جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳

تفاوت دستگاه لیزر تیتانیوم ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳

در این مقاله سعی داریم به تفاوت دو دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بپردازیم.

دستگاه های لیزر تماسی با طول موج ۸۰۸ نانومتر دایود که دستگاه لیزر تیتانیوم هم شامل آن میشود از اثربخش‌ترین و کم استهلاک ترین دستگاه های لیزر موجود در بازارهای جهانی هستند و با توجه به تایپ پوستی هموطنان کشورمان ایران دستگاه‌های با طول موج دایود  اثربخش‌ترین و مناسب‌ترین  دستگاه لیزر موهای زائد برای تایپ پوستی سه و چهار (اکثر ایرانیان) می باشد

 دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم یک دستگاه تماسی یا رولی بوده که از لیزر بار جهت تولید سه طول موج ۷۵۵ ،۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر استفاده می کند.

دستگاه لیزر تیتانیوم آلما

 این دستگاه دارای سیستم کولینگ دوگانه بوده و می تواند سر هندپیس را تا منفی ۱۷ درجه خنک کند همچنین هندپیس ها در توان های مختلف از ۶۰۰ تا ۱۶۰۰ وات روی این دستگاه قابل انتخاب و نصب هستند.

 

با توجه به مشخصات ذکر شده ی فوق و به لطف طراحی زیبا و چشم نواز، می توان این دستگاه  را یکی از محبوبترین و پرکاربردترین دستگاه های لیزر رفع موهای زائد معرفی کرد، که کلینیک های بسیاری به آن علاقمند بوده و یا در حال درآمدزایی و ارائه خدمات با آن هستند.

تفاوت لیزر تیتانیوم 2022 و 2023

 از نظر فنی و تکنولوژیکی تفاوتی بین دو دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم ۲۰۲۲ و ۲۳ نمی باشد ولی در نمونه ۲۰۲۳ این دستگاه قابلیت های نرم افزاری جدیدی از جمله سیستم رنت و شخصی سازی اضافه شده است.

همچنین با توجه به رقابت بسیار زیاد در بازار دستگاه های لیزر تماسی، شرکتها  از لحاظ ظاهری نیز تغییراتی را بر روی محصولاتشان اعمال می‌کنند این تغییرات شامل :

 

  • تغییر در محل قرارگیری هندپیس
  • رنگهای متفاوت بدنه و هندپیس
  • محل قرارگیری فن ها
  • سایز نمایشگر lcd بر روی دستگاه
  • اضافه شدن نمایشگر بر روی هندپیس

 

می شوند.

جمع بندی در رابطه با تفاوت های تیتانیوم 2022 با 2023:

همانطور که گفته شد  دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ ، از لحاظ اثربخشی و کیفیت تفاوتی ندارند و تنها موضوع حائز اهمیت در این حیطه شرکت تولیدکننده، کیفیت لیزر بار، منبع تغذیه و سیستم کولینگ این محصول محبوب و اثر بخش می باشد.

قیمت لیزر تیتانیوم
Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :