAG – موفق در درمان انواع پوست های تیره تر – در یک واحد لیزر همه کاره ترکیب می کند. هیچ سیستم دیگری این ترکیب را ارائه نمی دهد.

 

 با لیزر کندلا قادر به درمان طیف گسترده ای از انواع پوست و مو با حداکثر ایمنی و کارایی در رفع موهای زائد هستید. این سیستم لیزر منحصربفرد همچنین دارای عرض پالس متغیر با هر دو لیزر است که امکان انجام لیزرهای سفارشی برای نتایج بهینه را فراهم می کند. 

مشاهده دستگاه های رفع موهای زائد

 دستگاه لیزر جوانسازی

چرا باید دستگاه لیزر CO2 را خریداری نماییم.

برای کاهش علائم قابل مشاهده پیری، از سفت کردن پوست شل، به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک گرفته تا بلند کردن و سفت کردن پوست های آویزان از سری کارایی دستگاه جوانسازی و لایه برداری است.

دستگاه  لیزر CO2 FRACTIONAL   یکی از جدیدترین و موثرترین درمان ها برای خطوط، چین و چروک، آکنه، سوختگی و جای زخم جراحی است.

 

لیزر CO2 FRACTIONAL با استفاده انرژی تخریبی بالای پالس لیزر می تواند برای تخریب کنترل شده پوست و احیای کلاژن سازی پوست مورد استفاده قرار گیرد. با فریب دادن پوست به این باور که زخمی شده است، یک پاسخ درمانی را ایجاد می کند که تولید کلاژن خود پوست را تحریک و بازسازی می کند. این لیزر فرکشنال غیرآبلاتیو جدیدترین، سریعترین و منحصر به فردترین فناوری لیزر است که بدون زمان آماده سازی، بدون درد و بدون توقف است. لیزر CO2 FRACTIONAL  با کاهش و بهبود ظاهر چین و چروک، اسکار، علائم کشش، اسکار آکنه و انواع مشکلات پوستی، پوست شما را سفت و تجدید می کند. در مقایسه با سایر سیستم های لیزر موجود در بازار، مزیت بزرگ سیستم CO2 FRACTIONAL  این است که شما دو لیزر درمانی را به طور همزمان انجام می دهید. 

 

جدیدترین ویژگی، فناوری 1320 نانومتری  که لایه های عمیق ساختارهای کلاژن را از طریق انعقاد و در نتیجه سفت شدن پوست هدف قرار می دهد ، ناراحتی را به حداقل می رساند وباعث تسریع بهبودی می شود

مشاهده دستگاه های جوان سازی پوست

دستگاه آراف نیدلینگ فرکشنال

Fractional-pinxel-RF-needling-machine

فناوری آراف سوزنی فرکشنال ، انقلابی برای پوست‌های مسن، آسیب‌دیده در برابر نور خورشید یا اسکار است. این روش شامل میکروپرتوهای امواج رادیویی فرکشنال برای هدف قرار دادن دقیق لایه‌های پوستی عمیق پوست است. این یک آبشار از پاسخ‌های درمانی را تحریک می‌کند که منجر به بازسازی بافت و تشکیل کلاژن جدید در کل منطقه درمان می‌شود. از آنجایی که تنها بخشی از پوست واقعاً توسط امواج آراف  لمس می شود، زمان بهبودی را می توان به چند روز محدود کرد.

دستگاه های لاغری

امروزه تکنولوژی های مختلف لاغری ، نظیر کرایولیپولیز ، آراف ، کاویتاسیون ،لیزر و EMS برای بحث لاغری موضعی و درمان سلولیت مورد استفاده قرار می گیرند.

این درمان هیچ واکنش غیرطبیعی در بدن ایجاد نمی‌کند و به ساختارهای اطراف مانند پوست، رگ‌های خونی یا اعصاب محیطی آسیب نمی‌زند.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

چرا دستگاه لاغری کرایو لیپولیز

تکنولوژی کرایو یا همان فریز کردن چربی روشی جدید است که نسبت به سایر روش های غیرتهاجمی موثرتر است.

دستگاه لاغری کرایولیپولیز ۳۶۰ یکی از جدیدترین و کامل ترین دستگاه های لاغری است که اساس تکنولوژی آن کرایو می باشد.این دستگاه طیف کامل سرمایش و گرمایش ۳۶۰ درجه را پوشش می دهد و می تواند با ترکیبی از تکنولوژی های لاغری خود باعث کاهش وزن و کاهش سایز افراد شود.

یکی از ویژگی های متمایز کننده دستگاه لاغری کرایولیپولیز ۳۶۰ هندل های متععد با سایز های مختلف می باشد که می تواند با مکانیسم اثر های مختلف به صورت ترکیبی با قدرت بالاتری عمل لیز یا تجزیه سلول های چربی را انجام دهد.این دستگاه دارای ۴ هندل کرایو در ۴ سایز مختلف برای نواحی مختلف بدن و همچنین 1 هندل مینی کرایو،1 هندل لاغری RF صورت،1هندل RF لاغری بدن ، 1 هندل لاغری کویتیشن (Cavitation)، 1 هندل لیزر لاغری(Cold laser) می باشد که می تواند درمانی فوق العاده موثر و بدون عارضه را به ارمغان بیاورد.

دستگاه لاغری EMS

دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

دستگاه لاغری Emsculpt Magshape بهترین دستگاه غیر تهاجمی  برای لاغری و لیفت پوست و افزایش تون عضلات به صورت همزمان می باشد. این دستگاه تنها روش درمانی است که به افراد علاوه بر لاغری ، جهت عضله سازی و تراشیده کردن بدن  نیز کمک می‌کند.این دستگاه از انرژی الکترومغناطیسی استفاده می کند تا ماهیچه ها را در ناحیه تحت درمان منقبض کند. میدان الکترومغناطیسی موجود در تکنولوژی  HIEMT ، می تواند سلول های عصبی حرکتی را به گونه ای هدف قرار دهد که به طور مستقیم انقباض عضلانی را تحریک می کند . تحریک عضلات نیازمند تامین حجم زیادی از انرژیست که این انرژی از سلولهای چربی کنار عضلات گرفته شده و باعث کاهش ضخامت چربی در بافت های مورد نظر می‌شود.

مشاهده دستگاه های لاغری

کلام پایانی

تقاضای رو به رشد در خدمات لیزر و زیبایی در شیراز در حال افزایش است. بنابراین کسب و کارهای کلینیک  زیبایی در شیراز به دنبال تجهیزات به روز برای بالابردن کیفیت خدمت رسانی هستند.
اگرچه این بازاری است که به سرعت در حال رشد است، اما یک سرمایه گذاری بسیار گران قیمت و پرخطر به نظر می رسد. با این حال، اگر دقت لازم را انجام دهید، مکان خوبی را انتخاب کنید و با بازاریابی خیلی سریع پیش بروید، همیشه در این صنعت پیشرفت خواهید کرد.

 

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :