جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تجهیز کلینیک زیبایی در کیش

تجهیز کلینیک زیبایی در کیش

مقدمه

آیا می خواهید کلینیک زیبایی  خود در کیش را راه اندازی کنید؟ یا صاحب کلینیک زیبایی  در این منطقه هستید و قصد تجهیز آن ر ا دارید؟  در اینجا راهنمای کاملی برای راه اندازی و تجهیز  کلینیک لیزر و  زیبایی در کیش برای شما قرار دارد. 

به عنوان یک صاحب کلینیک در کیش که مشتاق ارائه خدمات متفاوت زیبایی است، یکی از بهترین گزینه های شما تجهیز کلینیک خود با اقداماتی همچون خرید دستگاه های متفاوت ، تجهیزات و امکانات کامل تر است. زمان مناسب برای شروع چنین کاری اکنون است زیرا صنعت سالن های زیبایی در حال حاضر در مرحله رشد خود است. 

شما می توانید برای تجهیز کلینیک زیبایی در کیش ، دستگاه های متنوعی همچون لیزر رفع موی زائد ، لیزرجوانسازی co2فرکشنال ، آراف نیدلینگ فرکشنال ، هایفو ، دستگاه های لاغری همچون آراف ، کویتاسیون ، کرایولیپولیز و … را خریداری نمایید تا نیازهای مراجعین خود را برطرف سازید.

با مراجعه به قسمت محصولات سایت شرکت پرمون مد می توانید ، به روز ترین و قدرتمند ترین دستگاه های زیبایی و جوانسازی را مشاهده و خریداری نمایید.

یکی از مهم ترین دستگاه های زیبایی لیزر ها هستند که به انواع مختلف رفع موی زائد الکساندرایت و دایود ، لیزر جوانسازی co2 فرکشنال و لیزرهای کیوسوئیچ تقسیم بندی می شوند.

تجهیز کلینیک در کیش

1. مشتریان خود را درک کنید

قبل از خرید تجهیزات لیزر، اولین کاری که باید انجام دهید این است که نوع مشتریانی را که می خواهید هدف قرار دهید، درک کنید. به این ترتیب، در مورد نوع دستگاه هایی که برای کلینیک شما ایده آل هستند، مطلع خواهید شد. درمان های مورد نظر برای مشتری ممکن است در گروه های سنی مختلف متفاوت باشد، از لیزر موهای زائد یا کاهش چین و چروک گرفته تا جوانسازی کامل پوست. همچنین ممکن است مجبور شوید انواع پوست را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تجهیزات با نیازهای آنها مطابقت دارد.

مشاهده دستگاه های رفع موهای زائد

2.در نظر گرفتن مشخصات لیزر

بسته به آنچه که کلینیک شما انجام می دهد، باید به دنبال لیزرهایی باشید که تطبیق پذیری برای به حداکثر رساندن گزینه های درمانی شما را داشته باشند. برخی از لیزرها را می توان برای اهداف زیبایی و پزشکی استفاده کرد . خدمات زیبایی به بیماران کمک می کند تا از طریق لیزر درمانی به ظاهر دلخواه خود برسند، در حالی که هدف اقدامات پزشکی بهبود سلامت کلی پوست بیماران است.

چرا باید دستگاه لیزر CO2 را خریداری نماییم.

اگر کلینیک شما درمان های زیبایی و پزشکی را ارائه می دهد، می توانید دستگاه لیزر co2 فرکشنال پیکوسکند را در نظر بگیرید. این جدیدترین لیزر انعطاف‌پذیری را در سفارشی‌سازی پیکربندی‌ها ارائه می‌کند تا به بهترین نحو اقدامات پزشکی و آرایشی شما را در نشانه‌های تایید شده FDA و CE تکمیل کند.این دستگاه می تواند برای جوانسازی موثر پوست مورد استفاده قرار گیرد. فناوری Picosecond با به حداقل رساندن تأثیر حرارتی بر بافت های اطراف، درمان لیزری را متحول کرده است. در عین حال، مدت زمان کوتاه پالس پیکوثانیه، خطر کم رنگدانه شدن و ایجاد اسکار را کاهش می‌دهد و آن را به انتخابی مناسب برای هر نوع درمانی تبدیل می‌کند.

مشاهده دستگاه های جوان سازی پوست

3.انواع پوست

انواع پوست

همانطور که در بالا ذکر شد، تطبیق لیزرهای خاص برای انواع مختلف پوست مشتریان شما مهم است. افرادی که پوست روشن دارند ، ملانین کمتری دارند. آنها شیوع کمتری از اثراتی مانند تاول یا زخم را تجربه می کنند. در مقابل، افرادی که غلظت ملانین پوستی بالاتری دارند ، بیشتر مستعد ابتلا به برخی بیماری‌های پوستی مانند ملاسما هستند که می‌تواند منجر به ایجاد اسکار هیپرتروفیک شود .

 

درمان های زیبایی برای بیماران با طیف وسیعی از انواع پوست متفاوت است. از این رو استفاده از لیزرهایی که می توانند انواع پوست های تیره تر را درمان کنند ضروری است. پالس‌های پیکوثانیه‌ای بسیار کوتاه سیستم لیزر پیکوسکند جانته لیزر 2 برابر کوتاه‌تر از لیزرهای سوئیچ Q هستند و از نظر بالینی در پوست های تیره تر موفق بوده‌اند.

مشاهده دستگاه های لاغری

4.کیفیت دستگاه

پس از محدود کردن نوع تجهیزاتی که کلینیک شما به دنبال آن است، گام بعدی این است که تعیین کنید چقدر حاضرید برای لیزر خود بپردازید. انتخاب زیادی از دستگاه ها در بازار با قیمت های مختلف وجود دارد، انتخاب شما باید بر اساس نیاز شما، کیفیت محصول و کارایی محصول باشد. بسیار مهم است که محصولی را صرفاً بر اساس پایین ترین قیمت موجود انتخاب نکنید. گاهی اوقات، قیمت بالاتر ممکن است نشان دهنده کارایی، ایمنی یا پشتیبانی پس از فروش دستگاه باشد.

 

هنگام انتخاب دستگاه خود، تعادل بین کیفیت، خدمات پس از فروش و هزینه را در نظر بگیرید. لیزر ارزان‌تر در کوتاه‌مدت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود، اما ممکن است در برخی موارد منجر به بازده کمتر در دوره‌های زمانی طولانی‌تر شود. نتایج با کیفیت بالا، ثبات و طول عمر دستگاه سرمایه گذاری های ارزشمندی هستند که به کلینیک شما باز می گردند. اگر روی یک دستگاه بادوام سرمایه گذاری کنید، احتمالاً نیازی به تعویض مداوم لیزر خود نخواهید داشت و در درازمدت بیشتر هزینه می کنید.

5.گارانتی

لیزرها ابزارهای فوق العاده پیچیده ای هستند که برای عملکرد صحیح باید به طور منظم نگهداری شوند. فقط تکنسین های با تجربه لیزر با تجهیزات مناسب می توانند لیزرهای شما را به طور سازنده و کافی انجام دهند. این امر باعث می شود خدمات، پاسخگویی و تخصص سازنده لیزر به همان اندازه خود تجهیزات لیزر مهم باشد.

 

از آنجایی که لیزردرمانی شما فرسوده می شود، زمانی پیش می آید که باید آن را تعمیر کنید، بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شوید لیزر شما دارای گارانتی است. 

نگاه دقیق تری بیندازید تا ببینید گارانتی شامل چه مواردی می شود. آیا برای تعمیر محصول پس از مدت زمان مشخصی باید هزینه اضافی پرداخت کنید؟ آیا پس از پایان گارانتی، اشتراک بسته گارانتی خدمات وجود دارد؟ از دست دادن درآمد به دلیل نقص عملکرد ممکن است در مقایسه با هزینه اولیه گارانتی خدمات هزینه بیشتری داشته باشد.

6. قابلیت اطمینان خدمات و تجهیزات

قطعات اصلی آمریکایی تیتانیوم

پیدا کردن شرکت مناسب برای تامین دستگاه های با کیفیت ممتاز می تواند کمی مشکل باشد زیرا گزینه های بسیار زیادی وجود دارد. علاوه بر این، باید بررسی کنید که آیا می‌توانید لیزر خود را به صورت موضعی تعمیر کنید و آیا این فرآیند زمان زیادی می‌برد.

 

در اینجا یک چک لیست سریع برای کمک به شما در جستجوی سازنده لیزر قابل اعتماد وجود دارد:

 

اعتبار شرکت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آنها سابقه بسیار خوبی در ارائه تجهیزات با کیفیت دارند تحقیق کنید که آیا آنها به طور منظم استانداردهای صنعت را برآورده می کنند یا خیر.

این شرکت باید پشتیبانی مستمری را در جنبه های مختلف برای کمک به رشد کلینیک شما مانند خدمات، بالینی و بازاریابی ارائه دهد.

یکی از بهترین و خوشنام ترین شرکت ها در زمینه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی و علمی دستگاه ها شرکت پرمون مد می باشد که گارانتی 2 ساله بی قید و شرط روی محصولات و دستگاه های خود دارد. شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان فنی و علمی این شرکت همین حالا تماس حاصل نمایید.

کلام پایانی

هنگام انتخاب دستگاه لیزر خود، به این فکر کنید که چگونه می تواند به طور قابل اعتماد نیازهای مشتریان شما را برآورده کند. همه لیزرها نتایج یکسانی با کیفیت بالا ارائه نمی دهند. یک لیزر مناسب می تواند تفاوت بزرگی در خدمات شما ایجاد کند، زیرا مشتریان شما می توانند شخصاً اثربخشی لیزر را در نتایج این روش تجربه کنند.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :