تجهیز کلینیک زیبایی پرمون مد

تیتانیوم و پلاتینیوم

مقایسه دو لیزر محبوب رفع موهای زائد ، تیتانیوم و پلاتینیوم

تیتانیوم و پلاتینیوم

چکیده این مطلب :

دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در این مقاله به بررسی و مقایسه ی دستگاه ها می پردازیم.

یکی از روشهای نوین برای از بین بردن موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر است. دستگاه های لیزر این قابلیت را دارند که در بازه ی زمانی کوتاهی موهای زائد بدن را از بین ببرند. دستگاه های لیزر موهای زائد در مدلهای مختلف تولید و در بازار موجود می باشند. میان دستگاه های مختلف لیزرهای تیتانیوم و یا پلاتینیوم که هر دو متعلق به کمپانی معتبر آلما می باشند از محبوبیت ویژه ای برخوردارند . در این مقاله قصد داریم به مقایسه تفاوت ها و مزایای این دو دستگاه به تفصیل بپردازیم.

 • لیزرهای رفع موی زائد به طور کلی در سه طول موج مختلف الکساندرایت  ۷۵۵ نانومتر ، دایود  ۸۱۰ نانومتر و ان دی یاگ  1064 نانومتر مورد استفاده قرار می گیرند.
 • طول موج الکساندرایت مناسب ترین گزینه برای تایپ های پوستی روشن(تایپ 1 و 2 ) و موهای نازک می باشد.
 • طول موج دایود مناسب ترین گزینه برای تایپ های پوستی تیره ( تایپ 3 و 4 ) و موهای ضخیم می باشد.
 • طول موج ان دی یاگ نیز مناسب ترین گزینه برای تایپ های پوستی تایپ 5 و 6  می باشد.

لیزرهای تیتانیوم و پلاتینیوم با بهره گیری از هر 3 طول موج ، می توانند تمام تایپ های پوستی به خصوص تایپ های پوستی 2 تا 5 را با بالاترین اثربخشی درمان کند. یکی از دلایل محبوبیت بالای این دو دستگاه در کشور ما این است که چون اکثر مردم ایران تایپ های پوستی 2 تا 4 هستند و این دستگاه ها نیز با بیس دایود خود و پشتیبانی هر 3 طول موج مختلف می توانند مناسب ترین گزینه برای عملکرد رفع موهای زائد در ایران باشند.

خرید دستگاه های لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

خرید دستگاه های لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

دستگاه های لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم، پرطرفدارترین انواع دستگاه های لیزر موجود در بازار هستند. این دستگاه های لیزر در کلینیک های معتبر برای رفع موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند. در کلینیک های معتبر زیبایی هنگام خرید دستگاه لیزر به تفاوت های این دو لیزر باهم توجه زیادی می شود. اگر شما نیز به دنبال خرید دستگاه لیزر تیتانیوم یا پلاتینیوم برای کلینیک زیبایی تان هستید به شما خواندن این بخش از مقاله را پیشنهاد می کنیم.

 دستگاه لیزر پلاتینیوم، جزو دستگاه های لیزر قدیمی برای رفع موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه به دلیل تولید 3 طول موج اندیاگ، دایود و الکساندرایت قادر به از بین بردن موهای زائد صورت و بدن می باشد. با استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم سه طول موج به صورت همزمان به پوست صورت یا بدن تابنده می شود. بنابراین، تابانده شدن طول موج های مختلف به بدن باعث هدف قرار دادن قسمتهای متفاوت فولیکول مو از جهات مختلف می شود. این اشعه ی تابانده شده به فولیکول های مو بدون ضرر و درد می باشد و روی تمامی پوست ها نیز اثربخشی دارد. نتیجه درمان با دستگاه لیزر پلاتینیوم نیز پس از بازه ی زمانی کوتاهی قابل مشاهده است. این روش درمانی با درد و عوارض جانبی همراه نیست.

 دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کشور آمریکا بوده و در شرکت آلما نیز تولید و ساخته شده است. همچنین، کشور چین نیز اقدام به تولید این محصول تحت لیسانس شرکت الما کرده است.  دستگاه لیزر پلاتینیوم نیز توسط کشور چین تولید و روانه بازار شده است. این دستگاه می تواند با استفاده از پرتوهای نوری قوی فولیکول های موهای زائد را از بین ببرد.

کاربرد دستگاه های لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

عملکرد دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

هر دو دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه های لیزر به راحتی موهای زائد صورت و بدن تان را از بین ببرید.

تفاوت لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

توان خروجی دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

دستگاه های لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند. در این بخش به بررسی انواع تفاوت های این دو دستگاه لیزر می پردازیم. این تفاوت ها عبارتند از:

 • شکل ظاهری دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

شکل ظاهری دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم تا حدی به یکدیگر شباهت دارد. اما دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به دستگاه  پلاتینیوم  به صفحه نمایش 15 اینچی مجهز است. از تفاوت های دیگر دستگاه تیتانیوم با پلاتینیوم، سبک بودن دستگاه تیتانیوم می باشد. همین جهت اکثر کلینیک ها و مطب های لاکچری خواهان خرید آن هستند. همچنین، محل قرار گیری هندپیس ها در دستگاه لیزر تیتانیوم به شکل خاصی طراحی شده است. بنابراین، محل قرار گیری هندپیس ها برای پزشکان و اپراتورهای دستگاه باعث ایجاد مشکل نمی شود. بسیاری از کلینیک های زیبایی به دلیل ویژگی های ظاهری بهتر دستگاه تیتانیوم خرید این دستگاه لیزر را به دستگاه پلاتینیوم ترجیح می دهند.

 • سیستم کولینگ دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم دارای قدرت خنک کنندگی  بیشتری نسبت به دستگاه پلاتینیوم است. این ویژگی را می توان به عنوان نقطه قوت دستگاه لیزر تیتانیوم در نظر گرفت. سرد شدن لایه‌ی سطحی پوست منجر به کاهش میزان درد هنگام لیزر درمانی می شود. بنابراین، قدرت خنک کنندگی بالای دستگاه لیزر تیتانیوم به کاهش درد  و قرمزی پوست حین لیزر موهای زائد کمک می کند.

 • توان خروجی دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

توان خروجی دستگاه های تیتانیوم نسبت به توان خروجی پلاتینیوم بیشتر است. توان خروجی دستگاه لیزر تیتانیوم تا 2000  وات است . در مقابل، دستگاه لیزر پلاتینیوم توان خروجی به اندازه ی 1200 وات دارد. بنابراین، با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم می توان موهای زائد صورت و بدن را به راحتی و در سریعترین زمان ممکن از بین برد. با توجه به اطلاعات ذکر شده، دستگاه تیتانیوم بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد بدن محسوب می شود. لیزر موهای زائد بدن با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم به افراد این امکان را می دهد تا با موهای زائد بدن برای همیشه خداحافظی کنند.

 • رابط کاربری دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

رابط کاربری دستگاه های لیزر تیتانیوم در مقایسه با دستگاه لیزر پلاتینیوک پیشرفته تر می باشد. پزشکان یا اپراتورهای دستگاه های لیزر می توانند قبل از شروع روند درمان با در نظر گرفتن پوست فرد اقدام به اِعمال تنظیمات مرتبط به بخش های مختلف دستگاه کنند.

 • ایمنی دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

دستگاه های تیتانیوم ایمنی بیشتر از دستگاه پلاتینیوم دارد. این دستگاه به دلیل داشت هندپیس بزرگتر این قابلیت را برای اپراتور فراهم می کند تا موها زائد در سریعترین زمان ممکن از بین بروند.

 • عملکرد دستگاه های تیتانیوم و پلاتینیوم

عملکرد دستگاه های لیزر تیتانیوم نسبت به دستگاه های پلاتینیوم عملکرد متفاوتی دارند.  دستگاه های لیزر تیتانیوم به دلیل بهره مندی از تکنولوژی 3DSHR می توانند به لایه های زیرین پوست نفوذ پیدا کنند. بنابراین، این دستگاه ها می توانند با سرعت بیشتری موهای زائد را از بین ببرند . این دستگاه دارای 3 طول موج با نفوذ به لایه های عمیق پوست می باشد. دستگاه های لیزر تیتانیوم دارای طول موج الکساندرایت 755 می توانند موها ی زائد روشن را تا حد زیادی از بین ببرند. همچنین، دستگاه لیزر تیتانیوم با توان 810 نانومتر نیز قادر به از بین بردن موهای زائد تیره رنگ بدن می باشد. دستگاه لیزر تیتانیوم با طول موج 1064 نانومتر نیز نسبت به سایر طول موج ها دارای قدرت بیشتری است. دستگاه پلاتینیوم نیز هر 3 طول موج را داراست اما توان پایین تری نسبت به دستگاه تیتانیوم دارد.

