جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دستگاه آنالیز مهم در کلینیک‌های زیبایی

دستگاه آنالیز مهم در کلینیک‌های زیبایی

دستگاه آنالیز پوست که با نام‌های اسکن و آنالیز پوست یا آنالایزر پوست نیز شناخته می‌شود، دستگاهی بسیار عالی با عملکرد یافتن مشکلات و عیوب پوست، صورت و مو به صورت بسیار دقیق، مناسب برای کلینیک‌های تخصصی پوست و … سالن‌های زیبایی است.

کاربرد اصلی دستگاه اسکن و آنالیز پوست و موی صورت، نمایش مشکلات پوستی مانند خشکی پوست، میزان چین و چروک و عمق خطوط، رنگدانه‌های پوست، میزان جوش‌های سر سیاه و لکه‌های پوستی و میزان ریزش مو می‌باشد. در واقع این دستگاه برای کلینیک‌های تخصصی پوست، سالن‌های زیبایی و همچنین کاربران خانگی که می‌خواهند از میزان خشکی و خشکی پوست خود مطلع شوند مناسب است.

دستگاه آنالیز مهم در کلینیک‌های زیبایی چیست و چه کاربردی برای پوست دارد؟

همه ما وقتی مشکلی با پوست خود داریم، بلافاصله برای رفع آن اقدام می‌کنیم. برای درمان بهتر و گرفتن نتایج سریع و خوب باید علت و محل عارضه به خوبی مشخص شود. پزشک با در دست داشتن مدارک تهیه شده از این دستگاه، تمامی عواملی که حتی با چشم قابل مشاهده نیستند را به دقت بررسی می‌کند و از بهترین روش‌ها برای درمان این مشکلات استفاده می‌کند.

دستگاه آنالیز پوست با هدف یافتن تمامی مشکلات و عیوب پوست صورت و ناحیه مو از جمله میزان و عمق چین و چروک پوست، میزان خشکی و خشکی پوست، میزان چربی اضافی، میزان باز بودن منافذ پوست، مقدار دانه های سر سیاه. و … است قیمت و خرید دستگاه آنالیز پوست به دلیل عملکرد عالی برای کلینیک‌ها و سالن‌های زیبایی و حتی کاربران خانگی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

ویژگی‌های دستگاه آنالیز پوست

– یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید آنالایزر پوست این است که این مدل از دستگاه‌های آنالایزر پس از میزان مشکلات و ایرادات پوستی، راه حل‌های عالی و مناسبی برای رفع چین و چروک، خشکی و پرپیگمانتاسیون پوست و یا ریزش مو در کوتاه‌ترین زمان ممکن

2- متخصصین پوست و مو و همچنین متخصصین پوست می‌توانند از این دستگاه در طول فرآیند درمان از اولین جلسه تا آخرین جلسه درمانی استفاده کنند تا در هر جلسه میزان بهبودی مشکلات پوستی را در قالب یک فایل و ذخیره عکس در اختیار بیماران قرار دهند.

3- دستگاه آنالیز پوست معمولا قابلیت تولید نقشه سه بعدی پوست را دارد که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های قیمت و خرید دستگاه آنالیز پوست می‌باشد.

4- سهولت کار با دستگاه آنالیز پوست و همچنین نمایش دقیق و بدون باگ دستگاه آنالیز پوست، کار پزشکان و متخصصین پوست را با این دستگاه آسان کرده است.

5- دستگاه اسکن و آنالیز پوست قابلیت ایجاد فایل برای بیماران و پزشکان و نمایش دقیق بهبود مشکلات پوستی پس از هر جلسه کاری در طول مدت درمان را دارد. این ویژگی به پزشکان و بیماران کمک می‌کند تا به راحتی بهبود یا عدم بهبود مشکلات پوستی را مشاهده کنند.

6- تشخیص هوشمند با استفاده از هوش مصنوعی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید دستگاه آنالیز پوست است.

7- تصویربرداری عالی، با کیفیت بسیار بالا برای نشان دادن مشکلات پوستی و یا بهبود مشکلات پوستی از مهم‌ترین ویژگی های خرید دستگاه اسکن و آنالیز پوست می‌باشد.

