جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نکات مهم دراستفاده از دستگاه های لاغری

نکات مهم دراستفاده از دستگاه های لاغری

اگر قصد خرید یک دستگاه لاغری را دارید پیش از شروع کار با دستگاه و حتی پس از کار با دستگاه رعایت یک سری نکات جهت استفاده از دستگاه های لاغری الزامی است.

این نکات به دو دلیل مهم و کاربردی هستند

دلیل اول افزایش طول عمر دستگاه و این نکته که از دستگاه مراقبت شود تا دستگاه دچار خرابی و از کار افتادگی نشود.

و دومین دلیل این نکته مهم است که مراجعانی که جهت درمان آن هم با استفاده از دستگاه لاغری به کلینیک ها مراجع می کنند علاوه بر درمانی اثر بخش دچار هیچگونه آسیب و یا مشکلی ناشی از استفاده نادرست از دستگاه و یا تنظیم نادرست اپراتور نشوند. و بتوانند درمانی صحیح و کامل داشته باشند.

دستگاه های لاغری و انواع آن:

این روزها با مدرن تر شدن تکنولوژی شاهد انواع تکنولوژی های پیشرفته در زمینه های متفاوت جهت تسریع در امور روزمره هستیم.

یکی از پر طرفدار ترین تکنولوژی های نوین جهت درمان چاقی تکنولوژی لاغری است که دردسرهایی همچون  هزینه های گزاف جراحی و همچنین  درد های وحشتناک ناشی ازروش های تهاجمی مانند  جراحی همراه با عوارض بیهوشی و ماندگاری جای زخم را ندارد.

این تکنولوژی های نوین لاغری هرکدام به صورت دستگاه های مختلف ساخته شده که کار اصلی و اولیه این دستگاه ها رقم زدن لاغری و کاهش سایز است.

تکنولوژی های لاغری به صورت های متفاوتی مانند فریز کردن چربی (کرایو) و یا مانند دستگاه ترمودرمی از طریق حرارت و یا از طریق امواج به راحتی تخریب می شوند ، در نهایت تجزیه و حذف  چربی شکل میگیرد و به راحتی از بدن خارج می شود.

اما نکته ای که حتما باید ذکر شود این نکته  قابل توجه است که به هیچ عنوان با یک جلسه درمان با دستگاه لاغری به نتیجه ایده آل خود نمی رسید و این نتیجه مستلزم گذراندن حداقل 3 جلسه درمانی با دستگاه لاغری است که البته حجم چربی و ناحیه مد نظر شما  مانند ناحیه(شکم) و یا (ران) نیز در این عوامل تاثیر گذار هستند.

همچنین حجم چربی اضافه نیز در روند حذف چربی تاثیر گذار هستند.

در واقع باید به این نکته نیز اشاره کنیم که استفاده و کار با دستگاه های لاغری مستلزم نگه داری منحصر به فرد خودش است تا خود دستگاه دچار آسیب و خرابی نشود.

این نکته نیز قابل ذکر است که دستگاه های لاغری برای مراجعان نیز مراقبت هایی از جمله مراقبت های قبل از درمان و مراقبت های بعد از درمان دارد.

به طور مثال یکی از دستگاه هایی که نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند دستگاه های کرایو هستند.

مانند:

دستگاه های کرایولیپولیز 360 درجه با داشتن دو مکانیزم ساکشن و کولینگ

کرایو ۳۶۰ خانم نکونام

به طور کلی نیاز به سرویس های دوره ای و مجزا دارند.

بخش ساکشن:

این دستگاه دارای یک موتور ساکشن جهت به داخل کشیدن بافت چربی و اعمال کولینگ اثربخش تر می باشد.

برای انجام درمان کرایو استفاده از پد آنتی فریز به جهت کاهش عوارض و افزایش اثر بخشی ضروری می باشد.

پد های آنتی فریز حاوی ژل هیرودرمی بوده و در هنگام اعمال ساکشن توسط هندپیس های دستگاه مقداری از این ژل در لوله ها فیلتر و به صورت کلی مسیر ساکشن دستگاه می شود. به همین خاطر توصیه می شود بر روی پد های آنتی فریز از سلفون بهداشتی استفاده شده تا میزان ورود ژل هیدرودرمی در داخل دستگاه به حداقل برسد.

همچنین توصیه می شود هر هفته 20 سی سی آب جوش داخل هر کدام از اپلیکاتور ها ریخته و با قرار دادن دستگاه بر روی وضعیت آماده به کار آب جوش ریخته شده را از فیلتر های پشت دستگاه تخلیه کنیم.

بررس فیلتر های طراحی شده در قسمت پشتی دستگاه در طول عمر دستگاه و قدرت ساکشن آن بسیار اهمیت دارد وتوصیه می شود هر هفته 4فیلتر پشت دستگاه بررسی شود و از ژل هیدرودرمی تخلیه شود.

در صورت پر شدن فیلتر ها و عدم توجه به آنها آسیب جدی به موتور ساکشن دستگاه وارد خواهد شد.

آقای کوچکی دستگاه کرایو ۳۶۰ اسلام شهر

بخش کولینگ:

این دستگاه حدود 8 لیتر آب مقطر دیونیزه در خود جای می دهد و ضروری است هر ماه آب مقطر موجود در دستگاه ها به طور کامل تخلیه شده و آب مقطر جدید به دستگاه اضافه شود.

در صورت عدم توجه به این موضوع سیستم کولینگ دستگاه به دلیل رسوب با مشکل روبه رو خواهد شد.

این دستگاه دارای توان 1600 واتی بوده و برای جلوگیری از نوسانات برقی استفاده از استابلایزر مناسب حداقل 3000 وات توصیه می شود.

محل قرارگیری دستگاه نیز باید دارای جریان هوای مناسب باشد.

راهنمای خرید کرایولیپولیز 360

برای استفاده از سایر تکنولوژی های موجود روی این دستگاه رعایت نکات زیر الزامی است:

بخش آر اف:

به هیچ عنوان اپلیکاتور های آر اف را روی اشیا فلزی قرار ندهید و برای ارائه درمان از کرم و روغن ماساژ استفاده کنید و به هیچ عنوان از ژل اوتراسوند را جایگزین نکنید.

بخش کویتیشن:

برای استفاده از بخش کویتیشن استفاده از ژل اولتراسوند ضروری می باشد.

همچنین پس از انجام درمان لازم است که اپلیکاتور به صورت کامل خشک و تمیز شود وهمچنین ضربه و آسیب فیزیکی محفوظ بماند.

در دستگاه هایی که به صورت ترکیبی جهت درمان استفاده می شوند و دارای هندل های مختف هستند مانند هندل آر اف و کویتیشن به همین صورت باید حفظ و نگه داری شوند.

تاثیر ترکیب استفاده از دستگاه های لاغری:

در درمان های ترکیبی لاغری به دلیل داشتن محدودیت در تعداد جلسات درمانی می توان از مزایای درمان ترکیبی بهره گرفت

 

به طور مثال دستگاهی مانند دستگاه کرایو تک که یک دستگاه لاغری چند کاره است و در کنار هندل های کرایو هندل آر اف و کویتیشن نیزدارد می توان به صورت ترکیبی روند درمانی لاغری را در پیش گرفت و نتایج و اثر بخشی بالاتری از دستگاه گرفت.

چراکه در درمان با هندل کرایو محدودیت وجود دارد و به این صورت است که در واقع بیش از 6 جلسه کرایو در سال به هیچ عنوان توصیه نمی شود ، همچنین جلسات درمان باید بین 2 تا 3 ماه فاصله داشته باشند.

خانم-دکتر-زالیه،-دستگاه-کرایوتک

در فاصله بین جلسات درمانی در درمان با  کرایو می توان از مزایای هندل های دیگر دستگاه بهره برد.

معایب دستگاه لاغری کرایولیپولیز چند کاره CRYOTEC

به طور کلی می توان پس از اتمام کرایو تا فاصله بعدی درمان با کرایو جلسه درمانی با هندل لاغری آر اف و یا کویتیشن را آغاز کرد و به همین ترتیب یک پکیج درمانی لاغری کامل فاقد عارضه به همرا اثر بخشی بسیار بالا را تجربه کرد.

 

cryolipolysis

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لاغری کرایولیپولیز 360

دستگاه لاغری کرایولیپولیز چند کاره CRYOTEC

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لاغری کرایولیپولیز چند کاره CRYOTEC

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :