جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت دستگاه جوانسازی پوست

قیمت دستگاه جوانسازی پوست

دستگاه های جوانسازی از انواع دستگاه های کاربردی قابل استفاده در کلینیک های زیبایی برای جوانسازی پوست هستند. دستگاه های جوانسازی پوست موجود در بازار دارای کاربردها و قیمت های متفاوتی هستند. در این مقاله به بررسی دستگاه های جوانسازی پوست می پردازیم.

پیری پوست

افزایش سن و کاهش تولید کلاژن در سطح پوست،ژنتیک و عوامل محیطی زمینه ساز بروز پیری پوست هستند. از علائم پیری پوست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افتادگی پوست؛
  • بروز لکه های پوستی،
  • کبودی پوست؛
  • وجود خطوط ریز و درشت روی پوست؛
  • گودی زیر چشم؛
  • از بین رفتن چربی های در نواحی مانند گونه و شقیقه.

تاثیر دستگاه های جوانسازی پوست

امروزه، دستگاه های جوانسازی پوست در مدلهای متنوع در بازار موجود هستند. برای انتخاب بهترین نوع دستگاه جوانسازی پوست باید ویژگی های محصول را به دقت بررسی کنید. دستگاه میکرونیدلینگ، کربوکسی، میکرودرم و هایفو از کاربردی ترین دستگاه ها برای جوانسازی پوست هستند. این دستگاه های جوانسازی پوست با بهبود جریان خون در سطح پوست، افزایش تولید کلاژن در پوست در جوانسازی پوست نقش موثری دارند. پس اگر به فکر راهی برای زیبایی پوستتان هستید به شما استفاده از دستگاه های جوانسازی پوست را پیشنهاد می کنیم. دستگاه های جوانسازی پوست ، می توانند مشکلات مختلف پوستی درمان کنند و مراجعین کلینیک زیبایی شما را چندبرابر کنند.

قیمت دستگاه هایفو

دستگاه هایفو اولترافورمر 3 مناسب چه کلینیک ها یا پزشکانی است؟

هایفوتراپی را می توانید روشی موثر برای جوانسازی و پاکسازی پوست در نظر بگیرید. بسیاری از افراد برای داشتن پوستی جوانتر به دنبال راه های درمانی مختلف می باشند. از موثرترین روشهای جوانسازی پوست می توان به استفاده از دستگاه هایفوتراپی اشاره کرد. دستگاه هایفوتراپی را می توانید در انواع خانگی و کلینیکی خریداری کنید. با خرید دستگاه مینی هایفو  خانگی می توانید پوستتان را در منزل به راحتی پاکسازی کنید. دستگاه هایفو با افزایش تولید کلاژن در سطح پوست، نقش موثری در جوانسازی پوست دارد. دستگاه مینی هایفو از طریق تحریک کلاژن و فیبرهای الاستیک چروک های سطح پوست را از بین می برد. شما می توانید از دستگاه مینی هایفو خانگی برای رفع افتادگی صورت، گردن، و کاهش گودی زیر چشم استفاده کنید. دستگاه های هایفو در قیمت های مختلف و کیفیت های گوناگون ، با تعداد کارتریج های گوناگون  هستند که بین 70 میلیون تومان تا 1 میلیارد قیمت دارند. کارایی، کیفیت و برند تولید کننده ی دستگاه هایفو از عوامل تاثیرگذار در کاهش یا افزایش قیمت این دستگاه هستند.

هایفو اولترافورمر 3

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه هایفو اولترافورمر 3

قیمت دستگاه آراف نیدلینگ فرکشنال

آشنایی با نحوه ی عملکرد دستگاه جوانسازی آراف

دستگاه آراف نیدلینگ فرکشنال ، یکی از دستگاه های جوانسازی موثر و کارآمد در زمینه ی جوانسازی می باشد. این دستگاه می تواند مشکلات مختلف پوستی نظیر چین و چروک ها ، اسکارها ، استرچ مارک ها ، تیرگی ، شلی و افتادگی پوست و روشن شدن پوست می باشد. قیمت دستگاه های آراف بر اساس کیفیت و کشور سازنده و آپشن های مختلف می تواند از 70 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان متفاوت باشد.

Fractional-pinxel-RF-needling-machine

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه آراف نیدلینگ فرکشنال PINXEL

عملکرد دستگاه های هایفو و آر اف

قیمت دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ یکی از دستگاه های مورد استفاده در کلینیک های زیبایی برای جوانسازی پوست است. این دستگاه کاربردی در مدل های مختلف و توسط برندهای متفاوت تولید و در فروشگاه های معتبر به فروش میرسد. اگر می خواهید دستگاه میکرونیدلینگ باکیفیت تری را خریداری کنید به شما خرید دستگاه از برندهای معتبر و شناخته شده را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید دستگاه میکرونیدلنیگ را با قیمت 200 هزارتومان به بالا خریداری کنید. این دستگاه در مدلهای مختلف در فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسند.
افزایش تولید کلاژن در سطح پوست و نوع مشکلات پوستی از مهمترین کاربردهای دستگاه میکرونیدلینگ است. از دستگاه میکرونیدلینگ در کلینیک های زیبایی نیز استفاده می شود. هزینه ی جوانسازی پوست با دستگاه میکرونیدلینگ در کلینیک های زیبایی براساس عواملی مانند نوع دستگاه مورد استفاده و تعداد جلسات بستگی دارد.

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی با توجه به عوامل مختلف متغیر است. دستگاه کربوکسی تراپی در قیمتهای متفاوت از 15 میلیون تومان به بالا به فروش میرسد. شما می توانید این دستگاه کابردی را برای کلینیک زیبایی تان خریداری کنید. درمان چروک های پوست، رفع تیرگی و پف زیر چشم، رفع آکنه و جای زخم؛ رفع چربی و سلولیت در نواحی ران، شکم و پهلو از کاربردی دستگاه کربوکسی تراپی است. هزینه کروکسی تراپی در کلینیک ها به عواملی مانند تعداد جلسات و نوع مشکل پوستی بستگی دارد. به طور معمول جلسات کربوکسی تراپی به مدت 4 تا 6 جلسه طول می کشد. تعداد جلسات به نوع مشکل پوستی و دستگاه کروکسی تراپی مورد استفاده در کلینیک بستگی دارد.

قیمت دستگاه میکرودرم

قیمت دستگاه میکرودرم

دستگاه میکرودرم در مدل های مختلف مانند دستگاه میکرودرم خانگی، سالنی و کلینیکی در بازار موجود هستند. شما می توانید با خرید دستگاه میکرودرم پوستتان را در منزل به راحتی پاکسازی کنید. علاوه براین، اگر کلینیک زیبایی دارید خرید دستگاه میکرودرم کلینیکی بهترین گزینه می باشد. شما می توانید با استفاده از دستگاه میکرودرم کلینیکی لایه های مرده ی سطح پوست را از بین برده و پوست را به راحتی پاکسازی کنید. دستگاه میکرودرم در مدلهای متفاوت و با کیفیت و قیمتهای متنوع در فروشگاه های معتبر به فروش میرسد. قیمت دستگاه میکرودرم خانگی معمولاً از 150 هزار تومان شروع می شود. معمولاً دستگاه میکرودرم کلینیکی نسبت به دستگاه میکرودرم خانگی در قیمت بالاتری به فروش میرسد.

قیمت دستگاه آبرسان پوست

دستگاه آبرسان پوست می تواند با آبرسانی به منافذ پوست در جلوگیری از پیری پوست نقش موثری داشته باشد. دستگاه پاکسازی پوست می تواند سلول‌های مرده و آسیب دیده پوست را از بین برده و از این طریق پوستی زیبا و جوان به شما هدیه دهد. شما می توانید دستگاه آبرسان پوست را به عنوان دستگاه جوانسازی پوست در قیمتهای متفاوت خریداری کنید. معمولاً دستگاه آبرسان پوست با قیمت 100000به بالا در فروشگاه های اینترنتی معتبر به فروش میرسد. دستگاه های آبرسان با قابلیت های بیشتر و پیشرفته تر در قیمتهای بالاتر در بازار موجود هستند. اگر قصد خرید دستگاه آبرسان برای کلینیک های زیبایی را دارید با شما خرید دستگاه آبرسان باقابلیت های پیشرفته تر را پیشنهاد می کنیم.

هزینه ی خرید دستگاه های جوانسازی

دستگاه های جوانسازی پوست باتوجه به عواملی مانند کارایی، کیفیت، برند تولید کننده و… قیمت های متغیری دارند. دستگاه های جوانسازی پوست را می توانید از طریق فروشگاه های معتبر با قیمتهای متفاوت خریداری کنید. به دلیل اهمیت دستگاه های جوانسازی پوست پیشنهاد می کنیم که از برندهای معتبر این دستگاه ها را خریداری کنید. کیفیت دستگاه های جوانسازی پوست از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین، هنگام خرید دستگاه های جوانسازی پوست علاوه بر قیمت، کیفیت برند را در نظر داشته باشید.

اگر قصد خرید دستگاه های جوانسازی پوست را دارید، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه پرمون مد تماس حاصل نمایید و در خصوص دستگاه های مختلف ، کارآیی و قیمت آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین در خصوص اطلاعات فنی دستگاه ها می توانید به قسمت محصولات سایت شرکت پرمون مد مراجعه نمایید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :

تلگرام

واتس اپ

تلفن