مزایای لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم یکی از قدرتمند ترین و به روز ترین دستگاه های رفع موهای زائد در دنیا می باشد. امروزه این دستگاه به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت های ویژه ای که دارد تبدیل به یکی از قابل اعتماد ترین و محبوب ترین دستگاه های لیزر رفع موهای زائد شده است. دستگاه لیزر سوپرانو آیس تیتانیوم ۲۰۲۱ با لیزر بار قدرتمند آمریکایی خود و ساپورت هر ۳ طول موج الکساندرایت ، دایود و ان دی یاگ تمام طیف های رنگی پوستی را پوشش داده و میتواند عملکرد رضایت بخشی را برای رفع موهای زائد در افراد با پوست های سفید و روشن تا افراد با پوست های برنزه و تیره را به ارمغان بیاورد.مهم ترین مزایای لیزر تیتانیوم عبارتند از:

 • لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال کمپانی USA COHERENT LASER))
 • سیستم کولینگ(خنک کنندگی) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -18 درجه
 • کاملا بدون درد و سوختگی به دلیل کولینگ قدرتمند و ترکیبی
 • واتر پمپ ایتالیایی اورجینال
 • پشتیبانی از هر ۳ طول موج الکساندرایت(۷۵۵ نانومتر مناسب موهای رنگ روشن و ظریف) ، دایود(۸۰۸ نانومترمناسب تمام رنگ های پوستی) ، ان دی یاگ(۱۰۶۴ نانومتر مناسب رنگ های تیره پوستی)
 • دارای تکنولوژی مدرن 3D SHR
 • قابلیت نصب دو هندپیس به صورت همزمان
 • هندپیس های قدرتمند و متنوع از 600 وات تا 2000 وات
 • توان کلی دستگاه 4000 وات
 • منوی کاربری بسیار جذاب و راحت
 • صفحه نمایشگر بزرگ ۱۵.۶ اینچی
 • سرعت بسیار بالای درمان به دلیل اسپات سایز بزرگ ۴ سانتی متر مربعی
 • پلتفرم دوزبانه با قابلیت نصب ۱۲ زبان مختلف

 

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد

مزایای لیزر پلاتینیوم

 

دیگر دستگاه لیزر محبوب کمپانی آلما که تاحدودی نیز شباهت به لیزر تیتانیوم دارد ، لیزر پلاتینیوم می باشد. لیزر پلاتینیوم نیز سخت افزاری شبیه لیزر تیتانیوم داشته و سه طول موجه است و می تواند تمام تایپ های پوستی را با اثربخشی فوق العاده ای درمان کند.مزایای مهم لیزر پلاتینیوم عبارتند از: لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال کمپانی USA COHERENT LASER)) سیستم کولینگ ( خنک کنندگی ) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه کاملا بدون درد و سوختگی به دلیل کولینگ قدرتمند و ترکیبی واتر پمپ ایتالیایی اورجینال پشتیبانی از هر ۳ طول موج الکساندرایت(۷۵۵ نانومتر مناسب موهای رنگ روشن و ظریف) ، دایود(۸۰۸ نانومترمناسب تمام رنگ های پوستی) ، ان دی یاگ(۱۰۶۴ نانومتر مناسب رنگ های تیره پوستی) هندپیس های متنوع و قدرتمند با توان های مختلف ۶۰۰ وات تا ۲۰۰۰ وات صفحه نمایشگر بزرگ ۱۲ اینچی صفحه نمایشگر بزرگ ۱۲ اینچی توان کلی دستگاه 3000 وات

دیگر دستگاه لیزر محبوب کمپانی آلما که تاحدودی نیز شباهت به لیزر تیتانیوم دارد ، لیزر پلاتینیوم می باشد. لیزر پلاتینیوم نیز سخت افزاری شبیه لیزر تیتانیوم داشته و سه طول موجه است و می تواند تمام تایپ های پوستی را با اثربخشی فوق العاده ای درمان کند.مزایای مهم لیزر پلاتینیوم عبارتند از:

 • لیزربار و ماژول بار آمریکایی اورجینال کمپانی USA COHERENT LASER))
 • سیستم کولینگ ( خنک کنندگی ) ترکیبی TEC با قابلیت خنک کنندگی تا -17 درجه
 • کاملا بدون درد و سوختگی به دلیل کولینگ قدرتمند و ترکیبی
 • واتر پمپ ایتالیایی اورجینال
 • پشتیبانی از هر ۳ طول موج الکساندرایت(۷۵۵ نانومتر مناسب موهای رنگ روشن و ظریف) ، دایود(۸۰۸ نانومترمناسب تمام رنگ های پوستی) ، ان دی یاگ(۱۰۶۴ نانومتر مناسب رنگ های تیره پوستی)
 • هندپیس های متنوع و قدرتمند با توان های مختلف ۶۰۰ وات تا ۲۰۰۰ وات
 • صفحه نمایشگر بزرگ ۱۲ اینچی
 • صفحه نمایشگر بزرگ ۱۲ اینچی
 • توان کلی دستگاه 3000 وات
 

دستگاه لیزر پلاتینیوم

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر پلاتینیوم

لیزر موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم

تفاوت های کلی دو دستگاه لیزر تیتانیوم و پلاتینیوم

به طور کلی دو دستگاه لیزر رفع موهای زائد تیتانیوم و پلاتینیوم بسیار شبیه هم بوده و هردو متعلق به یک کمپانی می باشند. نمای ظاهری دو دستگاه نیز شباهت نسبتا زیادی با هم دارد. می توان گفت لیزر تیتانیوم نسخه آپدیت شده و بهبود یافته لیزر پلاتینیوم می باشد. در ادامه تفاوت های دو دستگاه را به صورت مقایسه ای ذکر می نماییم:

 • توان کلی لیزر تیتانیوم 4000 وات بوده که نسبت به لیزر پلاتینیوم که 3000 وات می باشد توان بالاتری است.
 • لیزر تیتانیوم دارای LCD رنگی 15.6 اینچی است و LCD لیزر پلاتینیوم 12.6 اینچ می باشد.
 • بیشترین قدرت هندپیس های لیزر تیتانیوم 2000 وات می باشد در حالی که قوی ترین هندپیس لیزر پلاتینیوم 1600 وات توان دارد.
 • لیزر تیتانیوم قابلیت نصب دو هندپیس و استفاده به صورت همزمان را دارد در حالی که لیزر پلاتینیوم تک هندپیسه می باشد.
 • منوی کاربری لیزر تیتانیوم نسبت به لیزر پلاتینیوم جذاب تر و ساده تر می باشد.
 • لیزر تیتانیوم می تواند دارای SPOT SIZE  4 سانتی متر مربعی باشد در حالی که بیشترین ابعاد SPOT SIZE  لیزر پلاتینیوم 2 سانتی متر مربع می باشد.
 • نرم افزار سیستم عامل لیزر تیتانیوم امکان نصب 12 زبان مختلف را داراست و لیزر پلاتینیوم این ویژگی را ندارد.
 • نمای ظاهری لیزر تیتانیوم نسبت به لیزر پلاتینیوم جذاب تر ، به روز تر و شکیل تر است.

سخن پایانی

هر دو دستگاه لیزر رفع موی زائد تیتانیوم و پلاتینیوم از محبوب ترین دستگاه های لیزر رفع موی زائد هستند که از 3 طول موج لیزری بهره مند هستند. تیتانیوم نسخه جدیدتر و به روز تر و زیباتر دستگاه پلاتینیوم می باشد که توان خروجی و سیستم کولینگ آن نیز نسبت به پلاتینیوم مدرن تر و قدرتمند تر است. همچنین صفحه نمایشگر تیتانیوم نیز 15 اینچی است که نسبت به لیزر پلاتینیوم 3 اینچ بزرگ تر است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر دو دستگاه لیزر پلاتینیوم و تیتانیوم با کارشناسان فروش شرکت پرمون مد تماس حاصل نمایید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تخفیف ویژه بهمن ماه 1401

تخفیف ویژه برای خرید دستگاه کرایولیپولیز360 ، فقط تا پایان بهمن.

فرم باشگاه مشتریان پرمون مد:

جهت آگاهی و دریافت پیامک های تخفیفی ماهانه از دستگاه های تجهیز نوین پرمون مد ، و عضویت در باشگاه مشتریان ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

باشگاه مشتریان پرمون مد

جهت آگاهی و دریافت پیامک های تخفیفی ماهانه از دستگاه های تجهیز نوین پرمون مد ، و عضویت در باشگاه مشتریان ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

🎁 تخفیف ویژه خرید لیزر تیتانیوم از سایت پرمون مد 🎁

چرا دستگاه لیزر تیتانیوم

جهت استفاده از این تخفیف ویژه ، فقط کافیست هنگام تماس با ما ، روش ارتباط خود را که از طریق سایت می باشد به تیم فروش اعلام نمایید.