جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای انواع پوست چیست؟

انواع لیزر مناسب همه تایپ های پوستی

در این مطلب با انواع لیزر مناسب همه تایپ های پوستی آشنا شوید. رشد موهای زائد یکی از معضلات اصلی بانوان و آقایان است . موهای زائد نه تنها ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار می دهند ، بلکه رشد آن ها  در بعضی از ناحیه ها مثل ناحیه زیر بغل دچار تعریق بیش از اندازه و ایجاد بوی نامطبوعی برای شخص شده  و آن شخص را دچار مشکل می کند .

از طرفی اصلاح و یا اپیلاسیون علاوه بر زمان بر بودن ، باعث ایجاد زخم ، یا خارش و یا حتی حساسیت هایی خواهد شد . امروزه لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین و موثر ترین روش های از بین بردن موهای زائد است که محبوبیت بسیاری را در بین مردم دارد . 

برخی از انواع لیزر مناسب همه تایپ های پوستی بوده و تمامی افراد می توانند بدن ایجاد مشکلات پوستی ، بیشترین نتیجه را از آن دریافت کنند .

لیزر موهای زائد چیست ؟

لیزر-موهای-زائد-چیست-؟

لیزر موهای زائد بدن امروزه بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد بوده و توانسته جای روش های دیگر از جمله اپیلاسیون ، موبر ها و تیغ و … را بگیرد  . در این تکنولوژی نیز نیاز است تا ابتدا فرد مورد مشاوره قرار گرفته و تیپ پوستی و نوع مو های زائد مشخص شوند .

 . لیزر در واقع نور بسیار متمرکزی ست که از طریق سطح پوست به فولیکول های مو تابانده می شود . رنگ های موجود در این فولیکول ها نور را جذب کرده و در اثر گرمای بالا از بین می روند . این کار دارای میزان حساسیت بالایی می باشد . به همین دلیل ، قبل از رفتن به کلینیک های لیزر  و شروع دوره ، بهتر است که تحقیقاتی در ارتباط با لیزر مناسب همه تایپ های پوستی به دست آورید.

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

مزایای لیزر کردن موهای زائد :

مزایای استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های موجود برای افرادی ست که به دنبال نتیجه طولانی و مطلوب هستند . لیزر برای تمامی ناحیه بدن قابل استفاده بوده و متناسب با شرایط شخص ، دستگاه لیزر قابل تنظیم می باشد . دستگاه لیزربا استفاده از دقت بالایی که دارد ،  با وجود این که تمامی موهای بدن را اعم از نازک وضخیم  را شناسایی می کند و از بین می برد ؛ با این وجود آسیبی به پوست و ناحیه اطراف آن وارد نمی کند .

 استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بسیار سریع انجام می شود ؛ به این گونه که هر پالس لیزر کمتر از یک ثانیه زمان برده و با هر یک بار پالس می تواند هر چند تار مویی که در ناحیه دستگاه است را از بین ببرد . در این روش بعد از مدت سه هفته الی هفت هفته ، شاهد ریزش دائمی موها بوده و دیگر نگرانی بابت رویش مجدد آن ها وجود ندارد . روش استفاده آسان از دستگاه های امروزی کمک کرده که متخصصان از این دستگاه ها به راحتی و با صرف زمان کمتر ،  نتیجه بهتری از این روش دریافت شود .

 وجود برخی از دستگاه های قابل حمل لیزر موهای زائد باعث شده بعضی از افراد در محل مورد نظر خود مثل منزل خود تحت درمان قرار بگیرند ، البته استفاده از این روش مقداری پر هزینه می باشد .

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم

انواع تایپ ( تیپ ) های پوستی :

به طور کلی تیپ های پوستی به شش تیپ تقسیم بندی می شوند .

  • تایپ پوستی نوع یک _ این افراد دارای پوستی سفید و مو های بلوند می باشند . این اشخاص به راحتی با قرار گرفتن در برابر نور خورشید برنزه نشده  ولی امکان سوختگی وجود دارد .
  • تیپ پوستی نوع دو _  این افراد دارای پوستی سفید و با موهای قهوه ای روشن هستند . پوست این افراد به راحتی می سوزد ولی به ندرت برنزه می شود .
  • تیپ پوستی نوع سه _ پوست این افراد نسبت به تیپ اول و دوم دارای رنگ دانه های بیشتری است و به رنگ سفید و یا قهوه ای روشن است . رنگ مو به رنگ بلوطی و یا قهوه ای تیره می باشد . این افراد به آرامی برنزه می شوند و به ندرت دیده شده که پوستشان بسوزد .
  • تیپ پوستی نوع چهار _ پوست این افراد قهوه ای و یا قهوه ای تیره می باشد . رنگ مو هم مثل رنگ پوست به رنگ قهوه ای و قهوه ای تیره می باشد . پوست این افراد به راحتی برنزه می شود ولی به ندرت می سوزد .
  • تیپ پوستی نوع پنج _ دارای رنگ پوست و رنگ چشم و موهای قهوه ای تیره هستند . پوست این افراد به راحتی برنزه می شود و به ندرت می سوزد .
  • تیپ پوستی نوع شش_ دارای پوست و مو سیاه می باشند . به راحتی برنزه می شوند و هیچ گاه نمی سوزد . 
Platinum laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر پلاتینیوم

آشنایی با انواع پوست ها و ویژگی های هرکدام

کدام لیزر مناسب همه تایپ های پوستی می باشد ؟

بهترین و مناسب ترین لیزر برای افرادی که شامل تیپ یک پوستی هستند ، دستگاه الکساندرایت و دایود است . این افراد به هیچ عنوان نباید از دستگاه های آی پی ال و ان دی یاگ استفاده کنند .

برای افراد با تیپ دو پوستی بهترین دستگاه برای استفاده از لیزر ، دستگاه الکساندرایت و دایود می باشد و به هیچ عنوان از روش آی پی ال و ان دی یاگ نباید استفاده کنند .

دستگاه های دایود و الکساندرایت و آی پی ال برای افرادی که رنگ پوستیشان در تیپ سوم قرار دارد باید مناسب بوده  و توصیه می شود که از لیزر ان دی یاگ استفاده نکنند .

افرادی که رنگ پوستشان در تیپ چهار قرار دارد ، به عبارتی می توانند  تمام روش ها موجود را استفاده کرد .

افراد با تیپ پوستی نوع پنج و شش می توانند از لیزر های ان دی یاگ ، دایود ، آی پی ال استفاده کنند و استفاده از روش الکساندرایت هیچ کاربردی بر روی آن ها ندارد .    

با این حال ، تمامی انواع لیزر مناسب همه تایپ های پوستی نبوده و بهتر است پیش از شروع دوره ، مشور های لازم جهت بهبود نتیجه گیری ، دریافت شود .

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :