جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خرید دستگاه کرایولیپولیز

خرید دستگاه کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یک روش درمانی است که از انجماد چربی استفاده می کند، روشی که در آن چربی موضعی مکیده شده و به مدت یک ساعت منجمد می‌شود. به لطف این انجماد، سلول‌های چربی متبلور می شوند و توسط بدن تجزیه می شوند.  اگر قصد خرید دستگاه کرایولیپولیز را دارید ، می‌توانید با ما همراه باشید.

راهنمایی برای خرید دستگاه کرایولیپولیز

پیش از پرداختن به موضوع خرید دستگاه کرایولیپولیز باید بیان کنیم که دستگاه کرایولیپولیز به معنای از بین بردن چربی در اثر سرما یا انجماد چربی است. این تبلور چربی در سلول‌های چربی (آدیپوسیت) جهت از بین بردن این سلول‌ها (آپوپتوز) انجام می‌شود. در حقیقت آپوپتوز به معنی مرگ سلول یا خودکشی سلولی است.

به عبارتی دیگر کرایولیپولیز یک تکنیک زیبایی است که به بدن اجازه می‌دهد تا توسط سرما تراش یابد و در عین حال فرم مناسبی پیدا کند.

راهنمایی برای خرید دستگاه کرایولیپولیز

 درمان کرایولیپولیز از حساسیت سلول‌های چربی به سرما با قراردادن نواحی موردنظر در معرض خنک‌کننده عمیق پوست به مدت یک ساعت استفاده می‌کند. با قراردادن نواحی موردنظر در معرض سرمای بسیار شدید به مدت یک ساعت، سلول‌های چربی تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند و می‌میرند؛ بنابراین می‌توان به‌عنوان مثال، چربی‌های شکم را به‌صورت موضعی منجمد کرد. درمان کرایولیپولیز را می‌توان اغلب با لیپوساکشن مقایسه کرد. البته این درمان بدون جراحی انجام می‌گیرد.

این نکته راهم ذکر کنیم که کرایولیپولیز زمانی نتایج خوبی می‌دهد که در دو مرحله انجام شود. به صورتی که بخشی از سلول‌های چربی باید در طول درمان بلافاصله تحت‌تأثیر قرار گیرند و در عرض چند روز توسط سیستم لنفاوی از بین روند. قسمت دیگر چربی به طور طبیعی خود تخریب می‌شود و بعد از چند هفته به‌تدریج و خود به خود توسط کبد دفع می‌شود.

cryolipolysis-body-slimming

کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر کرایولیپولیز 360

نتایج استفاده و خرید دستگاه کرایولیپولیز

نتایج استفاده و خرید دستگاه کرایولیپولیز

کرایولیپولیز نتایج کوتاه‌مدت و بلندمدت می‌دهد، اما مهم‌ترین نتایج پس از چند درمان قابل‌مشاهده است. درمان توسط این دستگاه بدون درد انجام می‌شود. البته پس از درمان، ممکن است ناحیه کمی قرمز شود اما نگران نباشید چرا که رفع خواهد شد. پس از درمان‌ها، همراه با رژیم غذایی سالم و ورزش کافی، مراجعه‌کننده متوجه می‌شود که ناحیه تحت درمان به میزان قابل‌توجهی کوچک شده است. این روش ایده آلی برای از دست دادن چربی به‌صورت موضعی و شکل‌دادن به شکل واقعی است در حالی که نیاز به اسکالپل (تیغ جراحی) نیست.

کرایولیپولیز چیست و چگونه موجب لاغری میشود؟

مزایای کرایولیپولیز

 • غیرتهاجمی
 • غیرتهاجمی بودن به معنی روشی است که بدون سوزن و خون‌ریزی انجام می‌شود.
 • بدون درد
 • بدون بیهوشی
 • بدون اثرات ثانویه
 • نتایج قابل‌توجه
 •  (کاهش 10 تا 30 درصدی برآمدگی‌های درمان شده) پس از 1 جلسه (نتایج به افراد بستگی دارد)
 • اثرات ماندگار در طول زمان
 •  سلول‌های چربی که از بین می‌روند برنمی‌گردند.
 • فناوری اثبات شده در پزشکی زیبایی
 • امکان جفت شدن با اکثر درمان‌ها

پس از انجام فرایند درمان یا خرید دستگاه کرایولیپولیز می‌توانید بدون هیچ‌گونه محدودیتی برای کارهای درمانی دیگر نیز مراجعه کرده و علاوه بر آن مراجعه‌کنندگان می‌تواند بلافاصله فعالیت عادی خود را از سر بگیرند.

همان‌طور که قبلاً ذکر شد این روش امکان کاهش قابل‌توجه چربی را بدون عوارض معمول روش‌های تهاجمی تر مانند لیپوساکشن فراهم می‌کند.

نحوه درمان چربی با دستگاه کرایولیپولیز

ناحیه مورد درمان توسط متخصص زیبایی به‌منظور ارزیابی میزان چربی زیرپوستی موجود و انتخاب مناسب‌ترین پارامترها برای ناحیه تحت درمان ارزیابی و اندازه‌گیری می‌شود. اندازه‌گیری چین‌های پوستی و دور شکم نیز انجام می‌شود، و همچنین عکس‌هایی گرفته می‌شود که امکان نظارت بر اثر درمان و ارزیابی اثربخشی آن را فراهم می‌کند.

روند درمان کرایولیپولیز به شرح زیر است:

روند درمان کرایولیپولیز

 مراجعه‌کننده به‌راحتی روی صندلی درمان می‌نشیند و دستگاه کرایولیپولیز مهره را به یک دسته مخصوص طراحی شده آسپیره می‌کند. چربی به مدت 5 دقیقه حرارت داده می‌شود و سپس به مدت 55 دقیقه سرد می‌شود. یک فیلم محافظ آغشته به ژل از آن در برابر سرما محافظت می‌کند.

در پایان جلسه که اغلب برای مشتری بسیار آرامش‌بخش است، ناحیه خنک شده به‌شدت ماساژ داده می‌شود تا اثرات ضد چربی بیشتر شود. پس از فعال‌کردن دسته، مشتری برای چند دقیقه احساس سرمای شدید می‌کند. این احساس به‌سرعت ناپدید می‌شود بیمار در طول این عمل که از 1 تا 3 ساعت طول می‌کشد، به‌راحتی در حالت نشسته یا دراز کشیده است.

بسیاری از مشتریان در طول یک جلسه مطالعه می‌کنند، از لپ‌تاپ خود استفاده می‌کنند یا حتی می‌خوابند. همچنین خرید دستگاه کرایولیپولیز سبب شده، افراد احساس سفت شدن پوست، حجمی بسیار فشرده‌تر و چربی کم‌تری را دارند.

تعداد جلسات توصیه شده جهت انجام درمان با کرایولیپولیز

جلسه دوم کرایولیپولیز می‌تواند 1 تا 2 ماه بعد از جلسه اول انجام شود که نتایج به دست آمده را بیشتر بهبود می‌بخشد. کاهش ضخامت چربی در بیمارانی با پدهای چربی محدود و محتاطانه‌تر بیشتر است. برخی از سلول‌های چربی (آدیپوسیت) تحت درمان خراب شده و می‌میرند (آپوپتوز) زیرا به سرما حساس هستند. تا زمانی که مشتری با نظارت بر رژیم غذایی و ورزش وزن خود را حفظ کند، نتایج یک جلسه طولانی‌مدت در اکثر مواقع ثابت می‌ماند.

نکاتی برای بهبود نتایج کرایولیپولیز

 پس از یک جلسه کرایولیپولیز و به مدت سه ماه، توصیه می‌شود:

 • هر روز خود را وزن کنید
 • سعی کنید هر روز 50 گرم کم کنید
 • سه تا چهار روز در هفته از رژیم غذایی 4P پیروی کنید، یعنی نان، ماکارونی، سیب‌زمینی و شیرینی نخورید.
 • در این روزها از رژیم غذایی سرشار از سبزیجات و پروتئین استفاده کنید.
 • بیش از 2 قهوه در روز ننوشید (قهوه استروژن را افزایش می‌دهد که منجر به افزایش ذخیره کالری می‌شود).
 • هرگز آب‌میوه یا نوشیدنی‌های شیرین، چه سبک و چه معمولی، ننوشید.
 • آب گازدار و با طعم ملایم را جایگزین نوشیدنی‌های شیرین کنید
 • روزانه 2 لیتر آب بنوشید
 • هفته‌ای دو بار پیاده‌روی طولانی داشته باشید (در حالت ایده آل دو ساعت)

بهترین نتایج توسط کرایولیپولیز زمانی مشاهده می‌شود که دوره پس از درمان با کاهش وزن جزئی 1 تا 3 کیلوگرم مصادف شود.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری

سخن پایانی

دستگاه کرایولیپولیز عالی را برای زنان و مردان ارائه می‌دهد. سیستم خنک‌کننده برخی از این دستگاه‌ها تا -9 درجه سانتیگراد پایین می‌آید تا رسوبات چربی عمیق را هدف قرار دهد.

به‌صورت کلی مزیت اصلی خرید دستگاه کرایولیپولیز مقرون به‌صرفه بودن این دستگاه است و همچنین بهترین مزیت دستگاه کرایولیپولیز امکان درمان نواحی مختلف بدن است که شامل حداکثر 6 ناحیه شده از جمله شکم، بازوها، پشت، ران‌ها و غیره.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

 

تازه ترین مطالب

 

اطلاعات این دستگاه را به اشتراک بگذارید :