8- دستگاه آنالیز پوست به پزشکان متخصص یا متخصصین پوست کمک می‌کند تا با یک برنامه بسیار هوشمند مشکلات پوستی مانند خشکی، هیپرهیدروزیس و چین و چروک‌های پوست را در کم‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

عملکرد اصلی دستگاه آنالیز پوست

دستگاه آنالیز پوست بیت موجی مناسب چه کلینیک ها یا پزشکانی است؟
 • تشخیص هوشمند پوست با استفاده از هوش مصنوعی
 • تهیه نقشه سه بعدی از پوست مشتری
 • تجزیه و تحلیل مقدار لکه‌های پوستی
 • تعیین میزان چربی سطح پوست
 • تعیین قوام و استحکام پوست
 • امکان ذخیره فایل‌های بیمار شامل عکس و نمودار مشکلات پوستی
 • نوع پوست را به درستی تشخیص می‌دهد
 • تجزیه و تحلیل پوست (آفتاب سوختگی)
 • تجزیه و تحلیل مقدار و اندازه منافذ باز
 • امکان ذخیره و پشتیبانی از اطلاعات بیمار
 • مقایسه و تجزیه و تحلیل هر یک از داده‌ها پس از درمان مشکلات پوستی
 • داده‌های مشتری را ذخیره و ویرایش کنید
 • استفاده از دستگاه بسیار آسان است
 • مناسب برای کلینیک‌های پوست و سالن‌های زیبایی

نحوه کار با آنالایزر پوست

1- نوع پوست و میزان مشکلات پوستی از طریق اسکن و آنالیز پوست در درجه نمایش داده می‌شود.

2- اسکن پوست میزان ریزش مو، چین و چروک، رنگدانه‌های پوست، میزان دانه‌های سر سیاه و سر سفید را به خوبی نشان می‌دهد.

3- سپس پزشک یا متخصص پوست با برنامه‌ای هدفمند می‌تواند با استفاده از دستگاه آنالیز پوست، روند درمان مشکلات پوستی را برای بیمار طی کند.

4- امکان ذخیره فایل‌ها در طول درمان به بیمار و پزشک کمک می‌کند تا بهبود مشکلات پوستی را مشاهده کنند.

مزایای استفاده از دستگاه آنالیز پوست صورت

1- دستگاه آنالایزر پوست با گرفتن عکس از پوست بیمار بلافاصله مشکلات و ایرادات پوستی بیمار را بر روی صفحه نمایش مانیتور نشان می‌دهد و برخی از دستگاه‌های آنالایزر پوست نیز راهکارهای مناسبی برای رفع این مشکلات ارائه می‌دهند.

2- تهیه نقشه سه بعدی پوست یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید دستگاه آنالیز پوست می‌باشد.

3- تشخیص رنگدانه‌های عمیق پوست صورت تنها با دستگاه آنالیز پوست صورت امکان‌پذیر است.

4- روش کار با آنالایزر پوست بسیار آسان است و غیر از کادر پزشکان پوست و مو، متخصصین پوست نیز می‌توانند به راحتی با این دستگاه شگفت‌انگیز کار کنند.

5- این دستگاه نه تنها وضوح تصویر بسیار بالایی برای نمایش مشکلات پوستی دارد، بلکه از چندین زبان مختلف نیز پشتیبانی می‌کند.

دستگاه آنالیز پوستی بیت موجی

دستگاه آنالیز پوستی بیت موجی

آنالیز صورت با دستگاه آنالیز

آنالیز صورت با استفاده از دستگاه آنالیز پوست در واقع به شرکت بیمه و پزشک متخصص کمک می‌کند تا بهبود مشکلات پوستی از جمله بهبود چین و چروک پوست، بهبود خطوط، بهبود خشکی و مشکلات پوست را بررسی کنند و درمان نتیجه مطلوب را می‌دهد.
آنالیز صورت با استفاده از دستگاه آنالیز پوست به بیمار این امکان را می‌دهد که در هنگام مراجعه به کلینیک با خیالی آسوده خدمات درمانی خود را انجام دهد و از روز اول تا آخرین روز درمان نتایج درمان را در هر جلسه درمانی و حتی در یک جلسه مشاهده کند. فایل ویژه تعداد جلسات درمان خاص خود را دارند.

مراکز اسکن و آنالیز پوست

کلینیک‌های تخصصی پوست و مو و سالن‌های زیبایی پوست و مو بیشتر از آنالایزر و اسکن پوست برای نشان دادن قبل و بعد از مشکلات و عیوب پوستی و میزان موفقیت قبل از انجام جوانسازی و پاکسازی، لایه‌برادی و لیفتینگ پوست استفاده می‌کنند. نتایج برای حل مشکلات پوستی استفاده می‌شود.
دستگاه آنالیز پوست بیت موجی یکی از پرطرفدارترین و دقیق ترین دستگاه های آنالیز پوست در دنیا می باشد که با سخت افزار و نرم افزار بسیار پیشرفته یک آنالیز فوق العاده و با درصد خطای بسیار کم را برای درمانگران و کلینیک های پوست و مو به همراه دارد.
کسب تصویری از شرایط پوستی مراجع با استفاده از دوربین بسیار با کیفیت 28 مگاپیکسلی و 8 طیف متفاوت نوری می تواند آنالیز دقیقی از شرایط پوستی و مشکلات موجود را به همراه پلن درمانی مناسب پیشنهاد دهد که این امر می تواند نتیجه درمان را بسیار بهبود بخشد.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :