تجهیز کلینیک زیبایی پرمون مد

تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد

تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد

تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد

چکیده این مطلب :

تعداد جلسات تیتانیوم که برای حذف موهای زائد لازم است تا اثر بخش باشد، چند جلسه است؟ تا انتها با ما همراه باشید.

مقدمه

تعداد جلسات تیتانیوم که برای حذف موهای زائد لازم است تا اثر بخش باشد، چند جلسه است؟ تا انتها با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد می‌تواند راهی موثر، آسان و تقریباً بدون درد برای به دست آوردن پوست صافی باشد. امروزه یکی از روشهای رفع موهای زائد استفاده از لیزر سوپرانو تیتانیوم است‌ برای فهمیدن اینکه چه تعداد جلسه برای از بین بردن موهای زائد با این روش لیزر نیاز است، در این می خواهیم به طور مختصر به شرح لیزر تیتانیوم  و تعداد جلسات مورد نیاز آن برای حذف موهای زائد بپردازیم.

درباره لیزر تیتانیوم

ویژگی و امکانات لیزر تیتانیوم

 Soprano Titanium تکنولوژی لیزر موهای زائد پیشرو در بازار است که به طور موثر موها را بدون درد از بین می برد. این سیستم دارای همان سیستم دایود لیزری سه گانه با طول موج سوپرانو پلاتینیوم است تا نتایج فوق العاده ای روی انواع پوست از جمله پوست های برنزه داشته باشد. همچنین دارای یک سیستم خنک کننده پوست بهبود یافته و دومین دسته درمانی بزرگتر است که به معنی زمان درمان به طور قابل توجهی سریعتر هنگام درمان نواحی بزرگتر بدن است.

Titanium laser device

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر تیتانیوم

لیزر تیتانیوم چگونه کار می کند؟

صفحه نمایشگر تمام رنگی ۱۵ اینچی دستگاه تیتانیوم

این لیزر برای حذف موهای زائد از لیزر دایود استفاده می کند که فولیکول های مو را با پالس های ملایم انرژی لیزر هدف قرار می دهد. نور با عبور بی ضرر از پوست، رنگدانه (ملانین) درون فولیکول مو را هدف قرار می دهد. همانطور که فولیکول‌ها انرژی لیزر را جذب می‌کنند، از کار می‌افتند و قادر به تولید موهای جدید نیستند. لیزرهای دایود در بین تمام طول موج های لیزر برای رفع موهای زائد موثرترین هستند.

تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد

 ابتدا باید بدانید بدن هر کس متفاوت است و عوامل بیولوژیکی مختلف می تواند بر تعداد جلساتی که برای از بین بردن کامل موهای زائد نیاز دارید تأثیر بگذارد. به طورکلی،مشتریان برای از بین بردن کامل موهای زائد به دو تا شش لیزر درمانی نیاز دارند.شما می‌توانید انتظار داشته باشید که پس از اولین درمان حدود 10 تا 25درصد کاهش مو را مشاهده کنید. با ادامه درمان‌ها، موهای بیشتر و بیشتری می‌ریزند و متوجه خواهید شد که رشد آنها کندتر ادامه می‌یابد.به طور متوسط، درمان‌های لیزر موهای زائد با سوپرانو تیتانیوم حدود 30درصد سریع‌تر هستند،به این معنی که یک جلسه لیزر کامل بدن فقط بین ۲تا۳ساعت طول می‌کشد.

هر چند وقت یک بار می‌توان درمان موهای زائد انجام داد؟

  به طور کلی، مشتریان می توانند هر چهار تا هشت هفته یکبار حذف موهای زائد انجام دهند. یکی از عواملی که در درمان‌های آینده باید در نظر داشت این است که موها با سرعت یکسان در قسمت‌های مختلف بدن رشد نمی‌کنند. اگر در ناحیه‌ای که موها به سرعت رشد می‌کنند، مانند لب بالایی، درمان می‌کنید، ممکن است هر چهار هفته یک‌بار لیزر درمانی انجام دهید. اگر روی قسمتی از بدن که موها به آرامی رشد می کنند، مانند پشت، درمان انجام می دهید، ممکن است فقط هر 10 تا 15 هفته یکبار درمان داشته باشید.

مزایای دستگاه لیزر تیتانیوم

آیا با این تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد امکان حذف دائمی موهای زائد وجود دارد؟

پس از انجام مجموعه تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد ، ماه ها یا حتی سال ها بدون مو خواهید بود. اگر دوباره در ناحیه تحت درمان مو رشد کنید، متوجه خواهید شد که نسبت به قبل از درمان موهای شما بسیار نازک تر و کمتر قابل توجه است. برای اینکه بدون مو بمانید ممکن است به درمان های نگهدارنده گاه به گاه نیاز داشته باشید.

آیا حذف لیزر می تواند به مشکلات دیگر کمک کند؟

آیا حذف لیزر می تواند به مشکلات دیگر کمک کند؟

یکی از مزایای عالی لیزر این است که به موهای زائد روییده کمک می کند. این یک معجزه برای افرادی است که از تراشیدن پاها یا ناحیه بیکینی خود دچار موهای زائد می شوند. روی آوردن به لیزر نه تنها به طور موثرتر و دائمی از شر موهای زائد خلاص می‌شود، بلکه پوستی شفاف‌تر و صاف‌تر با تحریک کمتر به شما می‌دهد.

چه مدت طول می کشد تا موهای شما ریزش کند؟

موهای ناحیه تحت درمان بلافاصله نمیریزند، اما در طی یک دوره زمانی می ریزند: معمولاً از روزها تا هفته ها. رشد مو به صورت چرخه‌ای اتفاق می‌افتد و درمان‌های مکرر زمانی بهترین نتیجه را دارند که فولیکول‌ها را در مرحله رشد جدید هدف قرار دهندهمانطور که به درمان ادامه میدهید، موهای شما تا زمانی که از بین بروند به ریزش و نازک شدن ادامه میدهند. ممکن است برای از بین بردن موهایتان در درازمدت به لیزرهای نگهدارنده نیاز داشته .اکثر افراد بین 6-8درمان شروع به دیدن نتایج بهینه میکنند.  انتظار می رود که اکثر مشتریان در هر درمان تقریباً 10 تا 15 درصد کاهش مو را ببینند.مناطق انعطاف پذیرتر ممکن است به جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشند.

مشاوره قبل از مراقبت

برای اطمینان از موثر و ایمن بودن جلسه، لازم است قبل از لیزر درمانی هر ناحیه را اصلاح کنید. توصیه می کنیم حداقل 8 ساعت قبل از وقت ملاقات اصلاح کنید تا پوستتان زمان کافی برای آرام شدن و کاهش قرمزی داشته باشد.

همچنین به شما توصیه می کنیم 2 روز قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید یا آفتاب گرفتن خودداری کنید. 

راهنمای خرید دستگاه لیزر موهای زائد حرفه‌ای

مشاوره پس از مراقبت

برخی از افراد در نواحی تحت درمان حساسیت یا قرمزی خفیف را تجربه می کنند. بنابراین توصیه می کنیم از ژل سرد آلوئه ورا برای کمک به تسکین و آرام کردن ناحیه استفاده کنید. پس از جلسه درمان، از حمام داغ، دوش گرفتن و سونا و همچنین شنا کردن خودداری کنید زیرا موادشیمیایی موجود در آب ممکن است باعث تحریک شود. همیشه به یاد داشته باشید که از SPF 30-50 برای محافظت از پوست خود در برابر نور خورشید استفاده کنید. 

مزایا و نتایج

دستگاه لیزر تیتانیوم ساخت کجاست؟

یک دوره 6-8 درمان باید به کاهش دائمی رشد مو برای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان منجر شود. یک پاسخ دهنده خوب انتظار دارد که شاهد کاهش 60 تا 90 درصدی رشد مو باشد.

آیا پس از تعداد جلسات تیتانیوم برای حذف موهای زائد مراجعه شده موهای من دوباره رشد می کند؟

هنگامی که فولیکول مو به طور دائم آسیب دیده است، نمی‌تواند موهای جدیدی رشد کند، اما همیشه تعداد کمی از فولیکول‌ها وجود دارند که ممکن است از نیروی کامل لیزر فرار کنند و فولیکول‌های خفته که ممکن است به دلیل داروها یا تغییرات هورمونی فعال شوند، ممکن است این فولیکول‌ها نیاز به عقب‌نشینی داشته باشند.

کلام آخر

لیزر تیتانیوم می تواند با خیال راحت انواع پوست از جمله پوست برنزه و اکثر انواع مو را در تمام طول سال درمان کند.این فناوری نوآورانه روشی راحت و موثر برای کاهش دائمی مو ارائه می دهد.و  بر خلاف بسیاری از دستگاه های لیزر و IPL دیگر که می توانند بسیار ناراحت کننده و حتی برای برخی از درمان های بسیار دردناک باشند، دستگاه لیزر تیتانیوم عملاً بدون درد است.

شما می توانید همین حالا برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید نقدی و یا اقساطی دستگاه لیزر تیتانیوم با بهترین شرایط با مشاورین فروش شرکت پرمون مد تماس حاصل نمایید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

باشگاه مشتریان پرمون مد

جهت آگاهی و دریافت پیامک های تخفیفی ماهانه از دستگاه های تجهیز نوین پرمون مد ، و عضویت در باشگاه مشتریان ، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

🎁 تخفیف ویژه خرید لیزر تیتانیوم از سایت پرمون مد 🎁

چرا دستگاه لیزر تیتانیوم

جهت استفاده از این تخفیف ویژه ، فقط کافیست هنگام تماس با ما ، روش ارتباط خود را که از طریق سایت می باشد به تیم فروش اعلام نمایید.