جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی تکنولوژی جدید لاغری الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

تکنولوژی لاغری الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

آیا رویای رسیدن به اندامی ایده آل و متناسب را دارید؟ امروزه تکنولوژی نوین به لاغری و تناسب اندام کمک زیادی می کند. از دستگاه های لاغری جدید می توان به دستگاه Emsculpt Magshape  اشاره کرد. این دستگاه باعث لاغری در نواحی مختلف بدن می شود. در این مقاله به بررسی تکنولوژی جدید لاغری الکترومغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape می پردازیم.

لاغری ، آرزویی شیرین و دست نیافتنی برای بسیاری از افرادی است که از چاقی موضعی در نواحی مختلف بدن رنج می برند. امروزه با پیشرفت علم جراحی ، درمان های فوق العاده اثربخشی برای لاغری افراد ارائه شده است. اما درمان های جراحی لاغری ، علی رغم اثرگذاری بالای خود دارای معایب چشمگیری از جمله خطرات بالا ، درد زیاد ، خونریزی ، بر جای ماندن اسکار جراحی ، هزینه بالا و داشتن دوره نقاهت طولانی می باشند .

امروزه دستگاه های لاغری متنوعی با تکنولوژی های مختلف ارائه شده اند تا درمانگران محترم را برای درمان چاقی یاری کنند. یکی از اعجاب انگیز ترین و قدرتمند ترین دستگاه ها و تکنولوژی های لاغری دنیا که امروزه برای لاغری و پیکرتراشی در افراد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد تکنولوژی الکترو مغناطیس می باشد که می تواند علاوه بر کاهش بافت چربی ، باعث تحریک و انقباض عضلات و افزایش حجم و قدرت آن ها شود و در کنار لاغری ، توده عضلانی و فرم بدن فرد را نیز بهبود دهد . به همین دلیل امروزه ، دستگاه های لاغری EMS تبدیل به محبوب ترین دستگاه های لاغری دنیا گردیده اند.در ادامه به معرفی کامل یکی از بهترین و قدرتمند ترین دستگاه های لاغری EMS دنیا یعنی دستگاه Emsculpt Magshape می  پردازیم و بیشتر درباره تکنولوژی لاغری الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری خواهید دانست.

دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

دستگاه لاغری Emsculpt Magshape  از فناوری پیشرفته برای چربی سوزی استفاده می کند. با استفاده از این دستگاه لاغری می توانید عضلات تان را تقویت کرده و چربی های اضافه بدن را از بین ببرید. در این روش با استفاده از انرژی الکترومغناطیسی، ماهیچه ها تحریک شده و لاغری و چربی سوزی صورت می گیرد.

دستگاه Emsculpt  ، از فناوری پیشرفته ای برای تقویت عضلات و کمک به حذف چربی استفاده می کند. نام Emsculpt در واقع برگرفته از دانش و تکنولوژی درمانی است آن است. دو حرف اول  E و M  در  Emsculpt    نشانگر فناوری آن (Electro Magnetic ) می باشد که از انرژی الکترومغناطیسی استفاده می کند تا ماهیچه ها را در ناحیه تحت درمان منقبض کند. این فرآیند بسیار شبیه به نحوه انقباض طبیعی عضلات بدن است.Emsulpt  تحریک و اثرگذاری بسیار قوی تری از فعالیت ورزشی طبیعی دارد. این تکنولوژی باعث ایجاد حداقل 30000 انقباض عضلانی می شود که از طریق انقباضات ارادی عضلات بدن امکان پذیر نیست .استفاده از انرژی الکترومغناطیسی باعث می شود که عضلات کاری را انجام دهند که انقباضات حداکثری نامیده می شود. میدان الکترومغناطیسی HIEMT می تواند سلول های عصبی حرکتی را به گونه ای هدف قرار دهد

که به طور مستقیم انقباض عضلانی را تحریک می کند . بنابراین شما می توانید حتی در حالت دراز کشیدن ورزش کنید!!

در طول 30 دقیقه درمان،عضلات بیش از 30 هزار بار با فرکانس و شدت بالا تحریک شده که این مقدار با تمرین فیزیکی قابل دسترس نیست.

تحریک عضلات نیازمند تامین حجم زیادی از انرژیست که این انرژی از سلولهای چربی کنار عضلات گرفته شده و باعث کاهش ضخامت چربی در بافت های مورد نظر می‌شود.

تحریک عضلانی با استفاده از تکنولوژی HIMET به مفاصل یا عضلات آسیب نمی رساند و به طور موثری باعث تقویت عضلات شکم ، باسن و افزایش حجم فیبرهای عضلانی می‌شود.همچنین موجب مشخص شدن خطوط عضلانی شکم و فیله کمر می شود.

 

emsculpt-magshape-slimming-machine

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه Emsculpt Magshape

مزایای استفاده از دستگاه لاغری ‏Emsculpt Magshape ‎

emsculpt magshape efficacy results
 • عضله سازی و سوزاندن چربی به طور همزمان
 • لیفت باسن بدون عمل جراحی
 • لیفتینگ غیرتهاجمی لگن
 • اسب برای همه‌ی افراد (بدون نیاز به بیهوشی و جراحی)
 • مدت زمان درمانی کوتاه ( تنها در 30 دقیقه)
 • تنها 4 جلسه‌ی درمانی مورد نیاز است.(هر دو الی سه روز یکبار)
 • کاملا مشابه با ورزش بسیار سنگین
 • کاملا ایمن بدون دوران نقاهت
 • بدون عوارض جانبی
 • کاملا بدون درد و خونریزی یا برجای ماندن اسکار
 • مشاهده نتایج فوری، در طول 2 تا 4 هفته نتایج نهایی مشخص خواهد شد.
 • میانگین افزایش حجم عضلانی تا 16 درصد
 • میانگین کاهش میزان چربی 19 درصد
 • کانکتور مناسب برای راحتی در اتصال

 

لاغری و عضله سازی با دستگاه Emsculpt Magshape

مگ شیپ ام اسکالپت تنها روش درمانی است که به مراجعین جهت عضله سازی و تراشیده کردن بدن خود کمک می‌کند و به مانند یک ورزش سنگین برای سلامتی مفید است.

این  دستگاه برای فرم‌دهی، افزایش حجم عضلات، کاهش چربی،داشتن شکم شش تکه و لیفت باسن بسیار مناسب است.

این دستگاه ، بهترین دستگاه غیر تهاجمی  برای لاغری و بدون نیاز به آمادگی قبل یا بعد از درمان برای لیفت باسن می‌باشد. با توجه به انرژی بسیار قوی امواج الکترومغناطیس تولید شده توسط این دستگاه، بیش از سی هزار تحریک عضلانی انجام داده که منجر به تقویت بافت و تون عضلانی تنها در یک جلسه‌ی درمان می‌شود.

با استفاده از تکنولوژی HI-EMT ،تارهای عضلانی تقویت شده و منجر به ساخت زنجیره‌های پروتئینی در بافت عضلانی می‌شود که در پایان منجر به افزایش حجم بافت عضلانی  می‌شود.

همچنین تحریک عضلانی حداکثری، منجر به تجزیه اسیدهای چرب در بافتهای چربی و از بین رفتن آنها

می‌شود. به دلیل متمرکز بودن بافت های چربی ، به چندین جلسه درمان برای کسب بهترین نتیجه و افیکیسی نیازمندیم.

این دستگاه با تحریک عضلانی فوق قدرتمند خود،بافت عضلانی را برای تحمل این شرایط آماده می‌کند و این آماده سازی معادل با انجام ورزش سنگین است.

با تغییرات عمیق در ساختار بافت ها عضلات تحت تنش قرار گرفته و منجر به فرم دهی و سوزاندن چربی می‌شود.

با کاهش  چربی شکمی ، عضله‌سازی به طور همزمان رخ داده که کمک شایانی به فرد برای داشتن اندام متناسب و ورزیده کمک خواهد کرد.

عضله سازی نیازمند انجام تمرینات ورزشی مستمر و داشتن رژیم غذایی مناسب است. اما به منظور عضله سازی علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت بدنی استفاده از دستگاه Emsculpt Magshape نیز روش موثری است. شما می توانید با استفاده از این دستگاه بدون نیاز به تمرینات ورزشی و فعالیتهای سخت و شدید به اندامی ایده آل دست پیدا کنید. دستگاه Emsculpt Magshapeبرای لاغری موضعی نواحی مختلفی از بدن مانند شکم، ران، بازو، باسن، پهلو و…صورت می گیرد.

چرا دستگاه لاغری کرایو و EMS شرکت ناب وی

ویژگی های فنی منحصر به فرد تکنولوژی لاغری الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

 • توانایی ایجاد قدرت مغناطیسی تا ۷ تسلا
 • نمایشگر با کیفیت LCD  10 اینچی با قابلیت چرخش 20 تا 75 درجه
 • دارای  3 mode  کاری متفاوت هوشمند و حرفه ای
 • دارای دو هندل درمانی با موتورهای قدرتمند مجزا
 • توان خروجی قدرتمند 2600 واتی
 • تنه ی با دوام از جنس استیل
 •  خنک کننده ی چهار کاناله

کاندیدهای مناسب استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

معمولاً استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape برای هیچ فردی ممنوعیت ندارد. افراد لاغر و خواهان تناسب اندام می توانند از این دستگاه لاغری استفاده کنند. اگر می خواهید چربی های موضعی قسمتهای شکم یا باسن را از بین ببرید، به شما استفاده از  دستگاه لاغری Emsculpt Magshape را پیشنهاد می کنیم. کاندیدهای مناسب استفاده از این دستگاه لاغری افرادی هستند که خواهان لاغری شکم، ران، بازو، باسن یا تقویت این عضلات می باشند.

چه کسی کاندیدای مناسب برای این روش درمانی لاغری است؟

Emsculpt برای همه افراد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و ممنوعیت خاصی ندارد اما کاندیداهای ایده‌آل، بیماران لاغر وافرادی با اندام نسبتاً متناسب هستند که به دنبال حذف چربی موضعی اضافه در ناحیه شکم و لیفت باسن خود هستند و تلاش‌هایشان (ورزش و رژیم غذایی) نتوانسته موثر واقع شود. با استفاده از این دستگاه می توان موجب لاغری و تقویت عضلات قسمت های مختلف بدن مثل شکم ، باسن، بازو ، ساق و ران را شد.

معمولاً استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape برای هیچ فردی ممنوعیت ندارد. افراد لاغر و خواهان تناسب اندام می توانند از این دستگاه لاغری استفاده کنند. اگر می خواهید چربی های موضعی قسمتهای شکم یا باسن را از بین ببرید، به شما استفاده از  دستگاه لاغری Emsculpt Magshape را پیشنهاد می کنیم. کاندیدهای مناسب استفاده از این دستگاه لاغری افرادی هستند که خواهان لاغری شکم، ران، بازو، باسن یا تقویت این عضلات می باشند.

میزان ماندگاری لاغری با استفاده از تکنولوژی الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

مدت زمان ماندگاری لاغری با استفاده از دستگاه Emsculpt Magshape به عواملی از قبیل سبک زندگی و میزان فعالیت فرد بستگی دارد. در صورتیکه می خواهید از این روش نتیجه بگیرید باید جلسات درمانی را صورت مرتب انجام دهید. در کنار استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape باید به رژیم غذایی تان نیز توجه کنید. در صورتیکه پس از گذراندن دوره درمان، فرد رژیم غذایی مناسبی نداشته یا فعالیت بدنی کمتری داشته باشد، احتمال بازگشت چربی ها در نواحی مختلف بدن افزایش می یباد. بنابرایم، حتماً توجه به رژیم غذایی و انجام فعالیت بدنی را پس از استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape فراموش نکنید!

عوارض جانبی احتمالی Emsculpt چیست؟

این دستگاه کاملا غیر تهاجمی است و در مقایسه با روش های لاغری تهاجمی و پرعارضه ، بسیار ایمن و بی خطر است. تنها در برخی افراد ممکن است پس از درمان ، احساس درد جزئی وجود داشته باشد، و در موارد نادر فرد احساس خستگی می‌کند. (مثل اینکه یک تمرین سخت را به پایان رسانده‌)

انقباضات Emsculpt در واقع به پاک سازی تجمع اسید لاکتیک در عضلات کمک می کند. از آنجایی که اسید لاکتیک می تواند باعث درد عضلانی شود، بنابراین فرآیند Emsculpt درد بیش از حدی نخواهد داشت.

هر روش لاغری با عوارض جانبی همراه است. بنابراین، استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape با عوارض جانبی همراه است. البته عوارض جانبی استفاده از این دستگاه لاغری کمیاب است. عوارض استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گرفتگی عضلات به صورت موقت؛
 • کاهش چربی های داخل عضلانی؛
 • قرمز شدن پوست؛
 • درد مفصل به صورت موقت.

چند جلسه درمان برای لاغری با این دستگاه نیاز است؟

برنامه‌ی درمانی توصیه شده : حداقل 4 جلسه درمانی 20 تا 30  دقیقه ای، با فاصله‌ی زمانی 2 تا 3 روز برای انجام درمان مناسب می‌باشد.( مشخص کردن تعداد دقیق جلسات و مدت زمان بر عهده‌ی پزشک یا درمانگر می‌باشد.)

رنج های فرکانسی بسیار دقیق و مهندسی شده‌ی این دستگاه در حین انجام درمان به عضلات در حال تحریک فرصت استراحت نداده و به انجام درمانی موفق کمک شایانی خواهد کرد.فرم دهی عضلانی زمانی اتفاق می افتد که عضلات تحت تحریک بسیار شدید قرار گیرند.

مراقبت های بعد استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

پس از استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape به گذراندن دوران نقاهت نیاز نخواهید داشت. پس از درمان با این دستگاه لاغری می توانید کارهای روزانه را مانند قبل انجام دهید. البته، برخی از افراد پس از استفاده از دستگاه ممکن است که دچار گرفتگی عضلات به صورت موقت شوند. به منظور نتیجه دهی سریعتر این روش درمانی بهتر است پس از استفاده از دستگاه اقداماتی را انجام دهید. از مراقبت های بعد استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeبرای نتیجه دهی بهتر می توان به ترک دخانیات، تنظیم رژیم غذایی مناسب، انجام فعالیت ورزشی اشاره کرد.

اطلاعاتی کلی درباره دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

در این بخش به بررسی اطلاعات کلی درباره ی دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeمی پردازیم. این اطلاعات عبارتند از:

 • استفاده دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeیک نوع روش غیرجراحی است.
 • در این روش به بی حسی و بیهوشی نیازی نیست.
 • با استفاده از این روش نیاز به گذراندن دوران نقاهت وجود ندارد.
 • در صورت استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeچربی سوزی و عضله سازی به طور همزمان انجام می شود.
 • نتایج استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape پس از 4جلسه ی درمانی قابل مشاهده است.
 • مدت زمان جلسه ی درمان با استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape به مدت 30 دقیقه است.

تفاوت دستگاه لاغری Emsculpt با سایر دستگاه های لاغری در چیست؟

به طور کلی دستگاه های لاغری گوناگونی با مکانیسم اثر متفاوت و اثربخشی های مختلف وجود دارند.

اما می توان گفت هیچ دستگاه لاغری دیگری وجود ندارد که بتواند عضلات نواحی تحت درمان را با فرکانس انقباض 30000 بار در 30 دقیقه منقبض کند و بتواند باعث کاهش بافت چربی و افزایش بافت عضلانی شود ، درست مانند ورزش اما تا میزانی بسیار بیشتر. این کار باعث تجزیه ذخایر چربی موضعی نیز می شود زیرا عضلات ناحیه برای تغذیه انرژی این انقباضات نیاز به کالری چربی ها دارند. اما این یک روش درمانی برای کاهش وزن زیاد نیست ، در واقع روشی است برای افرادی که در وزن نزدیک به نرمال قرار دارند و میخواهند شکل ماهیچه های خود را به دست آورند.

بنابراین می توان گفت دستگاه لاغری Emsculpt در کنار لاغری موضعی ، باعث تقویت عضلات و حفظ توده عضلانی و لیفت پوست فرد می شود و از افتادگی و شلی پوست که معمولا پس از لاغری با رژیم غذایی یا سایر دستگاه ها رخ می دهد ، جلوگیری می کند.

 

نتایج درمان تکنولوژی لاغری الکترو مغناطیس در دستگاه لاغری Emsculpt Magshape چقدر پایدار هستند ؟

اینکه نتایج درمان Emsculpt magshape  چه مدت باقی بماند به میزان فعالیت و سبک زندگی فرد بستگی دارد. برخی از افراد تحت درمان با Emsculpt قرار می گیرند و به دنبال آن قوام عضلانی و فرم نرمال بدن خود را با فعالیت ورزشی منظم حفظ می کنند. طبیعتا این افراد ماندگاری فوق العاده و رضایت بخشی زیادی را از درمان خود خواهند داشت.لازم است به بیمار توصیه شود که پس از درمان با Emsculpt حتما باید رژیم غذایی و سبک زندگی خود را اصلاح نماید.

اگر پس از درمان ، فعالیت فرد کم بوده و رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد ، به مرور عضلات شروع به آتروفی و تحلیل رفتن می کنند و بافت چربی به آرامی شروع به بازگشت می کند .

جلسات درمانی نگهدارنده پس از درمان 4 جلسه ای اولیه می توانند از یک بار در ماه تا یک بار در سال بسته میزان نتیجه گیری آنی و تدریجی درمان اولیه ، میزان مراعات فرد و تعداد جلسات درمانی انجام شده  برای فرد تنظیم شوند .

 

مشخصات فنی

انرژی امواج مغناطیسی0-7 تسلا
ولتاژ کاری220 ولت
قدرت خروجی دستگاه2600 وات
فرکانس کاری1-100 هرتز
طول موج300 میکروثانیه
مود کاریمد کاری یک: حالت ورزش
مد کاری دو: حالت نرمال
مد کاری سه: حالت حرفه‌ای
صفخه نمایشگر10.4 اینچی تمام لمسی
تعداد  هندل هادارای دو هندل
ابعاد دستگاه550*420*1200میلی متر
ابعاد بسته بندی دستگاه820*580*1230 میلی متر
وزن خالص60 کیلوگرم
وزن دستگاه با بسته بندی92 کیلوگرمهزینه لاغری با دستگاه لاغری Emsculpt Magshape

هزینه ی لاغری با استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeبه عوامل مختلفی بستگی دارد. از عوامل تاثیرگذار بر هزینه لاغری با استفاده از این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد”

 • نوع دستگاه مورد استفاده در کلینیک؛
 • کلینیک موردنظر؛
 • تخصص و مهارت پزشک؛
 • تعداد جلسات درمانی.

سوالات متداول

 • آیا لاغری با استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeایمن است؟

بله، این روش جزو روشهای ایمن برای لاغری و چربی سوزی محسوب می شود.

 • آیا لاغری با دستگاه لاغری Emsculpt Magshapeبا عوارض جانبی همراه است؟

بله. برخی از افراد پس از استفاده از این دستگاه لاغری عوارض جانبی مانند درد و گرفتگی عضلات را تجربه خواهند کرد.

 • تعداد جلسات لازم برای لاغری با دستگاه لاغری Emsculpt Magshape چقدر است؟

معمولاً 2 تا 3جلسه ی درمانی برای لاغری با استفاده از دستگاه لاغری Emsculpt Magshape نیاز است.

 • جلسات لاغری با استفاده از دستگاه Emsculpt Magshape چقدر طول می کشد؟

معمولاً هر جلسه درمانی 30 دقیقه طول می کشد.

 • نتایج لاغری با استفاده از دستگاه Emsculpt Magshape چه زمانی قابل مشاهده است؟

معمولاً نتایج این روش درمانی بلافاصله پس از درمان در بیماران دیده می شود. اما به منظور دستیابی به نتایج بهتر باید  حدود 4 هفته از لاغری با دستگاه Emsculpt Magshape  زمان بگذرد.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :