جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه لیزرموهای زائد

قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی و معرفی دستگاه های مختلف و قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد ، بپردازیم.

لیزر موهای زائد، بهترین روش برای از بین بردن و حذف موهای زائد صورت و بدن به صورت دائمی است. در کلینیک های زیبایی از انواع دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می شود. هر کدام از دستگاه های لیزر دارای ویژگی ها و کاربردهای مختلفی هستند. این دستگاه های لیزر با قیمتهای متفاوت در بازار به فروش میرسند.

همان طور که می دانید ، امروزه محبوب ترین و موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن ، بهره گیری از دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد. دلیل این محبوبیت بالا ، دائمی بودن ، راحت بودن و ارزان بودن این روش در مقایسه با سایر روش های از بین بردن موهای زائد می باشد.

لیزرهای باکیفیت ، عارضه جانبی خاصی نیز ندارند و استفاده از آنها نیز بسیار آسان است. به همین دلیل ، یکی از مهم ترین و درآمدزا ترین قسمت های خدماتی هر کلینیک زیبایی ، دستگاه های لیزر رفع موهای زائد می باشند.به همین دلیل تمام کلینیک های زیبایی به دنبال قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد و خرید آن هستند.

اگر قصد خرید دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد و ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مراجعین کلینیک خود را دارید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید ، لیزرهای رفع موهای زائد می توانند با 3 طول موج مختلف الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ و تابش پالس های نوری موجب تخریب فولیکول های مو و رفع موهای زائد شوند. قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد ، به کیفیت قطعات سازنده نظیر لیزربار و ماژول بار ، قدرت سیستم کولینگ یا خنک کننده که در کاهش درد و سوختگی ناشی از لیزر بسیار تاثیر گذار است و همچنین امکان ساعت ها کار مداوم بدون خطا و داغ کردن دستگاه را فراهم می نماید، خدمات پس از فروش و لوازم جانبی با کیفیت و گواهینامه های دستگاه بستگی دارد.

خرید یک دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد با کیفیت می تواند رضایت مراجعین کلینیک شما را کسب نموده و بر تعداد آنها بیفزاید.

یک دستگاه لیزر با کیفیت می تواند تا سال ها به طور مداوم عملکرد داشته و برای کلینیک شما کسب درآمد کند.

علت استفاده از دستگاه های لیزر رفع موهای زائد

رفع موهای زائد بدن و صورت دغدغه ی بسیاری از افراد در سنین مختلف است. به همین منظور، افراد راه های مختلفی را برای از بین بردن موهای زائد در قسمتهای مختلف صورت و بدن امتحان می کنند. از موثرترین این روشها نیز استفاده از دستگاه های لیزر می باشد. شما می توانید دستگاه های لیزر خانگی را از برای از بین موهای زائد در منزل خریداری کنید. همچنین، با مراجعه به کلینیک های زیبایی نیز پزشک می تواند با استفاده از دستگاه های لیزر پیشرفته در چندین جلسه موهای زائد صورت و بدن تان را از بین ببرد. اگر صاحب کلینیک زیبایی و به دنبال افزایش میزان درآمدتان هستید به شما خرید دستگاه لیزر برای کلینیک تان را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با خرید دستگاه لیزر برای کلینیک تان میزان درآمدتان را افزایش دهید.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر رفع موهای زائد

خرید دستگاه لیزر می تواند مزایای مختلفی را به همراه داشته باشد. از مزایای دستگاه لیزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن موهای زائد صورت و بدن؛
 • کمک به شفاف شدن پوست صورت و بدن؛
 • پاکسازی پوست صورت و بدن.
 • رونق گرفتن کلینیک و افزایش مراجعین کلینیک شما

عوامل موثر برای قیمت دستگاه لیزر رفع موهای زائد

عوامل موثر برای قیمت دستگاه لیزر رفع موهای زائد

عوامل مختلفی در تعیین قیمت دستگاه لیزر موهای زائد صورت و بدن نقش دارند. این عوامل عبارتند از:

 • کیفیت دستگاه لیزر رفع موهای زائد:

کیفیت دستگاه لیزر از مهمترین عواملی است که بر افزایش یا کاهش قیمت دستگاه لیزر تاثیر می گذارد. اگر می خواهید دستگاه های لیزر با کیفیت تری خریداری کنید باید هزینه بیشتری برای خرید این دستگاه ها بپردازید. دستگاه های لیزر با کیفیت به مراتب ماندگاری بالاتری نیز نسبت به سایر دستگاه های لیزر دارند.

 • برند دستگاه لیزر رفع موهای زائد:

برندهای مختلفی در زمینه ی تولید دستگاه های لیزر فعالیت می کنند. در صورتیکه قصد خرید دستگاه لیزر را ‏دارید به برند سازنده محصول توجه داشته باشید. اگر دستگاه های لیزر ساخته شده توسط برندهای معتبر و ‏شناخته شده را خریداری کنید باید هزینه بیشتری برای خرید دستگاه ها بپردازید.‏ از معتبر ترین برندهای لیزر رفع موی زائد می توان به کندلا ، کوترا و آلما اشاره کرد.

 • نوع و مدل دستگاه لیزر رفع موهای زائد:

دستگاه های لیزر موهای زائد صورت و بدن در مدل های ساده تر و پیشرفته در ‏بازار به فروش میرسد. معمولاً دستگاه های لیزر ساده تر که به عنوان دستگاه لیزر خانگی شناخته شده ‏اند قیمت پایین ترین دارد. اما دستگاه های لیزر پیشرفته که مناسب کلینیک های زیبایی است دارای ‏قیمت بالاتری می باشند. بنابراین، انتخاب نوع و مدل دستگاه لیزر در تعیین قیمت دستگاه نقش موثری ‏دارد.‏ از بهترین مدل های لیزر رفع موی زائد می توان به مدل الکساندرایت اندیاگ جنتل مکس پرو ، تیتانیم ، پلاتینیوم و T29 می باشد. شما می توانید جهت مشاهده و مقایسه مدل های معتبر و مرغوب لیزر رفع موی زائد به سایت شرکت پرمون مد مراجعه نمایید.

تاثیر استفاده از دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد

استفاده از دستگاه های لیزر باعث کاهش و حذف دائمی موهای زائد در نواحی مختلف صورت و بدن می شود. شما می توانید با استفاده از دستگاه های لیزر پیشرفته موهای زائد صورت و بدن را تا حد زیادی از بین ببرید. در نظر داشته باشید که به منظور از بین بردن کامل موهای زائد باید تعداد جلسات درمانی برای رفع موهای زائد کامل شود. معمولاً برای لیزر موهای زائد 4 تا 8 جلسه نیاز است. تعداد جلسات لیزر درمانی نیز با توجه به ضخامت موها و ناحیه لیزر شده بستگی دارد.

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه لیزر رفع موهای زائد

در صورتیکه قصد خرید دستگاه لیزر را دارید باید نکاتی را مدنظر قرار دهید. از نکات مهم در هنگام خرید دستگاه لیزر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توجه به مدل دستگاه لیزر موهای زائد صورت و بدن

دستگاه لیزر موهای زائد صورت و بدن در مدل های متفاوت در بازار به فروش میرسد. مدل های مختلف دستگاه های لیزر خانگی و پیشرفته دارای کاربردها و ویژگی هایی هستند. هنگام خرید دستگاه لیزر باید ویژگی های هر محصول را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید دستگاه لیزر موردنظرتان کنید. بنابراین، قبل از خرید باید به صورت دقیق توضیحات محصولات را بررسی کرده و با توجه به این توضیحات و ویژگی ها دستگاه لیزر موردنظرتان را خریداری کنید.

 • توجه به برند تولید کننده ی دستگاه لیزر رفع موهای زائد صورت و بدن

هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد صورت و بدن مانند هر محصول دیگری باید به برند تولید کننده دستگاه لیزر توجه کنید. دستگاه های لیزر پیشرفته و خانگی در برندهای متفاوت تولید می شوند. معمولاً دستگاه های لیزر تولید شده توسط برندهای معتبرتر دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. دستگاه های لیزر تولید شده توسط برندهای شناخته شده تر کیفیت و دوام بالاتری نیز دارند. بنابراین، توجه به برند سازنده دستگاه لیزر هنگام خرید بهترین دستگاه لیزر اهمیت زیادی دارد.

 • خرید دستگاه لیزر رفع موهای زائد از فروشگاه های معتبر

اگر قصد خرید دستگاه لیزر موهای زائد صورت و بدن را دارید به شما خرید دستگاه از فروشگاه های معتبر را پیشنهاد می کنیم. با خرید دستگاه لیزر از شرکت های  معتبر می توانید از گارانتی و ضمانت نامه و کیفیت محصول مطمئن باشید.

 • قیمت دستگاه لیزر رفع موهای زائد صورت و بدن

قیمت دستگاه لیزر رفع موهای زائد از عواملی است که هنگام خرید باید مدنظر قرار دهید. شما باید با توجه به بودجه تان اقدام به خرید دستگاه لیزر رفع موهای زائد کنید. به طور معمول، کیفیت دستگاه لیزر، برند تولید کننده و نوع و مدل دستگاه لیزر در قیمت دستگاه لیزر رفع موهای زائد تاثیرگذار می باشند.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی لیزر موهای زائد

عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی لیزر موهای زائد

هزینه ی لیزر در کلینیک ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. از عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی لیزر موهای زائد می توان به نوع دستگاه لیزر، مهارت اپراتور، تعداد جلسات درمانی، ناحیه تحت درمان بستگی دارد. به طور معمول، در جلسه ی معاینه هزینه ی لیزر موهای زائد توسط پزشک موردنظرتان تعیین می شود.

اگر قصد خرید لیزر رفع موی زائد را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان فروش شرکت پرمون مد تماس حاصل نمایید. شرکت پرمون مد مفتخر به ارائه پیشرفته ترین و باکیفیت ترین دستگاه های لیزر رفع موی زائد دنیا با شرایط فروش فوق العاده نقدی با تخفیف ویژه و یا اقساطی با اقساط بلند مدت به پزشکان محترم می باشد.

دستگاه لیزر T29

این دستگاه 3 طول موجه می تواند برای تمام تایپ های پوستی مورد استفاده قرار گیرد.مهم ترین مزایای لیزر T29 عبارتند از:

 

 • ای دارای گواهینامه FDA امریکا و CE اروپا و ISO13485
 • لیزربار و ماژول بار ساخت کمپانی coherent laser امریکا
 • کولینگ قابل تنظیم تا منفی17 درجه و دومین سیستم کولینگ برتردنیا (به دلیل استفاده از قطعه نیمه هادی  TEC ژاپنی اورجینال)
 • 40 میلیون شات گارانتی معادل 13 هزار جلسه درمان فول بادی
 • ساپورت هرسه طول موج الکساندرایت ، دایود و ND YAG مناسب برای تمام تایپ های پوستی
 • توان دستگاه ۴۰۰۰ وات
 • ۲ سال گارانتی؛ ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • دارای هندپیس های قدرتمند تا توان ۲۰۰۰ وات
 • دارای نمایشگر ال سی دی بر روی هندپیس دستگاه

اگر به دنبال قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد و خرید آن هستید ، دستگاه لیزر T29 در حال حاضر قیمتی در حدود 350 تا 400 میلیون تومان را دارد.

لیزر رفع موهای زائد T29

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر T29

انواع فناوری لیزر رفع موهای زائد

دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی 3D SHR  می تواند هر 3 طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ را پشتیبانی کرده و درمان رفع موهای زائد را با بالاترین اثربخشی درتمام تایپ های پوستی انجام دهد. این دستگاه با بهره گیری از لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال (کمپانی( USA COHERENT LASER  و سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC به همراه واترپمپ ایتالیایی اورجینال با قابلیت خنک کنندگی تا -18 درجه می تواند درمانی موثر بدون هیچ گونه درد و سوختگی را به ارمغان بیاورد.

این دستگاه محبوب ترین دستگاه لیزر رفع موهای زائد در سطح جهان می باشد.اگر به دنبال قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد هستید ، قیمت حدودی این دستگاه در حال حاضر در حدود 260 تا 300 میلیون تومان می باشد.

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر کندلا مدل جنتل مکس پرو

دستگاه لیزر کندلا که یکی از معتبر ترین و مشهورترین لیزرهای رفع موهای زائد در دهه های گذشته می باشد با 2 طول موج عملکردی الکساندرایت و ان دیاگ می تواند عملکرد رفع موهای زائد را انجام دهد.از مهم ترین مزایای این دستگاه فوق العاده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای گواهینامه های معتبر  FDA آمریکا و CE اروپا
 • دارای قطعات لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال
 • سیستم کولینگ منحصر به فرد و قدرتمند کرایوژنی و نیتروژنی با قابلیت ایجاد سرما تا -۲۳ درجه
 • دارای عملکرد دوگانه الکساندرایت (755 نانومتر) و ND YAG (1064 نانومتر)  مناسب برای تمام تایپ های پوستی
 • توان بالای ۵۰۰۰ واتی
 • دارای 6 سری (SPOT) در سایز های مختلف برای نقاط مختلف بدن
 • ۱۰۰ میلیون شات گارانتی
 • ۲سال گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • درمان مواردی مثل  کراتوز های خوش خیم پوستی ، لکه های پوستی ناشی از نور خورشید  ، جوانسازی نقاط مختلف آسیب دیده  پوستی ، افزایش استحکام و سفتی پوست(skin tightening)

در کنار مزایا و امتیازاتی که دستگاه ها باید داشته باشند ، قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد نیز فاکتور مهمی است . دستگاه لیزر کندلا جنتل مکس پرو در حال حاضر قیمتی در حدود 650 تا 750 میلیون تومان دارد.

Candela

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کندلا

انواع دستگاه های لیزر سه طول موج

سخن پایانی

آموزش-های-لازم-در-ارتباط-با-اجرای-لیزر

قطعا برای خرید یک دستگاه لیزر توجه به قیمت دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد ، از اهمیت بالایی برخوردار است اما باید توجه نمود در کنار قیمت دستگاه باید به فاکتورهای مهمی همچون کیفیت قطعات سازنده اصلی مثل لیزربار و ماژول بار، قطعات سیستم کولینگ ، کیفیت هندپیس ، گارانتی معتبر و موارد این چنینی نیز توجه نمود.

شما میتوانید با هر میزان بودجه ، پس از کسب اطلاعات لازم و مشاوره با کارشناسان فروش شرکت پرمون مد ، دستگاه لیزر مد نظر خود را با بهره مندی از تخفیفات جذاب نقدی و یا اقساط بلند مدت تهیه نمایید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :