جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تفاوت دستگاه لیزر کیوسوئیچ ایستاده و پرتابل یا رومیزی

تفاوت دستگاه لیزر کیوسوئیچ ایستاده و پرتابل یا رومیزی

دستگاههای کیوسوئیچ موجود در بازارهای جهانی شامل دو نمونه کیوسوئیچ رومیزی یا پرتابل و ایستاده می شود. بسیاری از پزشکان و درمانگران
عزیز در هنگام خرید این دستگاه پرکاربرد جوانسازی با این سوال مواجه می شوند که تفاوت دستگاه های کیوسوئیچ رومیزی و ایستاده در چیست؟

q switch laser device Janet Laser

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کیوسوئیچ جانته

Global-IPL

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کیوسوئیچ گلوبال آی پی ال

در این مقاله سعی داریم به تفاوت های کیوسوئیچ رومیزی و ایستاده اشاره کرده و امیدواریم در راستای خرید بهترین دستگاه کیوسوئیچ شما را راهنمایی کنیم.
دستگاه های کیوسوئیچ ایستاده که کاواک یا محفظه ی نگهدارنده ی کریستال yag nd در هندپیس آنها قرار گرفته دستگاه کیوسوئیچ رومیزی یا passive و در دستگاه هایی که کاواک یا محفظه ی نگهدارنده ی کریستال yag nd در بدنه یا کیس اصلی دستگاه قرار گرفته، دستگاه کیوسوئیچ ایستاده یا active می گویند.

همانطور که مستحضر هستید کیفیت دستگاه کیوسوئیچ با توجه به قدرت خروجی و مدت زمان اعمال اشعه لیزر تعیین می گردد.این دو المان با هم رابطه ی عکس داشته و در ازای کاهش مدت زمان تخلیه ی انرژی ، قدرت لیزر افزایش می یابد.
در دستگاه های کیوسوئیچ ایستاده در کنار کریستال ND YAG با کیفیت تر که درمان اثربخش تری را ارائه می کند از کریستال پاکلز برای کاهش مدت زمان تابش نور در مقیاس پیکو ثانیه و اثرگذاری بیشتر نیز استفاده شده است.

انواع لیزر کیوسوئیچ
qswitch-laser-c9

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کیوسوئیچ C9

یکی دیگر از تفاوتهای دستگاه کیوسوئیچ ایستاده و رومیزی در نوع انتخاب لنز جهت درمانهای مختلف می باشد. در دستگاه کیوسوئیچ رومیزی لنزها باید بصورت دستی تعویض گردند و همین موضوع احتمال آسیب دیدن و شکستگی لنزها را بالا می برد. اما در نمونه ی ایستاده طول موجهای مختلف پس از اعمال تغییرات در منوی دستگاه بصورت اتوماتیک تعیین می شوند و این موضوع احتمال آسیب دیدگی دستگاه و خطای انسانی را به حداقل می رساند.

همچنین در دستگاه های کیوسئیچ ایستاده به دلیل قرارگیری کاواک در بدنه ی دستگاه، از بازوی هدایت نوری با تکنولوژی فیبر نوری استفاده می شود و به همین دلیل قطعه قیمت بالاتری دارند.

شما می توانید با توجه به بودجه خود و انتظاری که از دستگاه دارید با کارشناسان شرکت تجهیز نوین پرمون تماس بگیرید و نسبت به تهیه ی بهترین دستگاه کیوسوئیچ یا رفع تتو اقدام کنید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :