جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن

قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن

تیرگی و سیاهی ناحیه واژن ، یکی از شایع ترین مشکلات و دغدغه های بسیاری از بانوان در سراسر جهان می باشد.

تیرگی ناحیه تناسلی و واژن ، می تواند باعث ایجاد نگرانی و کاهش اعتماد به نفس خصوصا در افراد جوان شود.

تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی در بانوان  ، علل شایع و زیادی دارد . از شایع ترین عوامل این امر، اضافه وزن بالا و تماس  مداوم پوست ناحیه تناسلی با لباس ها ، اختلالات هورمونی ، فعالیت هایی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری و کوهنوردی ، پوشیدن لباس های تنگ و عفونت های ادراری و واژنی ، از شایع ترین علل ایجاد تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی در بانوان می باشد.

از همین رو ، بسیاری از پزشکان و کلینیک های زیبایی به دنبال رفع این دغدغه مهم برای زیباجویان خود هستند.یکی از بهترین و موثرترین روش های درمانی برای رفع تیرگی و سیاهی ناحیه واژن ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال می باشد.

به دلیل اثربخشی بالای این دستگاه برای رفع تیرگی ناحیه واژن ، امروزه بسیاری از کلینیک های زیبایی به دنبال قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن و خرید این دستگاه می باشد.

دستگاه لیزر co2 فرکشنال ، اشعه‌های لیزر را به بافت واژن می‌تاباند و موجب تحریک سلول های زاینده  پوستی در ناحیه واژن و کلاژن سازی بیشتر می‌شود. افزایش کلاژن سازی در سطح پوست  ، باعث  جذب آب و افزایش استحکام پوستی می شود .

قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن ، یکی از عوامل مهم برای انتخاب و خرید دستگاه لیزر می باشد.

دستگاه های لیزر co2 فرکشنال عموما به دلیل تکنولوژی پیشرفته و قطعات مهمی که دارند ، قیمت های بسیار بالایی دارند.

تیرگی و سیاهی ناحیه واژن ، یکی از شایع ترین مشکلات و دغدغه های بسیاری از بانوان در سراسر جهان می باشد. تیرگی ناحیه تناسلی و واژن ، می تواند باعث ایجاد نگرانی و کاهش اعتماد به نفس خصوصا در افراد جوان شود. تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی در بانوان ، علل شایع و زیادی دارد . از شایع ترین عوامل این امر، اضافه وزن بالا و تماس مداوم پوست ناحیه تناسلی با لباس ها ، اختلالات هورمونی ، فعالیت هایی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری و کوهنوردی ، پوشیدن لباس های تنگ و عفونت های ادراری و واژنی ، از شایع ترین علل ایجاد تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی در بانوان می باشد. از همین رو ، بسیاری از پزشکان و کلینیک های زیبایی به دنبال رفع این دغدغه مهم برای زیباجویان خود هستند.یکی از بهترین و موثرترین روش های درمانی برای رفع تیرگی و سیاهی ناحیه واژن ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال می باشد. به دلیل اثربخشی بالای این دستگاه برای رفع تیرگی ناحیه واژن ، امروزه بسیاری از کلینیک های زیبایی به دنبال قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن و خرید این دستگاه می باشد. دستگاه لیزر co2 فرکشنال ، اشعه‌های لیزر را به بافت واژن می‌تاباند و موجب تحریک سلول های زاینده پوستی در ناحیه واژن و کلاژن سازی بیشتر می‌شود. افزایش کلاژن سازی در سطح پوست ، باعث جذب آب و افزایش استحکام پوستی می شود . قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن ، یکی از عوامل مهم برای انتخاب و خرید دستگاه لیزر می باشد. دستگاه های لیزر co2 فرکشنال عموما به دلیل تکنولوژی پیشرفته و قطعات مهمی که دارند ، قیمت های بسیار بالایی دارند.

در ادامه به معرفی یکی از بهترین دستگاه های لیزر co2 فرکشنال که قیمت مناسبی هم دارد می پردازیم.

معرفی دستگاه لیزر CO2 فرکشنال

اگر قصد خرید یک  دستگاه لیزر باکیفیت  دارید و قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن برای شما اهمیت دارد ، پیشنهاد ما به شما ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال جانته لیزر می باشد.

این دستگاه با عملکرد ۳ کاره  CUTTING ، VAGINAL و FRACTIONAL می تواند برای جوانسازی صورت ، بدن و ناحیه واژینال مورد استفاده قرار گیرد. یکی از کامل ترین و موثرترین دستگاه های جوانسازی صورت ، بدن و ناحیه واژینال می باشد. این دستگاه دارای بازوی ۷ مفصلی کره ای اورجینال و ۷ شکل شات مختلف (خطوط موازی،مربعی،مستطیلی،مثلثی، شش ضلعی، دایره ای و مخروطی) می باشد که درمانی راحت و جذاب را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه ، با 3 هندل مختلف می تواند طیف گسترده ای از اندیکاسیون های پوستی را درمان نماید و خرید دستگاه لیزر CO2 فرکشنال جانته لیزر می تواند یک اقدام هوشمندانه با توجیه اقتصادی بالا برای هر کلینیک تخصصی زیبایی و پوست و موکه به دنبال  قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن

می باشد ، باشد.

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال جانته لیزر دارای 3 پروب تخصصی واژینال می باشد که می تواند با چرخش 360 درجه به طور کاملا یکسان تمام سطح داخلی واژن را تابش نماید و موجب کلاژن سازی شود. این دستگاه از معتبرترین گواهینامه‌های جهانی مانند CE اروپا و FDA آمریکا برخوردار است و به‌ عنوان ایمن‌ ترین روش برای جوانسازی و زیبایی ناحیه تناسلی آن را می‌شناسند. این دستگاه از پیشرفته‌ ترین تکنولوژی‌های دنیا برخوردار است و قطعات بسیار باکیفیتی دارد.

مراقبت بعد از لیزر واژن
Jante laser CO2 fractional laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزرCO2 فرکشنال

اگر قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن برای شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و به دنبال خرید یک دستگاه باکیفیت با قیمت مناسب هستید ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال با حدود قیمت450 تا 550 میلیون تومان میتواند یک گزینه ایده آل باشد چرا که این دستگاه ترکیب عملکرد 3 دستگاه مختلف می باشد و می تواند با 3 هندل مختلف برای امر جوانسازی صورت ، بدن و برداشت زائده های پوستی مورد استفاده قرار گیرد.

 با کمک دستگاه لیزر CO2 فرکشنال جانته لیزر علاوه‌بر جوانسازی ناحیه تناسلی، می‌توانید پوست بدن و صورت خود را نیز جوان کنید زیرا این دستگاه ، هم زمان از 3 هندل بهره می‌گیرد. امروزه کلینیک‌های زیبایی زیادی از این دستگاه فوق‌ العاده بهره می‌گیرند و با استفاده از آن انواع مشکلات پوستی را درمان می‌کنند.

لیزر co2 فرکشنال ، با استفاده از ستون هایی از اشعه لیزر به صورت تجمعی ، باعث ایجاد کانال هایی در سطح پوست وتخریب سلول ها و بیرون ریخته شدن مواد آن ها در لایه درم و اپی درم می گردد. نتيجه تخريب درم ايجاد واكنشی است كه باعث بازسازی و ساخت كلاژن جديد می شود.

موارد درمانی مهم  جوانسازی لیزر co2 فرکشنال جانته لیزر عبارتند از :

  • رفع تیرگی و سیاهی ناحیه تناسلی در بانوان
  • درمان واژینیت آتروفیک
  • درمان بی اختیاری ادرار استرسی (Stress urinary incontinency)
  • Vaginal relaxation
  • بهبود sexual experience
  • افزایش ترشحات واژن و درمان خشکی واژن
رفع تیرگی ناحیه تناسلی زنان با لیزر
فروش-دستگاه-CO2

همان طور که مشاهده نمودید ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال یکی از مناسب ترین روش های درمانی تیرگی و سیاهی ناحیه واژن می باشد. قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن یکی از مهم ترین معیارها برای انتخاب و خرید دستگاه لیزر می باشد.

در بین دستگاه های مختلف گران قیمت لیزر co2 فرکشنال ، دستگاه لیزر co2 فرکشنال جانته لیزر با عملکرد 3 کاره با 3 هندل مختلف و عملکرد ترکیبی و قیمت مناسب می تواند یک انتخاب بسیار ایده آل باشد.

اگر قصد خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه لیزر برای رفع تیرگی واژن دارید ، می توانید همین حالا با کارشناسان فروش شرکت پرمون مد تماس حاصل نمایید.

برای زیبایی ناحیه تناسلی چه کنیم
مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :