جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم

اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم

همان‌ طور که می‌دانید تجهیزات لیزر و زیبایی پوست در حال حاضر قیمت بسیار بالایی دارند و برخی از صاحبان مشاغل سرمایه لازم برای خرید آن‌ها را ندارند. از این‌ رو است که به فکر اجاره دستگاه‌های مختلف می‌افتند. یکی از دستگاه‌های لیزری که امروزه در کلینیک‌های زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه تیتانیوم است. به طور کلی امکان اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم در شهرهای مختلف وجود دارد و اکثر افراد می‌تواند به راحتی اقدام به این کار کنند.

دقت داشته باشید هر کسی پیش‌ از خرید یا اجاره دستگاه لیزر باید اهداف خود را مشخص کند تا بتواند رشد عالی در زمینه کاری مورد نظر داشته باشد. در واقع با اجاره دستگاه لیزر می‌توانید در هزینه‌های‌تان صرفه‌ جویی کنید و با سرمایه‌ای نسبتاً پایین، برای مدتی به کسب درآمد بپردازید.

اجاره کردن دستگاه لیزر تیتانیوم به طور معمول مزایا و معایبی دارد که در ادامه مطلب قصد داریم بیشتر درباره آن‌ها بپردازیم و اطلاعات جامع‌تری نیز در اختیار شما قرار دهیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما بمانید.

مزایای اجاره کردن دستگاه لیزر تیتانیوم

 • با اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم در برخی مواقع می‌توانید از خدمات تکنسین‌های حرفه‌ای شرکت مورد نظر نیز بهره بگیرید.
 • افرادی که دستگاه لیزر تیتانیوم را اجاره می‌کنند، دیگر نیازی به طی کردن مراحل مربوط به صدور گواهینامه لیزر را ندارند و می‌توانند تا حدود زیادی در زمان خود صرفه‌ جویی کنند.
 • با اجاره کردن دستگاه لیزر، از مسئولیت‌های مربوط به خرید دستگاه سر باز می‌کنید و دیگر نیازی نیست در دوره‌های مختلف بابت سرویس دستگاه هزینه‌های زیادی را بپردازید.
 • به‌ طور معمول تمام فعالیت‌های مربوط به نگهداری، تعمیرات و سرویس‌دهی دستگاه لیزر برعهده‌ شرکت یا آژانس اجاره‌ای است و اگر زمانی‌ مشکلی در کارکرد دستگاه وجود داشته باشد، شرکت موردنظر کار جایگزینی دستگاه را در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ صورت منظم انجام خواهد داد.
 • اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم می‌تواند مشکلات مربوط به بودجه و سرمایه اولیه را تا حدود قابل‌ توجهی برطرف نماید و شما را به سود بسیار بالایی برساند.
 • هنگام اجاره دستگاه لیزر، هزینه‌های مربوط به فرسودگی دستگاه برعهده‌ شما نیست و از این رو می‌توانید با خیال راحت کار خود را ادامه دهید نگران به وجود آمدن خسارت نباشید.
 • با اجاره دستگاه لیزر، بدون نیاز به سرمایه زیاد می‌توانید از پیشرفته ترین دستگاه‌ها استفاده کنید.

لیزر رفع موهای زائد تیتانیوم 2022 ، محبوب ترین لیزر جهان

معایب اجاره کردن دستگاه لیزر تیتانیوم

 • اجاره کردن دستگاه‌های لیزر علاوه‌بر مزایا، یک‌سری معایب نیز دارد که بهتر است آن‌ها را هم در نظر بگیرید. به‌ طور معمول با اجاره کردن دستگاه لیزر، سود شما تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت زیرا بدون پرداخت کردن مبلغ اولیه باید درصدی از درآمد روزانه‌تان را نیز بابت اجاره بپردازید.
 • دستگاه‌های لیزری که اجاره داده می‌شوند دائم در حال جا به جا شدن هستند و همین امر نیز در برخی مواقع موجب می‌شود طول عمر دستگاه تحت تاثیر قرار گیرد و کارکرد آن دچار مشکل شود و یا تنظیمات دستگاه ایراد پیدا کرده و در صورت اشکال فنی ، دستگاه اثربخشی مناسب را نداشته باشد.
 • با اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم باید به‌ صورت ماهانه پرداخت‌هایی داشته باشید و همین امر نیز در دراز مدت موجب می‌شود سرمایه زیادی را از دست بدهید.
 • اگر بعد از اجاره کردن دستگاه لیزر در حین انجام کار نقصی در دستگاه ایجاد شود، شما باید خسارات به وجود آمده را جبران کنید و هزینه‌های مربوط به تعمیرات را بپردازید.
 • دستگاه‌های لیزر اجاره‌ای به علت استفاده زیاد ممکن است کیفیت و کارایی لازم را در مقایسه با دستگاه‌های نو نداشته باشند و در مدت دیرتری نتیجه‌دهی عالی از خود به جای بگذارند. در چنین شرایطی هم مشتریان‌تان به مرور زمان کم می‌شوند و ممکن است کسب و کارتان با رونق مناسبی همراه نباشد.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

با این که برای خرید دستگاه لیزر باید هزینه نسبتاً زیادی را بپردازید اما بهتر است به‌ جای اجاره کردن، اقدام به خرید کنید زیرا خرید دستگاه لیزر در مقایسه با اجاره آن مزایای بیشتری دارد و شما می‌توانید در مدت‌ زمان کوتاهی سرمایه اولیه خود را به دست آورد.

در واقع با خرید دستگاه لیزر می‌توانید سطح کیفیت خدمات درمانی در کلینیک خود را افزایش دهید و به سود بسیار بالایی برسید. همان‌ طور که می‌دانید اجاره دستگاه لیزر به‌ صورت دائمی نیست و با توجه به قراردادی که تعیین کرده‌اید، می‌توانید در مدت محدودی از دستگاه بهره بگیرید.

اما با خرید دستگاه لیزر می‌توانید مدت طولانی‌تری کار خود را ادامه دهید و مشتریان بیشتری را نیز به سمت خود جذب کنید. در چنین شرایطی نیز قطعا کسب‌ و کارتان رونق بهتری خواهد داشت و می‌توانید موفقیت‌های بیشتری به دست آورید.

بنابر این بهتر است با توجه به بودجه‌ای که دارید، از شرکت‌های معتبری که کار فروش یا اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم را انجام می‌دهند خدمات مناسبی را دریافت کنید. در برخی موارد می‌توانید از تخفیفاتی که برای فروش دستگاه لیزر در نظر گرفته می‌شود نیز بهره بگیرید و دستگاه مورد نظر را با قیمتی مناسب‌تر تهیه کنید. برای آشنا شدن با این شرایط بهتر است با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

دقت داشته باشید برای خرید دستگاه لیزر باید یک‌سری نکات مهم را هم در نظر بگیرید تا بعدا مشکلی به وجود نیاید. بنابر این سعی کنید سراغ دستگاه‌های ارزان قیمت و نامرغوب نروید زیرا دستگاه‌هایی که از استانداردهای لازم برخوردار نباشند، سلامت افراد را تهدید می‌کنند و ممکن است عوارض جبران‌ ناپذیری نیز از خود به‌ جای بگذارند.

تجهیزات دستگاه لیزر نیز باید از مراکز فروش معتبر تهیه شوند تا کارایی مناسبی داشته باشند و سریع دچار آسیب نشوند. همچنین لازم است بعد از خرید دستگاه لیزر، آموزش‌های لازم در رابطه با نحوه استفاده از آن را فرا گیرید تا بعدا اشتباهی در استفاده صورت نگیرد و بتوانید به بهترین شکل ممکن، از مزایای دستگاه بهره‌ ببرید.

دستگاه لیزر تیتانیوم

سخن پایانی

به طور معمول برای اجاره کردن یا خرید دستگاه لیزر نیاز به مقداری سرمایه دارید و هر چقدر که بودجه‌تان بیشتر باشد، می‌توانید دستگاه باکیفیت‌تر و مناسب‌تری تهیه کنید. بنابر این اگر می‌خواهید کارتان را به‌ صورت بلندمدت ادامه دهید و تمام تمرکز خود را بر روی این کار قرار داده‌اید، بهتر است به‌ جای اجاره دستگاه لیزر تیتانیوم اقدام به خرید کنید تا پس از گذشت مدتی نیز سرمایه اولیه خود را به دست آورید.شرکت پرمون مد با ارئه بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر موهای زائد در تلاش است تا با ایجاد شرایط فروش اقساطی مناسب و طولانی مدت ، نیاز شما همکار گرامی را برای خرید یک دستگاه لیزر موهای زائد مناسب تامین سازد. شما می توانید با بهره مندی از تخفیف های بسیار جذاب خرید نقدی و یا اقساط بلند مدت و مناسب همین حالا صاحب دستگاه لیزر موهای زائد شوید و مراجعین کلینیک خود را چند برابر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید لیزر موهای زائد می توانید با کارشناسان شرکت پرمون مد تماس حاصل نمایید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :