جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقایسه کیوسوئیچ پرتابل و ایستاده

مقایسه کیوسوئیچ پرتابل و ایستاده

اگر می‌خواهید تفاوت دستگاه لیزر کیوسویچ ایستاده و پرتابل یا رومیزی را بدانید تا پایان مقاله مقایسه کیوسوئیچ پرتابل و ایستاده با ما همراه باشید.

دستگاه‌های کیوسوئیچ موجود در بازارهای جهانی شامل دو نوع کیوسوئیچ رومیزی یا قابل حمل و ایستاده می‌باشد. عزیزان هنگام خرید این دستگاه جوانسازی پرکاربرد با این سوال مواجه می‌شوند که فرق دستگاه کیوسوئیچ رومیزی و ایستاده چیست؟

در این مقاله سعی داریم به تفاوت‌های کیوسوئیچ رومیزی و ایستاده اشاره کنیم و امیدواریم شما را در خرید بهترین دستگاه کیوسوئیچ راهنمایی کنیم.

همانطور که می‌دانید کیفیت دستگاه کیوسوئیچ با توجه به توان خروجی و مدت زمان اعمال پرتو لیزر تعیین می‌شود. این دو عنصر رابطه معکوس دارند و در ازای کاهش زمان تخلیه انرژی، توان لیزر افزایش می‌یابد.

در دستگاه‌های کیوسوئیچ که در کنار کریستال ND YAG با کیفیت بالاتر قرار دارند و درمان موثرتری را ارائه می‌دهند، از کریستال پاکلز برای کم شدن مدت تابش نور در مقیاس پیکو ثانیه و اثربخشی بیشتر استفاده شده است.

یکی دیگر از تفاوت‌های دستگاه کیوسوئیچ ایستاده و رومیزی در نوع انتخاب لنز برای درمان‌های مختلف است. در دستگاه‌های کیوسوئیچ رومیزی، لنزها باید به صورت دستی تعویض شوند و این امر احتمال آسیب دیدن و شکستن لنزها را افزایش می‌دهد، اما در نمونه ایستاده پس از ایجاد تغییرات در منوی دستگاه، طول موج‌های مختلف به صورت خودکار تعیین می‌شود و این امر احتمال آسیب دستگاه و خطای انسانی را به حداقل می‌رساند.

همچنین به دلیل قرار گرفتن حفره در بدنه دستگاه، بازوی هدایت نوری با فناوری فیبر نوری در دستگاه‌های ایستاده کیوسوئیچ استفاده می‌شود و به همین دلیل قطعات از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

شما می‌توانید با توجه به بودجه و انتظاری که از دستگاه دارید با کارشناسان تهذیه نوین پرمون تماس بگیرید و بهترین دستگاه کیوسوئیچ یا پاک کننده تاتو را تهیه کنید.

لیزر کیوسوئیچ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن و محو شدن لکه‌های صورت به دلیل افزایش سن استفاده می‌شود. این لیزر یکی از موثرترین روش‌ها برای درمان لکه‌های صورت است. این تکنیک می‌تواند ملاسما و لکه‌های التهابی صورت را تنها با یک جلسه کاهش دهد. یا به طور کامل ناپدید می‌شوند، این لیزر با طول موج مشخص (۱۰۶۴ نانومتر) بر روی پوست تابش می‌شود و توسط رنگدانه‌های پوست جذب می‌شود.

لکه صورت چگونه ایجاد می‌شود؟

لکه‌های صورت به دلیل تفاوت جزئی رنگدانه‌های پوست ایجاد می‌شود، با افزایش رنگدانه‌ها، پوست تیره شده و باعث ایجاد لکه یا ملاسما می‌شود. لکه‌ها در اثر عواملی مانند تغییرات هورمونی، عوامل ذاتی، سن، مصرف برخی داروها و … نیز ممکن است ایجاد شوند.

چه کسانی می‌توانند از این لیزر استفاده کنند؟

تمام کسانی که سلامت عمومی کاملی دارند و پوست تیره‌ای ندارند می‌توانند از این درمان استفاده کنند.

لیزر کیوسوئیچ چگونه انجام می‌شود؟

قبل از شروع این درمان، باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنیم. بعد از لیزر کیوسوئیچ به راحتی می‌توانید سر کار بروید و زندگی عادی خود را شروع کنید. کبودی‌ها خفیف خواهند بود و در نهایت رنگدانه‌های پوست به تدریج در عرض حدود یک هفته از بین می‌روند. تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا لکه‌های رنگدانه کوچک از بین برود و برای درمان تمام لکه‌های صورت حدود ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید. برای از بین بردن یک لکه کوچک به ۳ جلسه درمانی و تعداد بیشتری از لک ها به ۵ تا ۶ جلسه درمانی نیاز دارید.

کاربرد دستگاه کیوسوئیچ چیست؟

 • پاک کردن و حذف کامل تاتوهای صورت و بدن.
 • پاک کردن أنواع تتو و خال‌های مادرزادی که روی بدن وجود دارد.
 • از بین بردن لکه‌ها و کبودی‌های پوستی، لکه‌های قهوه‌ای.
 • رفع خال و کک و مک روی پوست بدن و صورت.

ترتیب مراقبت بعد از استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چگونه است؟

مراقبت بعد از استفاده از دستگاه کیوسوئیچ

پس از لیزر کیوسوئیچ پوست ملتهب و قرمز می‌شود و به مرور زمان شروع به ترمیم و پوسته پوسته شدن پوست می‌شود و درمان طولانی مدت است پس بهتر است تا پایان درمان صبور باشید. پس از لیزر کیوسوئیچ تا پایان دوره نقاهت از نور خورشید اجتناب کنید زیرا نور خورشید باعث ایجاد کک و مک روی پوست می‌شود.

توجه: اگر پوستی دارید که بعد از زخم، گوشت اضافی ایجاد می‌کند، از استفاده از این دستگاه خودداری کنید.

عوارض پاک‌کردن تاتو با لیزر

مزایای استفاده از لیزر کیوسوئیچ چیست؟

 • رفع و درمان ملاسما
 • از بین بردن لکه‌های قهوه‌ای روی صورت
 • کک و مک را از بین ببرید
 • لکه‌های آکنه
 • پاک کردن خالکوبی
 • قارچ ناخن
 • از بین بردن خال‌های مادرزادی
 • ریسک کم

درمان با لیزر کیوسوئیچ برای لکه‌ها و کک و مک

از این دستگاه برای لکه‌های ریز و درشت پوستی روی پوست شما استفاده می‌شود و اگر پوست شما لکه‌های قهوه‌ای زیادی دارد بهتر است استفاده از دستگاه کیوسوئیچ را فراموش کنید زیرا به لکه پاسخ می‌دهد. این دستگاه برای از بین بردن لکه‌های آفتاب روی سینه یا بازو استفاده می‌شود، بسیار موثر است و پاسخ خوبی به حساب می‌آید.

تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند برابر است؟

در اولین جلسه که از دستگاه کیوسوئیچ استفاده می کنید ۷۵ تا ۸۵ درصد می‌بینید که خالکوبی و … کم می‌شود، سپس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.

آیا تکنیک لیزر کیوسوئیچ برای افراد ضرر دارد؟

استفاده از لیزر کیوسوئیچ باعث ایجاد احساس سوزش خفیف در ناحیه تحت درمان می‌شود و نیازی به استفاده از داروهای بی‌حس کننده در طول درمان نیست. اما اگر پوست حساسی دارید می توانید ۳۰ دقیقه قبل از لیزر کیوسوئیچ از کرم بی‌حس کننده استفاده کنید.

آیا لیزر کیوسوئیچ عوارض و خطراتی دارد؟

بروز لکه‌های قهوه‌ای و قرمز پس از درمان طبیعی است که پس از مدتی پوسته پوسته شده و از بین می‌روند. این مورد به خودی خود درمان می‌شود اما در موارد نادری باعث ایجاد زخم و عفونت می‌شود که باید به پزشک مراجعه شود.

پس از درمان با این روش لازم است مراقبت‌هایی که پزشک توصیه می‌کند و پرهیز از نور خورشید انجام شود.

هزینه کیوسوئیچ لیزری

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ تقریبا بالاتر است اما اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی بپردازید می‌توانید از لکه‌برها و ضدآفتاب‌ها استفاده کنید تا لکه‌های شما به مرور زمان از بین برود و یا از میکرودرم ابریژن برای از بین بردن لکه‌ها و جوش‌های سطحی استفاده کنید.

2 نمونه ازدستگاه های لیزر کیوسوئیچ ایستاده و رومیزی با کیفیت

دستگاه لیزر کیوسوئیچ رومیزی گلوبال آی پی ال :

Global-IPL

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کیوسوئیچ گلوبال آی پی ال

دستگاه لیزر کیوسوئیچ گلوبال آی پی ال با استفاده از طول موج ND-YAG متمرکز شده جهت شکستن انواع ضایعات پیگمانته (لکه‌های پوستی)  به کار می‌رود. دستگاه لیزر کیوسوئیچ گلوبال آی پی ال با بهره‌ گیری از امواج متمرکز شده با طول موج 1064  نانومتر و با پالسهای بسیار کوتاه ( 6 نانوثانیه) راه حلی مناسب برای درمان انواع تیرگی‌ها ، ضایعات پیگمانته (لکه‌های پوستی) و تتو می‌باشد.

این دستگاه دارای گواهینامه CE اروپا بوده و عملکرد بی نظیری در رفع انواع تتوها و لکه های پوستی دارد.

لیزر کیوسوئیچ گلوبال IPL دارای 3 هندل مختلف رفع تتو ، ماسک کربنی و کولینگ بوده که می تواند درمانی موثر و در عین حال کاملا بدون درد و ایجاد عوارض جانبی را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین بهره گیری از پمپ آب آلمانی و رادیاتور آمریکایی این دستگاه ضامن طول عمر بالا و کیفیت درمان فوق العاده آن می باشد.

خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ گلوبال آی پی ال با توجه به مزایای عالی و قیمت مناسبی که دارد یک انتخاب مناسب برای کلینیک شماست.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ ایستاده جانته لیزر:

دستگاه لیزر کیوسوئیچ جانته لیزر

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کیوسوئیچ جانته لیزر

دستگاه لیزر کیوسوئیچ  picosecond جانته لیزر دارای گواهینامه های CE و TUV اروپا و اولین کیو سوئیچ آسیایی با اجازه فروش در آمریکا می باشد که دارای تکنولوژی Single Light  و تقویت اشعه دوبرابری (Double Rod) می باشد که باعث افزایش اثربخشی 10 برابری نسبت به کیوسوئیچ های قدیمی،افزایش میزان انرژی اشعه 20 تا 50 درصد ، افزایش کیفیت پرتو اشعه لیزر ، افزایش پایداری لیزرو کاهش تعداد جلسات لازم برای رسیدن به بهترین نتیجه درمانی می شود.این دستگاه با قابلیت برخورداری از  بازوی هدایت نوری کره ای اورجینال (۷ مفصلی) و قابلیت تنظیم سایز نقاط در ۱۰ سایز مختلف، درمانی راحت و انعطاف پذیر با حداکثر پاسخ دهی و رضایت از درمان را به ارمغان می آورد. شما می توانید با خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوسکند لیزر ، از مزایای منحصر به فرد و فوق العاده این دستگاه بهره مند شده و طیف گسترده ای از بیماران با مشکلات مختلف پوستی را درمان نمایید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :