تکنولوژی 3D SHR

تکنولوژی 3D SHR لیزر رفع موهای زائد

چکیده این مطلب :

با کمک تکنولوژی 3D SHR لیزر رفع موهای زائد می‌تواند هر سه طول موج الکساندرایت دایود و ND YAG را پشتیبانی کند.

مقدمه

تکنولوژی SHR 3D با پشتیبانی از سه طول موج دایود، الکساندرایت و ND YAG می تواند انواع موهای زائد را رفع کند. این سیستم جدیدترین سیستم خنک کننده که بر اساس TEC می باشد با خنک کردن سر هندپیس تا دمای منفی ۱۹ درجه می تواند از سوختگی ناشی از تابش لیزر جلوگیری کند. حتی موهایی که تا کنون برداشتن آنها دشوار و یا حتی غیرممکن بوده است، اکنون قابل درمان هستند. این تکنولوژی نشان دهنده پیشرفتی در حذف دائمی موهای زائد با فناوری لیزر است. که درمانی دلپذیرتر از سیستم های معمولی و حفاظت بهتری از پوست شما دارد.

لیزر رفع موهای زائد سوپرانو آیس تیتانیوم 2022 با بهره‌گیری از  تکنولوژی پیشرفته 3D SHR می‌تواند  هر سه طول موج الکساندرایت دایود و ND YAG را پشتیبانی نماید و تمامی تایپ های پوستی را با بالا ترین کیفیت و اثربخشی درمان کند. این دستگاه با بهره‌گیری از لیزر بار و ماژول آمریکایی اورجینال خود امکان ساپورت حداقل ۳۰ میلیون شات را دارا می باشد.  سیستم کولینگ یا خنک کنندگی ترکیبی این دستگاه که براساس TEC می باشد می تواند  سر هندپیس را تا منفی ۱۹ درجه فریز نماید و  از درد و سوختگی ناشی از لیزر جلوگیری  نماید.

لیزر تیتانیوم 2022 ، 3 طول موج لیزر را در یک هندپیس ابتکاری ترکیب می کند و به طور همزمان اعماق بافت های مختلف و همچنین ساختارهای آناتومیک را در فولیکول مو هدف قرار می دهد. Soprano ICE titanium 2022 با ترکیب سطوح جذب و نفوذ سه طول موج مختلف،  همه انواع پوست، حتی پوست‌های برنزه و تیره را می تواند درمان کند.  فناوری SHR 3D به تدریج پوست را تا دمایی گرم می کند که به طور موثری به فولیکول های مو آسیب می رساند و از رشد مجدد موها جلوگیری می کند. تکنیک Sweeping In-Motion TM لیزر را در حرکت ثابت نگه می‌دارد و پوشش کامل ناحیه درمان را تضمین می‌کند که باعث بهبود نتایج با زمان‌های درمان کوتاه‌تر می‌شود.تکنولوژی 3D SHR باعث می شود تا با تخلیه مداوم و یکسان انرژی در تمام سطوح پوست اثربخشی درمان بالا رفته و در عین حال درد ، سوختگی و عوارض جانبی به شدت کاهش پیدا کند. لیزر رفع موهای زائد سوپرانو آیس تیتانیوم مزایای هم افزایی 3 طول موج موثر را برای رفع موهای زائد ارائه می دهد که هر کدام ساختارهای مختلفی را در فولیکول مو هدف قرار می دهند.

انواع فناوری لیزر رفع موهای زائد

تفاوت بین لیزر SHR 3D و فناوری IPL چیست؟

لیزرهای سنتی یا فناوری‌های IPL از تکانه‌های کوتاه تقریباً 2 تا 300 میلی‌ثانیه استفاده می‌کنند و مقدار زیادی انرژی (12-120 ژول در یک سانتی‌متر مربع) را اعمال می‌کنند. انرژی از طریق ملانین به ریشه مو منتقل می شود و در آنجا گرمای 65 تا 72 درجه سانتیگراد تولید می شود. انرژی تنها از طریق ملانین به ریشه فولیکول مو می رسد. پوست و گلبول های قرمز خون دارای ضریب جذبی مشابه ملانین هستند و بنابراین سطوح بالای انرژی تولید شده توسط لیزر و IPL را نیز جذب می کنند. این می تواند منجر به تورم چند روزه یا حتی سوختگی درجه سه شود. از سوی دیگر، فناوری SHR 3D از مسیر ملانین فقط تا حدی (50٪) استفاده می کند. پوست تا فولیکول هایی که باعث رشد مو می شوند نفوذ می کند.

تحقیقات نشان داده است که فرآیند گرم کردن آهسته تر، اما طولانی تر به طور قابل توجهی برای حذف دائمی موهای زائد موثرتر از سطوح انرژی بالا و کوتاه است. بنابراین، هنگام استفاده از SHR 3D، دستگاه به جای استفاده از روش سنتی با استفاده از روش تکی، 6 تا 10 بار (در حال حرکت) با انرژی کم اما سرعت تکرار بالا (تا 10 هرتز، یعنی 10 بار در ثانیه) از روی بافت عبور داده می شود. تکانه های پر انرژی بنابراین، ملانین مو و همچنین بافت سلول‌های بنیادی با سرعت کم و در مدت زمان طولانی‌تری (۹۰ ثانیه) تا دمای راحت ۴۵ درجه سانتی‌گراد گرم می‌شود. SHR 3D درمان موفقیت آمیزی برای موهای بلوند و تا تیره را امکان پذیر می کند.

رنگ های مختلف مو و پوست چگونه تحت تاثیر قرار می گیرند؟

پوست روشن با موهای تیره بیشتر به درمان ها پاسخ می دهد. علاوه بر هدف قرار دادن ملانین، فناوری SHR 3D بر کرومفور، پروتئینی که در فولیکول قرار دارد، تأثیر می‌گذارد و درمان موفق پوست تیره را قادر می‌سازد تا موهای نازک و نازک را از بین ببرد.

رنگ های مختلف مو و پوست چگونه تحت تاثیر قرار می گیرند؟
عمر مفید دستگاه لیزر رفع موهای زائد تیتانیوم چه میزان است ؟

مراجعه کننده در طول درمان چه احساسی دارد؟

در نواحی با رشد موهای متراکم، گرما از تکانه های نور برانگیخته می شود و تکانه های نور ممکن است به میزان بسیار کمتری نسبت به لیزر یا IPL احساس شود.

کدام نواحی را می توان درمان کرد؟

موهای بدن را می توان در هر قسمتی از بدن برداشت. توصیه می شود قبل از اولین درمان برای آزمایش حساسیت روی یک قسمت کوچک بدن انجام شود.

چند درمان لازم است؟

تا به حال موها باید در مرحله رشد (30-20٪) درمان می شدند. در فاز تلوژن سلول های بنیادی در مرحله استراحت هستند اما هنوز می توانند با موفقیت با سیستم SHR 3D درمان شوند. از آنجایی که چرخه های رشد متفاوت است، تقریبا بین ۶ تا ۸ جلسه درمان لازم است.

فواصل بین درمان ها چقدر باید باشد؟

چرخه رشد مو و فاصله بین درمان ها باید مطابق با فاصله بین 6 تا 8 هفته باشد.

چقدر زمان برای درمان لازم است؟

این مقدار بسته به اندازه ناحیه ای که باید درمان شود، متغیر است. مثلا زمان لازم برای درمان صورت از 15 تا 30 دقیقه و برای هر دو پا حدود 3 ساعت متغیر است.

آیا عوارض جانبی وجود خواهد داشت؟

پوست در برخی از نواحی بدن حساس تر از نواحی دیگر است و قرمزی می تواند به عنوان یک عارضه جانبی رخ دهد. این باید در عرض چند ساعت ناپدید شود، اما به طور بالقوه می تواند به شدت آفتاب سوختگی چند روزه باشد. برخلاف روش‌های مرسوم، پوسته‌ای سبک که بعد از ۲ تا ۳ هفته از بین می‌رود، یا تغییر رنگدانه‌های گناه که بعد از ۴ تا ۶ ماه از بین می‌رود، بسیار نادر هستند.

آیا برای آقایان مناسب است؟

بله، مردان درصد زیادی از مشتریان ما را تشکیل می دهند. برخلاف سایر فناوری‌های حذف موهای زائد، SHR 3D از فناوری IN-Motion استفاده می‌کند که یک تکنیک چرخشی است که به جای تمرکز روی یک مو در یک زمان، ناحیه را اسکن می‌کند.

اقدامات احتیاطی قبل از درمان با SHR انجام شود؟

اقدامات احتیاطی قبل از درمان با SHR انجام شود؟

حداقل یک هفته قبل از اولین درمان، باید از قرار گرفتن در معرض شدید آفتاب یا سولاریوم خودداری کرد. موها نباید کمتر از 6 هفته قبل از درمان اپیلاسیون یا کنده شوند. اما اصلاح در هر زمان مجاز است. نواحی تحت درمان باید یک روز قبل از قرار ملاقات برنامه ریزی شده تراشیده شوند.

اقدامات احتیاطی پس از درمان باید انجام شود؟

محافظت طبیعی پوست پس از این درمان با نور شدید به شدت ضعیف می شود. بنابراین سطح بالایی از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (30-50) در قالب لوسیون برنزه کننده باید حدود 1 هفته استفاده شود.

آیا SHR 3D دائمی است؟

لیزر موهای زائد SHR 3D یک لیزر دائمی در کلینیک است. هورمون های بدن همیشه مو تولید می کنند. چیزی که می توان با درمان به دست آورد کاهش 95 درصدی مو است. بنابراین نتایج اولیه را می توان حفظ کرد.

آیا موهای من دوباره رشد می کند؟

موهای در حال رشد که با SHR 3D درمان شده اند نباید دوباره رشد کنند. چون هنگامی که یک فولیکول مو آسیب می بیند، مو نمی تواند مجدد رشد کند. با این حال، فولیکول های مو که در مرحله رشد فعال نبودند، نیاز به درمان دارند. همچنین غیرعادی نیست که برخی از بیماران به دلیل تغییرات هورمونی، دو سال پس از درمان اولیه، معاینه شوند.

آیا برای حذف فوق العاده موهای زائد زمان استراحت وجود دارد؟

درمان های لیزری SHR 3D “زمان قطعی” ندارند و نیازی به زمان بهبودی ندارند. می توانید درمان را انجام دهید و بلافاصله به سر کار و سایر فعالیت های عادی بازگردید.

مشاوره خرید دستگاه
با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *